cpu dzeseklītis

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas cpu dzeseklītis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147175
    D3nY
    Participant

    Iesakiek kādu sakarīgu cpu dzesi priekš amd 6400+

    stock dzese galīgi garām , vidējā temperatūra 55 idlē

    #182117
    samurajs
    Participant

    A tev nav kaut kur stūrī iebāzts PC? Gaiss var brīvi cirkulēt? Man šobrīd līdzīgs AMD X2 ar štata ventiņu uz 40 grādiem turas. Ventiņš 2200 apgr./min griežas.

    Vispār šai karstā laikā varbūt labāk vāku noņemt.

    #182118
    D3nY
    Participant

    samurajs wrote:

    A tev nav kaut kur stūrī iebāzts PC? Gaiss var brīvi cirkulēt? Man šobrīd līdzīgs AMD X2 ar štata ventiņu uz 40 grādiem turas. Ventiņš 2200 apgr./min griežas.

    Vispār šai karstā laikā varbūt labāk vāku noņemt.


    gluži stūrī nav , gaiss normāli cirkulē ,abās pusēs vāki noņemti. vidēji apgriezieni ventiņam ir 4000 un uz augšu.

    varbūt ar termopastai vainas? jo kad ppirku uz radiatoru bioj jau pasta virsū , mošk kaka tā pasta .

    pc nesen tik pirkts pa daļām

    #182120
    msh
    Participant

    Tu domā to oriģinālo ķipekli uz stock radiatora, kuram tikai jānoplēš virsū esošā lapiņa? Tas ir labs.

    Drīzāk āķis varētu slēpties kur citur – sūdīgs IHS 🙁

    #182121
    memorex
    Participant

    Iesaku OCZ Vendetta2, vispār kāds ir budžets atvēlēts?

    #182122
    D3nY
    Participant

    msh wrote:

    Tu domā to oriģinālo ķipekli uz stock radiatora, kuram tikai jānoplēš virsū esošā lapiņa? Tas ir labs.

    Drīzāk āķis varētu slēpties kur citur – sūdīgs IHS 🙁


    jap. kas tur labs?

    apskaidro kas ir IHS

    memorex – šādām lietām naudu netaupu , ja pērku ta pērku labu

    #182123
    msh
    Participant

    Vispār vienu laiku AMD bija paziņojis, ka lietojot termopastu, garantija netiks piedāvāta ;.

    IHS – Integrated Heat Spreader. Tas bleķa vāciņš, kas ir virs cores ;. Droši vien atceries, kādi izskatījās AMD 32 bitu proči? Ir vienkārši gadījumi, kad IHS’am ir sūdīgāks kontakts ar cori, rezultātā ir skaista temperatūra procim, un tur neko parastām metodēm padarīt nevar. Reiz sanāca vienu thunderbirdu nopirkt no viena “slimā”, un no jama guvu zināmu ieskatu šijā lauciņā. Jams tolaik lietoja Athlon 64 3700+ ar novāktu IHS. Samērā vienkārša, uzmanīgi ar žileti veicama procedūra, kā rezultātā IHS’u atgriež nost, tik vien, ka pārcenšoties var sapist proci un, protams, garantijas nebūs 😀 Piedevām jāpadomā, kā parūpēties, lai cori pārāk ar radiatoru nesaspiestu – AMD vecajiem pročiem bija stūros tie apaļie sūdeļi.

    Ak jā, jams ar IHS novākšanu kādus desmit grādus vai pat vairāk bija nodzinis.

    #182124
    D3nY
    Participant

    tākā skaidrs būtu par IHS.

    itkā jau siltumu labi viņš novada pa radiatoru ,pieliekot roku pie radiatoru ilgi nevar noturēt , baigi karsts.

    manas domas ka tā stock dzese ir totāls mēsls. [img]https://www.boot.lv/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=8532[/img] te ir temperatūras , tik kam ir 121°c to gan es nezinu , everests saka ka tas ir cpu.

    #182125
    msh
    Participant

    Jā, noteikti, everests kārtējo reizi izpildījies? 😀

    Pie tādas temp tu te nesēdētu un nerakstītu ;.

    Varbūt bildīti ar veņķiku?

    #182126
    D3nY
    Participant

    msh wrote:

    Jā, noteikti, everests kārtējo reizi izpildījies? 😀

    Pie tādas temp tu te nesēdētu un nerakstītu ;.

    Varbūt bildīti ar veņķiku?


    nu nez , lidz šim everests nav pievīlis mani.

    šobrīd nav pa ķērienam fočiks , rīt mošk tik varēšu iemest bildīti.

    #182127
    msh
    Participant

    Nē nu protams, ja everestu vajag priekš kaut kādām parastam lietām, ko spēj izpildīt win un pāris bezmaksas uztilītas, tad tas nepieviļ 🙂

    Nesen, vēl atmiņā stāvot dažu everesta fanu tekstiem, kad vienai kastei nevarēja pa fikso atrast vienam dzelzim draiveri, uzmetu everestu, protams, viens liels KUJ – infa, kuru izmet arī device manager 😀 Noinstalēju to herņu un izdarījju kā parasti – bik vairāk padarbojos pa mātenes ražotāja lapu, protams, beidzās sekmīgi 😎

    Bet pa tēmu – viena kodola temp tev tur ir, otra kodola arī ir, kas tad tā par mistisku trešo temp? 😀 Neaizmirstot to, ka tagadējajiem AMD pročiem augšējā temp varētu būt 65-70c robežās, galu galā axp vājā gala laiki ar 90c ir garām ;. Pie 80-100c jebkura mātene ar sempronu, Athlon 64 vai vienalga kādu AMD proci rubās laukā, lai pasargātu proci no sadegšanas – jo pats procis to diemžēl nespēj…

    #182128
    D3nY
    Participant

    nu nu es ar nezinu kas tā pa 3 temperatūru.

    mošk tas ir kāds gļuks , bet es nesaprotu to kapēc viņš dažādos softos tos 121°c uzrādā [ everest , speed fan , amd ovedrive ]

    man ir uzlikts ka pie 85c rubās ārā.

    nu jā , mans pie 100% noslodzes uzkāp lidz kādiem 65 -68°c

    Edit – cik pagūglēju pēc atslēgas vārda “TMPIN3” , atradu dažās lapās ka tas ir ziemeļtiltam .

    un daudziem tā vidēji turas no 80-120°c , pieliekot roku pie ziemeļtilta radioatoru – karsts ir bet nejau tik karsts ka būtu tie 121°c ,pieliku ventiņu lai padzesē šo ,bet nekas nemainas – tāpat turas tie grādi. kad ventiņš viņu dzesē radiators ir diezgan vēss

    Pēc rakņāsanās pa googles izsecināju ka šitā ir normāla parādība uz gigabyte platēm ar 780GM čipsetu.

    #182129
    samurajs
    Participant

    Visticamāk, ka temperatūras sensors atņirdzies, tāpēc arī rāda 121 grādu.

    #182130
    D3nY
    Participant

    samurajs wrote:

    Visticamāk, ka temperatūras sensors atņirdzies, tāpēc arī rāda 121 grādu.


    vakar rakājoties , uzraku interesantu rakstiņu par šiem amd čipsetu sensoriem un gigabyte platēm , un tur bij minēts ka gigabyte ir ielaidis diezgan padaudz plates ar beigtiem sensoriem tirgū .

    nu es ar domā ka šajā gadījumā sensors gļukains vai beigts.

    jo tiko ieslēdzot pc jau uzkarsis 118°c – nu nevar takš tā būt , jo northbridge ir smuki nodzesēts.

    #182131
    samurajs
    Participant

    Visticamākais tev tieši tādi sensori tikuši 🙁 Vadies pēc sajūtas, kāda ir ar roku pieskaroties CPU un videokartes radiatoriem. Ja pie normālas slodzes roka nedeg – uzskati ka viss OK un nav pamata uztraukties.

    A varbūt tev rāda Fārenheita grādos? Vienam alnim tā bija, sacēla brēku pa puspasauli… 😀

    121 F= 49 C

    #182132
    memorex
    Participant

    Gadijumā nēsi klokojis ar LN2, varbūt pirki lietotu plati, ja nē, tad stiep uz garantiju vai pārbaudi samuraja teikto 🙂

    #182133
    D3nY
    Participant

    samurajs wrote:

    Visticamākais tev tieši tādi sensori tikuši 🙁 Vadies pēc sajūtas, kāda ir ar roku pieskaroties CPU un videokartes radiatoriem. Ja pie normālas slodzes roka nedeg – uzskati ka viss OK un nav pamata uztraukties.

    A varbūt tev rāda Fārenheita grādos? Vienam alnim tā bija, sacēla brēku pa puspasauli… 😀

    121 F= 49 C


    video ir integrētā , pieliekot roku pie cpu varētu tur būt tie 60°c .

    pēc celsīja visur rāda.

    noņemot ventiņu no northbridge radiatoru , tad nu tur ar varētu būt kādi 40°c , pieliekot ventiņu tad nu ir kādi 20°c maksimums.

    es ar domāju par tiem sensoriem , nu nez vai būtu liela jēga nest uz garantīju – jo tā sērīj veida problēma šim čipsetam. man jau tā īpaši tas netraucē.

    bet nu nez platei ir divas revīzījas , 1.0 un 1.1 , man ir 1.0.

    varbūt 1.1 rev. ir izlabota šī vaina , jāsazinās būs ar m79 , jāuzjautā šiem vai viņi mainīs plati.

    vienu dienu nedaudz tik paspēlējos ar klokošanu , bet nu temperatūra necēlās

    #182134
    memorex
    Participant

    Tad pamēģini pāršut jaunako bios mātesplatei. Un paskaties vai bios nav uzlikts Fārenheiti!

    #182135
    D3nY
    Participant

    memorex wrote:

    Tad pamēģini pāršut jaunako bios mātesplatei. Un paskaties vai bios nav uzlikts Fārenheiti!


    ir jau mēģināts

    biosā nekur neparādās tie 121°c

    biosā tik parāda plates un cpu temp.

    visur rāda pēc celsīja

    es palieku pie tā ka sensors brāķis

    #182136
    samurajs
    Participant

    D3nY: visiem istabā tagad 25-30 grādi (ja tev nav kondicionieris). Kā tu vari noteikt t= 20 grādi? Tev salst roka pieskaroties radiatoram? Tā būtu jābūt ja t mazāka par apkārtējās vides t 😀

    Ja roka nedeg, aizmirsti problēmu vispār… sadedzinātās nervu šūnas neatjaunojoties…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā