ĀTRUMS , nāvīgi viltīgs !

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas ĀTRUMS , nāvīgi viltīgs !

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 142 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219959
    drunk_lizard
    Participant

    savlaik mans sens pazinja paulis no “zebras” veica eksperimentu.

    divi autinji vienlaiciigi izbrauca no riigas uz liepaaju. viens strikti pietureejaas satiksmes noteikumiem, otrs pie mazaakaas iespeejas +20km/h.

    starpiiba galaa bija 17 minuutes… taa luuk :>

    #219960
    ob1
    Participant

    Pareizi mad182, ceļi ir domāti donoriem, pārējiem ir jāriskē ar savām un citu dzīvībām, lai tik donori justos labi…

    #219961
    Mad182
    Participant

    Nu ja Tu visus, kuri brauc normāli iekļaujoties satiksmē sauc par donoriem, tad varbūt neriskē un nelien uz ceļa… Ja neesi pamanījis, pie mums tā gluži vienkārši brauc. Tiešām nepazīstu nevienu, kurš nekad kaut minimāli nepārkāptu atļauto ātrumu.

    Es, protams, nerunāju par īpaši apdāvinātajiem indivīdiem, kuriem vienmēr visus ir nagli jāapdzen un jāiespraucās kur vien iespējams un kuriem neeksistē nedz saprāta, nedz satiksmes noteikumu uzliktas robežas. Gan jau domu saprati.

    #219962
    ob1
    Participant

    Apbrīnojami! To laikam spēj tikai latvieši. Izdomāt tik daudz stulbu argumentu kāpēc pārkāpt likumu. Un vēl veltīt pārmetumu sēriju tiem kas ievēro likumus…

    P.S. Ja kāds pediņš man lien dirsā (uz ceļa), es pamidžinu stop ugunis. Ja tas nelīdz, es strauji bremzēju. Viens otrs bemberis ir sabeidzis savas jaunās riepas tādā veidā… tā ka padomā pats vai tev nevajadzētu iekļauties tajā plusmā, kas ievēro noteikumus.

    #219963
    Mad182
    Participant

    “..es pamidžinu stop ugunis. Ja tas nelīdz, es strauji bremzēju. Viens otrs bemberis ir sabeidzis savas jaunās riepas..”

    “..bija zīme 30. Ievēroju. Bet nervus tas prasīja..”

    Apzināti izraisīt bīstamas situācijas un krist uz nerviem sev un citiem – īsts drošas un atbildīgas braukšanas paraugs 🙂

    Nu paliec pie sava viedokļa, kas tad man, bet mazliet varbūt padomā, vai tāda izlēkšana uz ceļa gadījumā nav bīstamāka kā normāla iekļaušanās satiksmē…

    #219964
    ob1
    Participant

    Labi, donor, dari kā gribi, tikai man lūgums – lūdzu nesmēķē un neplosto – tas pamatīgi bojā orgānus… padomā tak par tiem, kam tie būs vairāk vajadzīgi.

    #219965
    Mad182
    Participant

    Nezinu gan kas es par donoru, pats nemēdzu diez ko ātri braukt (bet nu Tev jau laikam visi, kas kaut mazlietiņpārsniedz atļauto ātrumu ir donori – zinu es tādus donorus ar 30+ gadu stāžu). Tikai nedaudz uzkurināja tie teksti – braukt uz 30 kaut arī pašam nervi netur un vēl spiest bremzes kad kāds pielien aizmugurē nu nav nekas tāds, ko patiktu redzēt uz ceļa. Braucu daudz un zinu, ka dažkārt neaptēsti sēņotāji var būt bīstamāki par “donoriem”. Neapvainojies, iespējams ka tā gluži ar Tevi nav 🙂

    #219966
    ob1
    Participant

    Nervi netur nevis tāpēc, ka 30. Nervi netur tāpēc, ka donori uz ceļa pārvēršas par pediņiem un lien dirsā. Un tieši tāpēc notiek tās “pārmācīšanas”.

    Mani tiešām priecē, ka pēdējā pusgada laikā tauta ir kļuvusi prātīgāka, man liekas, ka “pie vainas” ir fotoradari. Bet dažiem idiotiem vēl joprojām nepielec. Nekas, es palīdzēšu saprast.

    🙂

    #219967
    bumbulis
    Participant

    Mad182 wrote:

    Nu paliec pie sava viedokļa, kas tad man, bet mazliet varbūt padomā, vai tāda izlēkšana uz ceļa gadījumā nav bīstamāka kā normāla iekļaušanās satiksmē…


    Pilnībā piekrītu. Pat aina uzmetās, kur normāli cilvēki brauc ar 55-60, a te viens ‘pārmācītājs’ raustās pa ceļu, pārmācīdams. 😀

    A bet par tiem fotoradariem. Tiešām, kur jēga no viņiem, ja izliek jau zīmes iepriekš? A ka maskē, kas tue nelāgs, lai maskē. Patikt man viņi nepatīk, bet noliegt to, ka disciplinē ievērot ātrumu nevaru.

    #219968
    RicoPico
    Participant

    Tādiem pārmācītājiem no aizmugures parasti tiek veltīti vis daiļākie un skanīgākie vārdi.

    Nereti arī cittautu valodu izsaukumi un laba vēlējumi.

    #219969
    Loading
    Participant

    Mad182 wrote:

    Nu ja Tu visus, kuri brauc normāli iekļaujoties satiksmē sauc par donoriem

    Satiksmes ātrums ir 50km/h pilseta un 90km/h ārpus tas. Tie, kuri pārsniedz ātrumu, drīzak ir izlēceji no satiksmes 🙂

    #219970
    RicoPico
    Participant

    Loading wrote:


    Satiksmes ātrums ir 50km/h pilseta un 90km/h ārpus tas. Tie, kuri pārsniedz ātrumu, drīzak ir izlēceji no satiksmes 🙂

    Tas ir teorētiskais ātrums. Praktiskais ir mazliet savādāks. Un ja kāds intensīvā plūsmā izdomā mācīt pārējos, drīz vien pats tiek pārmācīts. Pret lielāko vairākumu cīnīties ir grūti.

    #219971
    prusaks
    Participant

    Par tām zīmēm, kuras brīdina autovadītājus par radariem. Pavisam vienkārši, radarus uzliek bīstamās vietās. Latvijā jau viss tikai uz naudu tiek bīdīts, nevis veselo saprātu.

    + par ātrumu strīdēties ir bullshits, jo tad visdrošāk ir iet ar kājām. Ceļa apstākļi, laikapstākļi utt ietekmē to cik liels ir “drošais” braukšanas ātrums, nevis tas, ka 90 km/h ir drošs ātrums un 110km/h jau ir nāvējošs. Tepat kaimiņos(Lietuvā), mauc ar 160km/h un nav problēmu, protams, ceļš nav kā pie mums.

    #219972
    Loading
    Participant

    RicoPico, ko cik cilveki nav darīt dēļ bara efekta, ptfu plūsmas. Ja viens gatavs nosisties vai maksāt sodu, arī citi… Vai nav muļķīgi? Bez tam…. Tiesības saņemot, tiek uzlikts paraksts, ka tiks ievēroti noteikumi. Ja noteikumi netiek ievēroti iznāk, ka parakstam nav vērtības!

    #219973
    afigel
    Participant

    ob1 wrote:

    Nu tas ir labāk nekā savulaik CDD direktors pa valsts televīziju aicināja autovadītājus pārkāpt ātrumu par vismaz 20km/h.

    Vispār ZB tie mudaki, kas pārkāpj ātrumu un brauc nedomājot par citiem. Bet, ja tā padomā, tad fotoradari darbojas labāk par šādām reklāmas kampaņām, daudz labāk.

    izskataas ka tev pat tiesiibu nav 🙂

    labots: laikam ka tomeer ir….

    #219974
    dzhonsons
    Participant

    Par +10 (pēc tava auto spidometra), 90%, būs pilnīiigi pokuj. Jams melo un rāda vairāk kā ir pa īstam.

    Mljec, nu tādi pareizie novākušies, ka pilnīgi sāku ticēt, ka visi, vairāk vai mazāk brauc pēc atļautā ātruma un lēnāk 😀

    #219975
    ob1
    Participant

    Bezcerīgi te kaut ko skaidrot….

    Donors – tā nav profesija, tas ir aicinājums. Hmm, vai arī diagnoze?

    #219976
    Loading
    Participant

    asdfgfh, tas ir normāli, ja cilvēks cenšas ievērot likumu. Ja neievero tādu sīkumu, kā ātrumu, tad jau tik joslas ievērošana arī nav svarīga…

    #219977
    dzhonsons
    Participant

    Bāc, bet fakts paliek fakts. Tie ~ +10 km/h ir pilnīgi normāls ātrums. tas ir īstais ātrums.

    Loading, nevajaga pārspīlēt. Joslas jau ir pavisam cita lieta.

    Ob1, pisec, āksts. Donors. Muah 😀

    #219978
    afigel
    Participant

    pa dienu labi pārskatāmos gabalos 120 ir pašā laikā. ja ceļš ir tukšs, kāpēc ne?

    krēslā un naktī gan ne. ja nu vienīgi rīga sēnīte un rīga jelgava. esmu donors?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 142 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā