ĀTRUMS , nāvīgi viltīgs !

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas ĀTRUMS , nāvīgi viltīgs !

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 142 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219979
    dzhonsons
    Participant

    Nu redz, ka esi 😀 Tu esi, es esmu, un vēl k’ādi 80% (ja ne vairāk) autobraucēju 😀

    #219980
    Loading
    Participant

    Citur, ES un ASV ātruma ievērošana ir normāla lieta. Tik šeit, Latvijā čuhņas zemē, viss ir ačgārni.

    #219981
    afigel
    Participant

    ob1 wrote:

    Nē, RicoPico, mašīnā ir svarīga tikai viena detaļa. Blīve.

    Pēdējoreiz ar bembistu bija jautri. Tuvojos Siguldai pa pleskavas piķi, priekšā remonts, luksofors un rinda. Viens bemberists sadomāja ielīst bez rindas. Viss beidzās ar to, ka šamējais bija spiests strauji bremzēt no apmēram 160km/h un daļēji uzbraukt apmalei. Kas ar autiņu nezinu, bet šis izkāpa viss nolējies ar kafiju un meta man pakaļ tukšu trauku. Š is nu nekādi nebija gaidījis, ka tā vecā sēne var arī iemīt grīdā… un ka tas vecais lūznis var lidot…

    😀


    šoreiz apmale, nakamreiz tava urna.

    mozz tu esi no tiem, kas demonstratiivi brauc pa kreiso maleejo uz 90 km/h?

    #219982
    afigel
    Participant

    Loading wrote:

    Citur, ES un ASV ātruma ievērošana ir normāla lieta. Tik šeit, Latvijā čuhņas zemē, viss ir ačgārni.


    citur ES un ASV mok ir adekvaati izvietotas ziimes?

    #219983
    ob1
    Participant

    afigel, iesaku uzmanīties no veciem sābiem. Nopietni.

    Un uzprasi ķirzakam, viņs ieteiks labu dakteri. Smadzenēm.

    #219984
    Evers
    Participant

    ob1, pēc satiksmes noteikumiem, ja tevi apdzen, tad tu nedrīksti palielināt ātrumu! Tā ka kā tajā gadījumā ar BMW tu pārkāpi noteikumus!

    Par ASV runājot, filmas var neskatīties, dzīvē tur ir pavisam savādāk – gājēju pārejas ir gājēju PÄ€REJAS, nevis PÄ€RSKRIETUVES vai BOJÄ€IETUVES. Cilvēks tur pat nav piegājis vēl pie pārējas (ka nevar zināt vai vispār viņš domā iet pāri), bet mašīnas jau stāv un gaida, neviens nestreso, neviens nesteidzas. Distances ar tur ietur ļoti zolīdas, neviens nevienam pakaļā nelien.

    Interesants gadījums – gāja latviešu tūristi ASV pa ceļu, mašīna kas brauca garām piestājās un amerikānis apvaicājās vai viss ir kārtībā, vai nekas slikts nav atgadījies.

    #219985
    afigel
    Participant

    ob1 wrote:

    afigel, iesaku uzmanīties no veciem sābiem. Nopietni.

    nemīz vecais, es no taadiem kaa tu censhos tureeties pa gabalu – aatri apdziit un aizmirst, jo juus esat neprognozeejami. hvz, kuraa momentaa izdomaas pieraadiit savu taisniibu uz celja un uz kuru pasi parau priekshaa.

    #219986
    drunk_lizard
    Participant

    peec sjii posta^ lietotaajs afigel tiek pievienots Wuu vaardaa nosauktajam locekju klubam.

    bet zjeel, izskatiijaas sakariigs purns :>

    #219987
    ob1
    Participant

    Evers, pleskavas piķim ir 2 joslas – tā nebija apdzīšana, bet apsteigšana (pēc noteikumu formulējumiem). hmm, un apsteigšana tā arī nebija, jo apsteigt neizdevās…

    Jā, es atzīstu, es reizēm pārkāpju noteikumus. Reizēm. Nevis visu laiku, kā vairums. Un darīšu to arī turpmāk. Sevišķi, ja iznāks saķeršanās uz ceļa ar visādiem pediņiem.

    Š odien braucu ārā no Rīgas pa pleskavas piķi. Labā josla. Priekšā viens iet uz 85. Uz pārkārtojos uz kreiso un uz 90 eju garām. Saprotams, tas nenotiek ātri, jo ātrumu starpība neliela. Tikmēr no aizmugures pielido divi pediņi. Viens lien dirsā man, otrs bloķē man labo joslu un lien dirsā tam, kam 85, abi midžina ar tālajiem. Tā kā autiņā nebiju viens, tad rīkojos pēc noteikumiem – nemainot braukšanas virzienu lēnām nobremzēju. Blakus esošais autiņš arī saprata un arī lēnām nobremzēja nemainot virzienu… patīkamas skaņas aizmugurē bija dzirdamas…

    😀

    Donori, es jūs drāzu un drāzīšu arī turpmāk. :devil:

    P.S. afigel, tu toč esi slims, ja taisies sābu noskriet, sevišķi programmētāja sābu, kas uzhakojis borta kompjūteru un iznesis uz paneļa pogu “SuperTurbo”.

    😀

    #219988
    Evers
    Participant

    Pareizi, vajag mācīt bembistus, pats ar cik redzu kādu ar bmw braucot, tā ir viņam lecīgs tas stiliņš braukšanai, ieraugu BMW zīmi un automātiski kļūstu uzmanīgāks – tas arī ir noderējis, BMW Latvijā diemžēl ir diagnoze, lecīgi zīmuļi, nejēgas un citi iedomīgi un low-IQ piemītoši tipiņi ar tiem pārsvarā braukā.

    #219989
    afigel
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    peec sjii posta^ lietotaajs afigel tiek pievienots Wuu vaardaa nosauktajam locekju klubam.

    bet zjeel, izskatiijaas sakariigs purns :>


    uzskati, ka domāju un daru nepareizi?

    dēļ tādiem donoru drāzējiem arī notiek avārijas. prikinj sēdētu kāds babuiins pie stuures, nenoreagjeetu un samiiciitu saabu. ja jau pedinji aatri uzziimeejaas ob aizmuguree, aciimredot chaliks nagla izgrieza priekshaa, neskatoties spoguljos un neizveerteejot situaaciju. tajaa pashaa laikaa ja buutu vnk laavis donoriem palidot garaam un tad apdziitu – nekaadas avaarijuas situaacijas nebuutu.

    #219990
    ob1
    Participant

    afiģel, tu pat nevari iedomāties kādi spoguļi ir sābam – panorāmas spoguļi abos sānos… tajos ieskatīties ir vienkārši bauda…

    nu un man pofig tās avārijas situācijas – kādu laiku atpakaļ satesos purns purnā ar Audi. Š amējam viss purns lupatās, radiators iztecēja… man izsita vienu stikliņu (laikam no tās drazas, kas atdalījās no Audi).

    (Starp citu – es vienmēr piesprādzējos)

    #219991
    afigel
    Participant

    ob1 wrote:

    ……….

    nu un man pofig tās avārijas situācijas …………..

    deelj taadiem kaa tu arii notiek avarijas. kuriem pofig paareejie uz celja. galvenais ka pats brauc… un tjipa peec noteikumiem.

    runa tak nav par tavu dzelzi, runa ir par cilveekiem.

    #219992
    ob1
    Participant

    Visvairāk man patīk vasara… precīzāk piektdienas vakari vasarā, kad līst lietus… uz pleskavas piķa risas pielijušas… bemberi trako… tad es izbraucu uz šosejas un skatos pa grāvjiem… parasti tālu nav jābrauc – kāds jau ir grāvī… zvanu uz Stradiņiem saviem džekiem “Eu, te ir viena sirds, tāds un tāds kilometrs”… un tad es ņirdzu tam donoram sejā, kamēr viņš lēnām noasiņo…

    :devil:

    Bļin, par cilvēkiem šamējais pēkšņi atcerējās, nē? 😀

    #219993
    afigel
    Participant

    ob1 wrote:

    P.S. afigel, tu toč esi slims, ja taisies sābu noskriet,

    😀

    neredzu seviskju probzu programmeetaaja saabu noskriet, ja tas konstanti velkaas uz 90 km/h. pat ar savu nemotora opipeli.

    ob1 wrote:

    Bļin, par cilvēkiem šamējais pēkšņi atcerējās, nē? 😀

    es VIENMEER braucot pa celju, atceros par cilveekiem, it seviskji par to, ka katraa man tuvumaa esoshajaa autinjaa var buut taads ob1. un atskjiriibaa no tevis, neizraisu avaarijas un avaarijas situaacijas.

    #219994
    ob1
    Participant

    Fait? Kur un kad?

    #219995
    afigel
    Participant

    varam arii alu padzert 🙂

    #219996
    ob1
    Participant

    nu tā jau labāk… 🙂

    #219997
    afigel
    Participant

    faits bija tavs piedaavaajums. mans piedaavaajums – diskusija 😀

    #219998
    drunk_lizard
    Participant

    afigel, man arii jauniibaa patika aatrums… starp citu – tad celji bija juutami labaaki…

    savlaik vaacijaa uz autobaanja esmu testeejis agregaatu pie 260kmh. teiksju taa, sajuutas NAV patiikamas!!!

    sjobriid kropljus, kuri nesas hvz kaa un hvz kur, es vislabpraataak atsjautu no erlikona tiesjaa teemeejumaa.

    nav muusu valstii celju, kur vareetu skriet! veel atseviskjs temats ir kroplji, kuri vispaari ne uz ko neskatas….

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 142 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā