Bite Latvija pārdodas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Bite Latvija pārdodas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145916
    Foxsk8
    Participant

    [imgl]https://www.smartphones.lv/smart_admin/img//logo_bite.gif[/imgl] Tapis zināms, ka telekomunikāciju holdings TDC ir izlēmis atbrīvoties no saviem Baltijas valstu aktīviem, kas mūsu izpratnē būtu Bite Lietuva un Bite Latvija. TDC jau ir sākuši otro pārrunu raundu par Bite pārdošanas pasākumiem. Vēlmi iegādāties šos aktīvus jau ir izteikušas tādas ieteikmīgas Eiropas kompānijas kā Mid Europa, GMT, Doughty Hanson, kā arī rinda ar dažādiem sakaru tīklu operatoriem. Pēc noficiāliem avotiem cena par kuru iet runa ir apmēram 500 miljoni eiro.

    Bite Latvija ienāca Latvijas sakaru operatoru saimē pagājušajā gadā. UN jau pa šo laika brīdi tā ir daudz ko darījusi sakaru tīklu attīstībā Latvijā. Pirmkārt, kompānija sāka formēt virtuālo operatoru tīklu — pa šo gadu tie jau ir izveidojušies veseli trīs. Otrkārt, kompānija aktīvi sāka attīstīt datu pārraides tehnoloģiju. Treškārt, Bite kā Vodafone partneris piedāvā vispasaules sakaru pakalpojumus Vodafone Mobile Connect un Vodafone World.

    Tele2 un LMT ir pārliecināti, ka turpmākā tirgus situācija ir atkarīga no tā, kas kļūs par Bites jauno īpašnieku un pie kādas tirgus stratēģijas tas pieturēsies.

    Vēl pirms neilga laika nebūtu šaubu par to, ka Bite nokļūtu Vodafone rokās, taču pēc tā, kad maijā Vodafone paziņoja par saviem 21,8 miljadru lielajiem zaudējumiem, un to, ka tā vairs neiesaistīsies jaunu pasākumu izveidē, tas nu ir izslēgts.

    Ziņu avots: Smartphone.lv

    #169587
    drunk_lizard
    Participant

    pārdodas *****, kompānija tiek pārdota…..

    gramateji….

    Nemāku runāt!

    #169588
    doInsky
    Participant

    Nav tā kā par vēlu šo te rakstīt?!

    Avotā:20.12.06

    #169589
    usins
    Participant

    Bet vēl jau nava notirgots 🙂

    #169590
    samurajs
    Participant

    Š itai Bitei reklāmas kampaņa grandioza, Liepājā Bites veikali uz katra stūra (jaukajām pārdevējām nadziņi nopulēti līdz spoguļspīdumam ar gara laika) 😀

    Bet joprojām nezinu neviena cilvēka, kurš pastāvīgi lietotu Bites pieslēgumu vai Toxic… baigi ož pēc neizbēgama bankrota…

    #169591
    Jonis
    Participant

    Es pastāvīgi lietoju ZZ un Toxic (jo var runāt 5 st. pa brīvu Bites tīklā, nav slikti, baigi noder, kā arī nets lēts).

    #169592
    Foxsk8
    Participant

    doInsky wrote:

    Nav tā kā par vēlu šo te rakstīt?!

    Avotā:20.12.06

    Ne jau visi par to zin, un kā jau usins teica, kompānija vēl nav pārdota.

    #169593
    saturs
    Participant

    Es par to nebiju informēts …

    Patiesībā es biju domājis ka BITE tomēr attīstīsies, bet redzu ka nē …

    Pats perosinīgi Toxic nelietoju jo vispār nezinu kas manā rajonā to lietotu,

    bet nu tomēr cenas/akcijas ir vilinošas.

    Žēl, ko lai citu pasaka …

    #169594
    osh
    Participant

    Var jau būt, ka tie piedāvājumi ir vilinoši, neesmu īpaši iedziļinājies.

    Anyway, neiešu jau pāris kapeiku dēļ mainīt LMT, ko jau gadiem ilgi lietoju un esmu ļoti apmierināts.

    #169595
    saturs
    Participant

    Es varu atklāti pateikt ka gan TELE2, gan LMT mani neapmierina.

    Sēžu uz T2 jau ~ 4 gadus … Nāk jau visādas atlaides u.t.t. jo esmu

    jau ”savējais” 🙂 , bet kā jau es iepriekš teicu nepatīk ne viens ne otrs.

    #169596
    shady
    Participant

    Nesaprotu to plēšanos starp tele2 un lmt…

    nah? viņu pakalpojumu kvalitāte taču ir vienāda..tie laiki, kad lmt bija “krutāks” ir pagājuši…cammon..tas bija pirms 10 gadiem:D

    Es personiski lieto t2 zelta zivi un man nez kāpēc nav problēmas..

    #169597
    usins
    Participant

    shady- nu es tagad arī pārgāju uz tele2 zeltazivtiņu. Nu Daļēji nožēloju. Itkā jau tarifi zemāki, bet pastāv tāda lieta kā savienojuma maksa, ko lmt ir padarījusi par super lētu, bet tele 2 gan piekopj nogrābt ja nemaldos virs 2 sant., ja saruna ilgst ilgāk par 10 sekundēm. Man bieži vien kredīts ātrāk beidzas nekā ar okarti, kaut arī ar visiem bonusiem man 4ls un vairāk iekšā, bet okartei 3,30ls. Bet tā kā daudziem draugiem, paziņām tele2 es palikšu pie zz.. 🙂

    netīkās man bieži mainīt tos numurus. Tagad jau katram operatoram ir savi + un –

    #169598
    samurajs
    Participant

    shady wrote:

    Nesaprotu to plēšanos starp tele2 un lmt…

    nah? viņu pakalpojumu kvalitāte taču ir vienāda..tie laiki, kad lmt bija “krutāks” ir pagājuši…

    To, kurš te ir krutāks un kurš nē – uzskatāmi pierādīja Beach Party Liepājā. Visiem Tele2/ZZ klientiem sakari bija paralizēti abus vakarus, kamēr LMT/Okartes cienītāji runājās bez problēmām un pat internets gāja. Kvalitāte un drošība vislabāk parādās ekstremālos apstākļos!

    #169599
    shady
    Participant

    usins – par kādu savienojuma maksu tu runā??? pirmo reizi dzirdu, ka zivtiņai būtu kaut kāda savienojuma maksa..

    Nē nu neesmu īpaši piefiksējis, bet t2 tīklā tak ap 3-4sant pa minūti…

    —-

    samurajs – un cik tad bieži ir tie ekstremālie apstākļi? 2-3 reizes gadā?

    #169600
    usins
    Participant

    shady– nopetni- zz atbalsta tādu lietu, kā maksa par savienojumus, un viņiem baigi mainīgie tarifi- uz to viņi daudz nopelna. es tag ar lmt klientu norunāju 10 min un kredītam 1ls nost

    #169601
    shady
    Participant

    usins wrote:

    shady– nopetni- zz atbalsta tādu lietu, kā maksa par savienojumus, un viņiem baigi mainīgie tarifi- uz to viņi daudz nopelna. es tag ar lmt klientu norunāju 10 min un kredītam 1ls nost


    oho..uz 10 min tikai 1ls? heh es domāju, ka būtu kādi 2-3ls:D

    heh..būs laiakm jāpapēta tarifi, kurus pats lietoju:)

    #169602
    usins
    Participant

    Nu nez, es atjauniju sev no bankas pa 2.99, tad vēl kaut kas sakarīgs ir, bet ja ar atjaunošanas karti, tad gan sviests, nekas labāks par okarti nesanāk.

    #169603
    osh
    Participant

    shady wrote:

    un cik tad bieži ir tie ekstremālie apstākļi? 2-3 reizes gadā?

    Un ar tām 2-3 reizēm nepietiek?

    Vot, noklīdīsi no saviem čomiem kādā milzu pasākumā, kur desmitiem tukstošu apmeklētāju, tad arī varēsi pisties ar savu ZZ, mēģinādams sazvanīt, a huju, networks pārslogots.

    Es negribu sākt fleimot, bet tev nu ir jāatzīst, ka sakaru stabilitātē LMT ir priekšā. Varbūt tarifi ir mazāki, bet es par to īpaši neesmu interesējies, arī LMT ir sakarīgi tarifi + mans atlaižu līmenis, tā ka, iespējams, tikpat vien sanāktu maksāt, cik tagad, ja nomainītu operatoru.

    #169604
    shady
    Participant

    osh – jā, bet tu esi jau klients labu laiku vai ne? LMT piekopj šādu politiku, lai noturētu savus klientus..dod tel, tarifi utt…viss jau ok, bet pārs gadi tad ir jābūt viņu tīklā…

    #169605
    osh
    Participant

    Nujā, jau vairāk nekā 6 gadus esmu LMT klients.

    Pirms tam pats lietoju Tele2 (kad sāku lietot, tas vēl pat saucās Baltcom), diezgan bieži bija sakaru traucējumi, tāpēc arī nomainīju operatoru pēc vienas reizes, kad bija ļoti svarīgu zvanu jāveic no mobilā, bet nebija iespējams.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā