Baltic Beach Party-2008 : būs LV Ginesa rekords?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Baltic Beach Party-2008 : būs LV Ginesa rekords?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147107
    samurajs
    Participant

    Top New: Pēc jaunākām ziņām (diemžēl neoficiālām), uz šo brīdi uz BBP-2008 pārdots 120.000 biļešu.

    Tas nozīmē:

    1. Tiks uzstādīts visu laiku Latvijas rekords par visapmeklētāko masu pasākumu

    2. Liepāja tiks nograuta no Zemes virsas

    Lielākās LV apsardzes firmas esot atteikušās uzņemties atbildību par tik lielu bardaku.

    Katrā ziņā Notepad korespondents būs klāt un sniegs informāciju no šī pasākuma 😀

    #181314
    Sid
    Participant

    Muah, a cik tur pavisam ir biļetes + cik maksā gab. ? 😀

    #181315
    samurajs
    Participant

    Uz 2 dienām – 20 laši, uz 1 – 14. Pagaidām. Būšot vēl dārgāk pirms pasākuma. Nav dārgi priekš šitā vēriena. (Atceramies, ka uz Fonteina festu 25 maksāja!)

    Biļešu skaits nav limitēts, Liepājas pludmale ir bezizmēra. Kam nepietiks vietas, tiks izmitināti Visbijas salā un skatīsies ar binokļiem pasākumu :D:D:D

    #181316
    Foxsk8
    Participant

    Kā man nejiet, darbā ar alkašiem būs jākaro.

    #181317
    marr
    Participant

    nekad nav būts tai pasākumā. Š ogad (pagaidām) arī netaisos pagodināt to ar savu klātbūtni :hmz:

    #181318
    sir_irius
    Participant

    humm, es ar neesmu bijis… varbūt nākamgad… 😀

    #181319
    samurajs
    Participant

    Es katru gadu pagodinu šo festu ar savu klātbūtni 🙂 Pirms 2 gadiem bija 40K purnu, tad tur bija visoptimālāk tusēt. Pag. gad jau >60K, stipri par biezu. Kas būs tagad -bail pat iedomāties… Bet nu ar katru gadu viss kļūst vērienīgāks, aizvien vairāk ārzemju izpildītāju utt.

    #181320
    memorex
    Participant

    Pasākumam nav ne vainas, tikai kapēc viņš jārīko liepājā, pludmale ir puslatvijai apkārt.

    #181321
    samurajs
    Participant

    memorex: laikam jau infrastruktūra… ārkārtīgi daudz ko vajag tādam pasācienam, tikai lielā pilsētā ko tādu var dabūt gatavu. Neies tak kaut transformatoru apakšstaciju būvēt laukos dēļ viena festa 😀

    #181322
    GooD`MeN
    Participant

    WOW 😀 Eij Samuray kur tadu infu ieguvi? 🙂 Tad jau salaasiisies vel paris K cilveeku kaspirks ticketus uz vietas 🙂 Nehujaa sibje 🙂

    #181323
    samurajs
    Participant

    GooD’Men – mani, starp citu, nesauc Samuray… Kādam no administrācijas tas varētu arī nepatikt 😛

    Es lūdzu Dievu un Sātanu reizē, lai šī infa nebūtu pareiza, jo apzinos, kas tad darīsies pilsētā… Bet jebkurā gadījumā būs vairāk nekā pag. gada 60K.

    #181324
    edugarsb
    Participant

    šausmas – pagājušgad biju – jau likās tautas daudz – bet tagad būs 2x vairāk 😀 jezus jezus jezus

    #181325
    Foxsk8
    Participant

    Iedomājieties, kas par grādīgo dziru kvantumu šajās pāris dienās tiks izdzerts? 😀 Varu saderēt, ka tuvākie veikali ap pludmali tiks iztīrīti momentā.

    Pats tik esmu bijis vienu reizi:

    50 – 50, jo tik daudz aktieru, tik daudz vietu kur izklaidēties, ka ar otru cilvēku vienkārši salamājas, jo nezin uz kuru telti, estrādi iet labāk. Vienam patīk Tehno, otram ar gumiju no ceļamkrāna lekt lejā. Nu tad ir jāizvēlās, vai nu katrs uz savu pusi, vai vienam sanāks besīties. 😀

    #181326
    Kachmoderators
    Participant

    vo vels..rindas pie WC, rindas pie piciņām, pie karuseļiem..pie IEEJAS, ārprāts….jūtu līdzi blakus dzīvošajiem 😀

    #181327
    Foxsk8
    Participant

    Ja es būtu tirgotājs iekš tā pludmales plača, kur notiks fests, es par to nesūdzētos, ienākumi būtu nežēlīgi, vienīgais vai preces pietiktu tik daudz? 😀

    #181328
    Kachmoderators
    Participant

    ā, + jau tie cilvēki, kas iet gājienā, tiem pa velti ieeja..vecās būlkas pārdos ar tādu skaistu pelējuma piegaršu. :grr: ;.

    #181329
    Jazz
    Participant

    Vienreiz biju un vairs netaisos braukt- izraisa man tādi TIK masveida pasākumi… labāk vienk. ar šašliku un alus kasti izbraukt brīvā dabā…

    #181330
    sir_irius
    Participant

    Nu, tā jau ir katra paša izvēle, kur grib atpūsties… Samuraj, ir kādas prognozes par nākamo gadu ar,,,? 🙂

    #181331
    samurajs
    Participant

    sir_irius: Nu protams, ka ir BBP-2009 prognozes! Skatāmies video! :D:D:D

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8FLaRTbaLvM[/youtube]

    #181332
    sir_irius
    Participant

    njaaa… kruts video… 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā