Antena

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163393
    3Dklucis
    Participant

    Ja nemaldos antena tikusi izmantota lattelekom….tikai īsti kam? [img]https://lejup.lv/f/5bc779c4911c6vqtnypt1539799492.jpg[/img]

    Ja nav noslēpums kādos Hercos šī antena darbojas-kur šadu var izmantot privātpersona?

    #333904
    3Dklucis
    Participant

    3Dklucis wrote:


    Ja nemaldos antena tikusi izmantota lattelekom….tikai īsti kam? [img]https://lejup.lv/f/5bc779c4911c6vqtnypt1539799492.jpg[/img]

    Ja nav noslēpums kados Hercos šī andena darojas-kur šadu var izmantot privātpersona?

    #333905
    Andron MacBeton
    Participant

    Pāķis nejēdz izmērīt dipola garumu un iemest googlē?

    Izskatās gan ka direktori ir nepareiza garuma. 1. ir īsāks par 2. un 3.

    Privātpersona nedrīkst izmantot, obligāti jāveido SIA. Ar vismaz 47 teratugriku pamatkapitālu.

    #333906
    darklight
    Participant

    Virszemes tv ar šito vajadzētu rādīt.

    #333907
    Elvis WD
    Keymaster

    Virzemes TV tiešām vēl ar šādiem strādā? Liekas ka tas jau pagājušais gadsimts.

    #333908
    darklight
    Participant

    Man vasarnīcā virszemes tv strādā pat ar diviem stock ragiem, kādus kādreiz teļļukiem no rūpnīcas deva līdz. Kluča antena varētu būt pagājušā gadsimta decimetru antena, bet virszemei der pie nosacījuma, ka signāls tur nav galīgā pakaļā.

    #333909
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Man vasarnīcā virszemes tv strādā pat ar diviem stock ragiem, kādus kādreiz teļļukiem no rūpnīcas deva līdz. Kluča antena varētu būt pagājušā gadsimta decimetru antena, bet virszemei der pie nosacījuma, ka signāls tur nav galīgā pakaļā.

    Pag nu te prātīgāk ar savu virszemi-Antena tika izmantota Lattelekom …,bet cita nozīmē, kadus 3 gadus šo antenu uzslieca pasta nodaļā -līdz ar to uzradās internets,vecenes varēj noreiķināties plašākā mērogā…. par muitotām pakām vis notikās zibenīgāk-nebij jakuļas uz tuvējo pilsētu! Šā antena ir ko viņi klientiem pa gais padev lattelom internetu -!?

    #333910
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    Pāķis nejēdz izmērīt dipola garumu un iemest googlē?

    Izskatās gan ka direktori ir nepareiza garuma. 1. ir īsāks par 2. un 3.

    Privātpersona nedrīkst izmantot, obligāti jāveido SIA. Ar vismaz 47 teratugriku pamatkapitālu.


    Par to es trumuļkungs nepiemirsu -es redz ka šo forum var izmest muserā ar visu betonu un tjuningošanu :D! Es ta zināju kur un ka antena izmantota,bet kontrolšaviens bij jauztais! buča betonam :*

    #333911
    m_janis
    Participant

    3Dklucis wrote:


    [Pag nu te prātīgāk ar savu virszemi-Antena tika izmantota Lattelekom …


    Kaut ko esi dzirdējis par Yagi antenām TV, FM radio, un vispār radioviļņu raidīšanā/uztveršanā ? Protams, ka ne, jo Lattelekom taču pa tiešo dzen gaisā megabaitus, gigabaitus – kādus tur vēl radioviļņus :grinning: .

    Tev neienāk prātā, ka tieši tāpat, tikai ar dažādiem elementu garumiem un attālumiem senos laikos izskatījās arī tavas Kuldīgas 1. un 6. kanāla metru viļņu antenas ? Izskatās, neesi redzējis, toties es, jaunībā netālu no Aizputes dzīvojot, ar pašā būvētām antenām ne tikai leišu, bet arī zviedru, somu, poļu TV skatījos.

    Kā lai kāds pasaka, nezinot parametrus, kam tā domāta (un tavai zināšanai, var būt daudz pielietojumu, jo radioviļņi nešķiro, ko tu raidi konkrētā frekvencē).

    #333912
    SWC
    Participant

    3Dklucis wrote:


    macbeton wrote:


    Pāķis nejēdz izmērīt dipola garumu un iemest googlē?

    Izskatās gan ka direktori ir nepareiza garuma. 1. ir īsāks par 2. un 3.

    Privātpersona nedrīkst izmantot, obligāti jāveido SIA. Ar vismaz 47 teratugriku pamatkapitālu.


    Par to es trumuļkungs nepiemirsu -es redz ka šo forum var izmest muserā ar visu betonu un tjuningošanu :D! Es ta zināju kur un ka antena izmantota,bet kontrolšaviens bij jauztais! buča betonam :*


    Var redzēt, neko nejēdz, tev pateica reālu atbildi uz tavu jautājumu “Ja nav noslēpums kādos Hercos šī antena darbojas” kuru tu ignorēji, nju ja tev prātiņa nav saprast, pa 50€’ es tev pareikšu no cik līdz cik Hz, kam tā antena izmantota un pat paradīšu bildi kāda iekārta tai galā bija pieslegta no LTC

    #333913
    3Dklucis
    Participant

    SWC wrote:


    3Dklucis wrote:


    macbeton wrote:


    Pāķis nejēdz izmērīt dipola garumu un iemest googlē?

    Izskatās gan ka direktori ir nepareiza garuma. 1. ir īsāks par 2. un 3.

    Privātpersona nedrīkst izmantot, obligāti jāveido SIA. Ar vismaz 47 teratugriku pamatkapitālu.


    Par to es trumuļkungs nepiemirsu -es redz ka šo forum var izmest muserā ar visu betonu un tjuningošanu :D! Es ta zināju kur un ka antena izmantota,bet kontrolšaviens bij jauztais! buča betonam :*


    Var redzēt, neko nejēdz, tev pateica reālu atbildi uz tavu jautājumu “Ja nav noslēpums kādos Hercos šī antena darbojas” kuru tu ignorēji, nju ja tev prātiņa nav saprast, pa 50€’ es tev pareikšu no cik līdz cik Hz, kam tā antena izmantota un pat paradīšu bildi kāda iekārta tai galā bija pieslegta no LTC

    Davai jenot kungs parād es pretim parametrus [img]https://lejup.lv/f/5bc846ef526f6tpaobdc1539852015.jpg[/img]

    #333914
    SWC
    Participant

    3Dklucis wrote:


    SWC wrote:


    3Dklucis wrote:

    Par to es trumuļkungs nepiemirsu -es redz ka šo forum var izmest muserā ar visu betonu un tjuningošanu :D! Es ta zināju kur un ka antena izmantota,bet kontrolšaviens bij jauztais! buča betonam :*


    Var redzēt, neko nejēdz, tev pateica reālu atbildi uz tavu jautājumu “Ja nav noslēpums kādos Hercos šī antena darbojas” kuru tu ignorēji, nju ja tev prātiņa nav saprast, pa 50€’ es tev pareikšu no cik līdz cik Hz, kam tā antena izmantota un pat paradīšu bildi kāda iekārta tai galā bija pieslegta no LTC

    Davai jenot kungs parād es pretim parametrus [img]https://lejup.lv/f/5bc846ef526f6tpaobdc1539852015.jpg[/img]


    Es nejūtu 50€’, būs pateikšu

    #333915
    SWC
    Participant

    Starp citu tava mērijšanas metode ir, “Lido 2 vārnas viena pa kreisi otra zaļa, huļi leduskapis tukš ?” pateikšu priekša, elemena atālumi viens no otra ir paredzeti signāla pastiprinijājumam nevis, frekvencei, kurā antena strādā 😀 mēģini vēlreiz

    #333916
    Anonīms
    Neaktīvs

    SWC wrote:


    Starp citu tava mērijšanas metode ir, “Lido 2 vārnas viena pa kreisi otra zaļa, huļi leduskapis tukš ?” pateikšu priekša, elemena atālumi viens no otra ir paredzeti signāla pastiprinijājumam nevis, frekvencei, kurā antena strādā 😀 mēģini vēlreiz

    Savukārt elementa garumi dipolam, nu.. betons jau pateica, tikai kurš tur kas, lai ņemtu pierē…

    #333917
    3Dklucis
    Participant

    SWC wrote:


    Starp citu tava mērijšanas metode ir, “Lido 2 vārnas viena pa kreisi otra zaļa, huļi leduskapis tukš ?” pateikšu priekša, elemena atālumi viens no otra ir paredzeti signāla pastiprinijājumam nevis, frekvencei, kurā antena strādā 😀 mēģini vēlreiz


    Poxuj-izdoma pats platumu/biezum,abi ar betonu…:D

    #333918
    SWC
    Participant

    3Dklucis wrote:


    SWC wrote:


    Starp citu tava mērijšanas metode ir, “Lido 2 vārnas viena pa kreisi otra zaļa, huļi leduskapis tukš ?” pateikšu priekša, elemena atālumi viens no otra ir paredzeti signāla pastiprinijājumam nevis, frekvencei, kurā antena strādā 😀 mēģini vēlreiz


    Poxuj izdoma pats platumu…:D


    Man nav jadomā es zinu kam LTC izmantoja tās antenes, kāda frekvencē strādāja un kāds pakalpojums ar to tika nodrošināts, pie kam zinu kur ir tāda pate, ja man vajadzētu aizietu nomēritu ar antenas analizatoru to anteni, vaig jau tev, so ja tev galvanais ir uzdirst citiem nevis paklausit padomu, priekša neteikšu, tev iedeva pietiekami informācijas, gan betons, gan es gan Higi, tālakais ir ieslēdz savas smadzenes, izdari savu darbu un zināsi. protams 2 iespēja ir samaksāt, kā jau teicu, pa 50€’ es tev pateikšu, kas tā pa anteni, kam izmantoja un kāda iekarta bija pieslegta. ir otra iespēja Latvija ir tāds burvīgs dienests kā https://www.vases.lv/lv dodies ar šo anteni pie viņiem. viņi pieliks pie analizatora, un tev iedos visu informaciju. protmas samaksāsi pēc viņu cenrāža

    #333919
    3Dklucis
    Participant

    roku ir 🙂 [img]https://lejup.lv/f/5bc861117c217zburdqk1539858705.jpg[/img]

    labi no kronstein puses 1)33cm,2)31cm,3/4/5/6)28cm,7) 26 cm……..

    #333920
    SWC
    Participant

    3Dklucis wrote:


    roku ir 🙂 [img]https://lejup.lv/f/5bc861117c217zburdqk1539858705.jpg[/img]

    labi no kronstein puses 1)33cm,2)31cm,3/4/5/6)28cm,7) 26 cm……..

    NJu izmeri tev ir, reku apraksts kā ta antena darbojas https://en.wikipedia.org/wiki/Yagi%E2%80%93Uda_antenna

    uzpriekšu, kā tu domā kapēc tev skolā fiziku un matematiku mācija, lai spamotu forumos?

    Starp citu izmēri kārtigi 2 elementu nav gadījumā 31,7cm

    #333921
    Andron MacBeton
    Participant

    Celtnieks mērija pa centriem vai pa gliemežiem?

    😀

    #333922
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    Celtnieks mērija pa centriem vai pa gliemežiem?

    😀


    Ko tad tu gribēj lai te kādam milimetros pasniedz-milimetros pasniegs tikai tad ka tur tikai būs milemetri-beton cik milimetri tavs krāniņš? 😀

    Karoc beton tusaki ka antena nekur neder….pareizāk nedrīkst “privātperona” izmantot

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā