Bite Latvija pārdodas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Bite Latvija pārdodas

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #169606
    usins
    Participant

    Lūdzu neapvainojaties, bet man nez kāpēc ir iegājies tā- LMT nopietni un pieaugušajiem, bet tele2 vairāk tendēts uz jaunatni un abiem ir jāiziet cauri. 🙂 attiecīgi vecumam.

    #169607
    samurajs
    Participant

    Quote:

    bet tele2 vairāk tendēts uz jaunatni un abiem ir jāiziet cauri. 🙂 attiecīgi vecumam.


    Š itas stereotips izstrādājies, tikai pateicoties veiksmīgai Tele2 reklāmas kampaņai… Bet patiesībā ZZ it nemaz nav izdevīgāka par Okarti. Vai ar ZZ var ar 20 draugiem runāt visu laiku par 2,5 sant/min.? Un visu vasaru savā LMT tīklā runājam par 3.6 sant. Visu vasaru tāpat 1 sant. SMS pieejamas. Bez tam vēl ir atlaižu līmeņi, man jau tagad trešais… Beigu beigās pavisam lēta tā LMT lietošana sanāk + izcila sakaru kvalitāte!

    #169608
    usins
    Participant

    Nu re- tāpēc jau saku. Tas man tāds stereotips :). bet nu ko, tagad vismaz vienu gadu ar tele2 zelta zivtiņu padzīvošos, ja nemirs viņa tad jau būs lietojama. 🙂

    #169609
    saturs
    Participant

    Ja, tam ka sakari ir ljoti izcili, tam es piekriitu.

    #169610
    Loading
    Participant

    Arī sāku ar ZZ, sūtīju jaunajā gadā SMS… Tikai ap pusdienlaiku piegādāja. Tagad LMT. Zvanu JEBKURÄ€ LAIKÄ€, SAKARI IDEÄ€LI! Tikko biju vienā nometnē… Tele2 lietotāji staigāja ar paceltu telefonu, lai aizsūtītos vismaz īsziņa, bet es runāju mierīgi caur LMT.

    LMT KVALITÄ€TE UN CIEŠ…A PRET KLIENTU!

    #169611
    usins
    Participant

    Loading, no vienas puses tev taisnība, bet diemžēl pret klientiem ne vienmēr viņi laipni. Ir gadījies, un ja vēl kaut kāda nestandarta situācija, tad no laipnības ne miņas.. 🙁

    Bet nu gribās izmēģināt arī to otro vadošo operatoru 😀

    #169612
    samurajs
    Participant

    @usins: LMT operatori pret klientiem ir pat ļoti laipni (jo visas sarunas tiek ierakstītas kā pierādījums iespējamo konfliktu gadījumiem). Tā kā LMT džekiņiem un čiksītēm nekas cits neatliek kā savaldīties… 😀

    Bet varbūt beigsim spamot un parunāsim arī par tēmu – Bite Latvija?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā