Deanonimizācija Notepad.lv portālā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Deanonimizācija Notepad.lv portālā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #323694
    Foxsk8
    Participant

    Tad kad miljonu sapelnīšu ar ikdienas programmēšanas darbiem 🙂 un beigsies iesāktie darbi, ceru, ka tas varētu notikt aprīlī, kā reiz uz Notepad dzimšanas dienu. Š obrīd vien atliek migrēt visu lielo saturu caur 3 sistēmām, lai nonāktu uz gala platformas, šo jau esmu darījis kādas 3 reizes līdz demo versijai, betai, tur pa lielam viss jau ir ready, gatavs, arī šī pati lieta ar sociālo kontu logošanām un viens lietotājs visur ir jau gatavs. Lielākā nianse ir tieši izkārtojumā, dizainā un fīčās.

    Diemžēl ikdienas nākas veidot visiem lieliem klientiem dažādus risinājums, ka mans pabērns, Notepad.lv ir aizmirsts, nav vairs tie jaunības gadi, tomēr ģimene arī jāuztur. 🙂

    #323695
    Foxsk8
    Participant

    Š obrīd jau mums ir ļoti advancēta baonšanas sistēma, kas ļauj uzlikt mūžīgo banu, banu uz 2 ned, banu uz īsāku, vai lielāku laiku, vai izteikt brīdinājumu. Kad v3 tapa, par to viss bija padomāts no funkciju viedokļa, tikai es neredzu īsti tam jēgu, ja reiz šeit notiek tāda pamatīga auklēšanas ar visādiem klučiem un klauniem. Bana opcijas ir, a banot nē, lai jau liek savu žulti, skan ironiski.

    #323696
    Ceplis
    Participant

    Kāpēc vēl vienu vietu pārvērst par diskriminējošu tiem, kas nelieto nekādus ekshibicionistu portālus?

    Š eit bija pietiekoši daudz ideju cita veida troļļu apkarošanai.

    #323697
    Quagmire
    Participant

    Pff, portāls nosprāgs ļoti ātrā dabiskā nāvē tādā gadījumā.

    #323698
    Andron MacBeton
    Participant

    Kamēr šīs lapeles īpašnieki būs pamuļķi – nekādas izmaiņas nelīdzēs.

    #323699
    Foxsk8
    Participant

    Kamēr te tāds macbetons apgrozīsies, tikmēr miera nebūs. Noteikumu pārkāpi, pārkāpi, pasēdēsi mēnesi 😀

    #323700
    Foxsk8
    Participant

    Lasīt vajag, tur ir teikts jauniem lietotājiem, nevis tiem kas te jau gadiem dzīvojas. Nosprāgt var tev suns, vai kaķis no nebarošanas, ne jau kods, informācija vai kas cits.

    #323701
    Foxsk8
    Participant

    Kā jau teicu, tas būs kā papildus fīča. Tiks ieviesti soc tīkli, ieeja caur to, visi vecie, arī tu paliksi kā bijis, tev tas neko nemainīs. Vienkārši pieregoties ar jauniem nikiem, segvārdiem vairs nevarēs, bet ja nevēlēsies rādīt savu vārdu, uzvārdu publiski, tev profilā būs opcija uzlikt nickname.

    #323702
    Athlons
    Participant

    ahahahhaaa…

    #323703
    Crow
    Participant

    Quote:

    Man ir savs viedoklis, iekomentēt


    My opinion will be! But I will not say.

    #323704
    Ceplis
    Participant

    Nekāda deanonimizācija tāpat nevar notikt, jo ”tajos” portālos mierīgi var izveidot falšu kontu.

    #323705
    spoon
    Participant

    Nu kāds tolks tur kkādus vijeboņus štukot. Tā pavirši pārskrēju pāri pēdējiem 100 rakstiem – nu vidēji varētu sanākt kādi 7-8 komentāri pie raksta…un tad jums liekas kkāda čupiņa sviesta no tiem 7-8 ir baigā problēma? Nu atskrien tas betons, ielej savu šņagu…nu un? Reizēm par to var parēkt, reizēm tur ir pilnīgs bezsakars un kādu reizi kāds domugrauds arī…visā visumā – netraucē, jo nav te tāds apjoms, lai tas paliktu apgrūtinoši. Es saprotu, kā foksis jau to ir implementējis un tagad ar visām četrām būs par utt. Nē nu lai jau būtu…Netraucēs jau diži, bet nu lai teiktu, kā tā būtu kāda baigi noderīgākajiem lieta – nevar. Principā viena no puslīdz bezjēdzīgajām fīčām.

    #323706
    Foxsk8
    Participant

    Kā šeit tu redzi, tad te ir pielikta klāt aptauja un pēc aptaujas un komentāru viedokļiem arī izlemšu, kas būtu vislabākais veids. Te nekas akmenī iekalts nav.

    #323707
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Esošā sistēma ir gana laba + vajadzētu iespēju komentēt anonīmi, aizpildot vienkāršu captcha

    No izmaiņām jēgas nav, jo McBetons un 3DKlucis joprojām nav nobanoti! Pie esošā risinājuma neiespējami to izdarīt, vai?

    #323708
    Anonīms
    Neaktīvs

    Komentēt anonīmi jau var tagad… 😀 Nezinu cik tas ir apzināti – bet var. 🙂

    #323709
    Aldis
    Participant

    Bet ja šito atstāj, tad profila banošanai jēga nekāda… :/ Un mūsdienās banot IP arī var sanākt ziepes – piemēram vairums mobilo internetu pieslēgumi izdala 1 IP vairākiem klientiem.

    #323710
    Foxsk8
    Participant

    Kļūdies, iedevu betonam banu. 😀

    #323711
    Anonīms
    Neaktīvs

    Td kāpēc betons var komentēt?

    #323712
    3Dklucis
    Participant

    Quote:

    No izmaiņām jēgas nav, jo McBetons un 3DKlucis joprojām nav nobanoti! Pie esošā risinājuma neiespējami to izdarīt, vai?

    Nu un kas mainīsies ja mani nobanos,pārsvarā es tapātās exsistēju krievijas forumos…..Nebūs betona nebūs manis!:D

    #323713
    3Dklucis
    Participant

    Ne tikai mobīlie, piemēram MCK aiz vienas ārējās IP vesels miests sēd,ap 200 purniem,ja katram abonomentam var iedot pa 7,5ero tikai 1,7mbps:) tad reiķin cik lietotaju vēl aiz tā paša 1,7mbps vismaz 3-5 kā standarts…jo daudzbernu ģimenes miestos nevar atļauties dargos mobilos internetus!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā