Baltic Beach Party-2008 : būs LV Ginesa rekords?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Baltic Beach Party-2008 : būs LV Ginesa rekords?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #181353
    sir_irius
    Participant

    Neviens jau nenoorganizēja notepad uzlīmes… :/

    #181354
    Foxsk8
    Participant

    Nu vismaz nākošo gadu, samurajam būs uzdevums ar notepad.lv kreklu staigāt 😀

    #181355
    sir_irius
    Participant

    huuh… 😀 vēl mašīnu ar notepad logo aplīmēt (protams, ja tāda Viņam ir 😀 ). Un vēl – kailam Rīgas centrā ar uzrakstu uz krūtīm : “Notepad – Portāls pozitīvi domājošiem cilvēkiem” <-- Mana ideja, kā popularizēt notepad... :D

    #181356
    Kachmoderators
    Participant

    Man lūdzu stringuškas ar notepad.lv uzrakstu. ….. DAUDZ 😀

    P.S. krāsai nav nozīmes

    #181357
    samurajs
    Participant

    Te viss notika baigi neuzkrītoši- džekiņš pie ieejas dalīja ‘krabju’ uzlīmes. Viens otrs sev uzreiz uz pieres uzlīmēja 😀

    Tagad iedomājas reklāmas lapiņu: “Notepad.lv – BBP informatīvais sponsors! Tikai notepad.lv jūs uzzināsiet kā tikt iekšā bez biļetes un kā ienest alkoholu pasākumā! Domāsim pozitīvi!” TunT uzsprāgs no unikālajiem! 😀

    A tas joks ar apgleznotu mašīnu nav nekas ievērojams, tādu pietiekami apkārt braukā…

    Bet ja nopietni- fests šogad bija Eiropas līmenī, par visu bija padomāts! Muļķis tas kurš varēja, bet negāja!

    #181358
    marr
    Participant

    skaidrs, tātad es muļķis 😀 :duno:

    #181359
    samurajs
    Participant

    marr: neņem pie sirds! 😀 Zini, bet pat apsardze bija tik laipna un delikāta, un iejūtīga, kādu parasti rāda filmās par “labajiem poličiem” 🙂 Varbūt tāpēc ka tie džeki no Rīgas bija?

    #181360
    Foxsk8
    Participant

    Būtu lielāka efektivitāte, ja mēs ar dalītu kaut ko. Piem vecenēm līfonus, kur tiktu reklamēts notepad.lv + beigās nofočētu viņas un izveidotu kaut kādu logo 😀

    TB, vēl labāka doma. Iet pa kaut kādām skolām un dalīt informatīvos materiālus par IT pasauli, dodu mācību materiālus, interesantas adreses, utt… Pedagogi no notepada 😀

    #181361
    marr
    Participant

    Es varu “sarunāt” šādu izdali vienos sīču “datorkursos” – bet tas offtopiks priekš šejienes 😛

    samuraj, es tieši gaidīju Tavu reakciju 😀

    citādi kaut kāda pasākuma “informatīvais atbalstītājs” ir visai laba reklāma.

    #181362
    samurajs
    Participant
    #181363
    Jazz
    Participant

    jā cipari bija “mazliet” kļūdaini- gan par pērno gadu gan par šo, neoficiālajam informātoram vajadzētu uzšaut vienu 🙂

    #181364
    samurajs
    Participant

    Jazz: tā jau vienmēr ir un labi vien ir ka nepiepildījās… vēl 10,000 kaut kā sabāzt varēja, vairāk nē! 😀

    Bet rekords vienalga ir uzstādīts – grupu un izpildītāju skaita ziņā! Nekur nav savākts vienkopus tik daudz! Un vai kādā LV festā ir spēlēts uz 8 skatuvēm vienlaikus?

    #181365
    downloader
    Participant

    Itkā kāds spētu atrasties vienlaicīgi pie astoņām skatuvēm un vārda tiešākajā nozīmē baudīt šo mūziku! :giggle: murgs 😎

    #181366
    samurajs
    Participant

    downloader wrote:

    Itkā kāds spētu atrasties vienlaicīgi pie astoņām skatuvēm un vārda tiešākajā nozīmē baudīt šo mūziku! :giggle: murgs 😎

    Š oreiz nebija kā citus gadus- bija strādājuši profesionāļi. Nekur viena mūzika tehniski citai netraucēja. Gribi – lēkā ar ārzemniekiem pie stage #1, otrā galā beachrock.lv skatuve ar LV mūziķiem, pa vidu deju teltis ar dažādiem stiliem – latino/regejs, pops, drum’n’bass, hiphops. Un vēl Igo klubiņš “utt…” pa vidu 🙂

    Kas kuram labāk patika!

    #181367
    downloader
    Participant

    Arī fakts… bet laikam man pa iepriekšējajiem gadiem sabojāies iespaids par BBP 🙂

    Toties PositivusABfestivāls… 😎 ok, es neko, nākamgad būs jābrauc uz abiem lai varētu daudz maz objektīvi salīdzināt! Ja reiz BBP ir labojies… 😀

    #181368
    samurajs
    Participant

    Piekrītu- pagājušogad bija vienkārši drausmīgi, kā siļķes mucā, visur milzu rindas, un skaņa vienā mikslī… :duno:

    #181369
    GooD`MeN
    Participant

    Bitchi bija zajebuhaaa :die:

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā