Dators darbam ar Photoshp un video apstrādi

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Dators darbam ar Photoshp un video apstrādi

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #254981
    nevertell
    Participant

    Tulīt Vārna, noskaitīšu no kabatasnaudas un tad gaidi kastes zem egles.

    #254982
    Willis
    Participant

    Wuu wrote:

    Willis wrote:

    bet tā samaksās nodokļu maksātāji . 😉


    Turiet mani, es par sevi neatbildu :devil:

    Kas notika ?! Visa saeima, ministru kabinets, Rīgas un citu pilsētu domēs tā dara ! Tu taču neej ar sūdainu mietu viņus atštaukāt !

    #254983
    root
    Participant

    Ak, pajols no valsts pārvaldes? Es domāju, ka pajols mammas dēliņš ar bagātu papuci, kas ņerubī kā pc salikt. Izrādās vēl viens valdošās blices pārstāvis. 🙂 GTFO un iesprūsti celmā.

    #254984
    Willis
    Participant

    root wrote:

    Ak, pajols no valsts pārvaldes? Es domāju, ka pajols mammas dēliņš ar bagātu papuci, kas ņerubī kā pc salikt. Izrādās vēl viens valdošās blices pārstāvis. 🙂 GTFO un iesprūsti celmā.

    Pats tu no pārvaldes-BarValdes!!! 🙂

    ★★★★★

    Paskatījos ka ne CPU, ne MB šogad Intel Core i5 nedabūšu, tie vienkārši nav bāzē 🙁 .

    Varbūt derēs ar AMD CPU? Izskatās ka jauda un veiktspēja ir ļoti līdzīga, ja nospiest peles kreiso taustiņu, te var redzēt .

    #254985
    Evers
    Participant

    Lūk arī viena no valsts problēmām, valdībā visiem ir po*uj par naudu kam un kā viņi tērē. Tu varētu nopirkt kompi pa 300 Ls un pietiktu fotošopam atliektiem galiem. Vispār es arī tērēju nodokļu maksātāju naudu, taču daru to ar prātu, pērku tikai to, kas vajdazīgs un tādu, kāds vajadzīgs. 🙂

    #254986
    Willis
    Participant

    Evers wrote:

    Lūk arī viena no valsts problēmām, valdībā visiem ir po*uj par naudu kam un kā viņi tērē. Tu varētu nopirkt kompi pa 300 Ls un pietiktu fotošopam atliektiem galiem. Vispār es arī tērēju nodokļu maksātāju naudu, taču daru to ar prātu, pērku tikai to, kas vajdazīgs un tādu, kāds vajadzīgs. 🙂

    Es tā pat! Es taču nelieku visu pēc kārtas ko man piedāvā, tad jau kompis sanāktu ar tonnu.

    Bāzē pat Gigabyte korpusi nav, es esmu isamisis!

    #254987
    Evers
    Participant

    Neesmu strādājis nopietni ar fotošopu, taču SD video sakodēšanai i3 procesors bija gana labs. Nedomāju, ka darbam ar PS nepieciešams kautkas diži niknāks. Un Gigabyte korpusi ir pārāk sālīti lai tiem tērētu nodokļu maksātāju naudu.

    #254988
    root
    Participant

    Willis wrote:

    budzets gandrīz neierobežots

    Lai Dievs (kura nav) tev un tavai priekšniecībai stāv klāt, ja es uzzināšu kurā valsts institūcijā tu strādā. 🙂

    #254989
    Willis
    Participant

    Vēl nesen teica ka vajadzīgs Intel Core i7, šodien jau pietiek ar Intel Core i3 ! PILNMĒNESS VAKAR BIJA ?

    #254990
    viesic
    Participant

    root wrote:

    Lai Dievs (kura nav) tev un tavai priekšniecībai stāv klāt, ja es uzzināšu kurā valsts institūcijā tu strādā. 🙂

    LOL [spoil]HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    HAHAHAHAHAHAHAHAHA[/spoil]

    #254991
    Willis
    Participant

    Es ar savu darbu jau sen esmu pelnījis ļoti labu datoru, tā ka nevajag uztvert joku kā velns sazin ko!

    Daži komenti mazliet aizskāra 🙁 … Tas pāries.

    #254992
    Crow
    Participant

    Nu bļāviens… detektīvs Džons Makleins ir četras reizes izglābis pasauli no ļauniem teroristiem, bet jūs te viņam piekasaties par tādiem sīkumiem kā padārgs kompītis 😀

    #254993
    shb-
    Participant

    Saki takš jel atklāti, kāds tev budžets PC iegādei, un tauta tev sakomplektēs labāko par attiecīgo cenu. Varbūt.

    Pie tam, ja jau esi tāds LGA1156 apsēstais (jā jā, lētākas mātes un plašāka cpu izvēle FTW), varbūt pagaidi līdz 5 janvārim, kad ienāk successors aka 1155 proči? 1156 platforma diez vai tiks tālāk bīdīta (visticamāk sekos vien frekvenču apgreidi), tā ka 1155 pc būtu vairāk future proof.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā