draugiem.lv mirst?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic draugiem.lv mirst?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 94 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #242011
    daGrevis
    Participant

    Video ir ļoti labs! 🙂

    #242012
    Evers
    Participant

    Wuu wrote:

    man draugos ur krutra programa man draugs iedteva man statistika visu laikau ir topa ja facebooke tada nav es tadu neapmekleshu fuj suds

    :D:D:D

    Paldies arī par pozitīvām atsauksēm! 🙂

    #242013
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:


    Paldies arī par pozitīvām atsauksēm! 🙂


    Var es uztaisīšu parodiju par tavu video 😀

    #242014
    deivs001
    Participant

    Man īstenība nerūp vai draugiem.lv dzīvos vai facebook pārņems pasauli. Kā saka izdzīvos stiprakais un arī tas, kurš spēs mainīties līdz cilvēku prasībām, vēlmēm.

    Ja visi būtu tik nabadzīgi vai saprātīgi un nesūtītu sev statistikas un citas kakiņas, ko pats arī esmu darījis, tad sen jau draugiem.lv nepastāvētu vai būtu izdomājis savadāku pieeju saviem klientiem. Bet tā kā pietiekami daudz cilveku atbalsta viņus ar šo lietu iegadi un vienīgi spēj sūtīt ķēdes vēstules saviem draugiem, lai statistika būtu par velti, nevis atteikties to pasūtīt, tad ta arī paliks.

    #242015
    Evers
    Participant

    Wuu wrote:

    Var es uztaisīšu parodiju par tavu video 😀


    Droši, gaidu! 😀

    #242016
    izredzētais
    Participant

    samurajs, kādēļ statistika ir nepieciešama? nu tā tīri dažos vārdos..

    evers, video labs. tik varēji vēl pieminēt ka nav ķēžu vēstules un pusmilijardu+ lietotājus,

    varbūt tos iekļausi part2 video? 😀

    #242017
    _Mo3_
    Participant

    nu domāju, ka apniks tautai ar laiku arī tie draugiem.lv, bet ar facebook arī nav malšana un liekas bezjēdzīgi, tagad speciāli no draugiem mukt uz facebook un meklēt tur atkal visus savus draugus un biedrus! karoč taupiet savu laiku un labāk to izmantojiet kkam lietderīgākam, nevis mērat krānus salīdzinot kurš no augstāk minētajiem portāliem ir labāks!

    #242018
    Jaunzems
    Participant
    #242019
    Evers
    Participant

    izredzētais, Wuu teicās kautko veidot, varbūt iekļaus! 😀

    Brīnums, ka sociālo portālu jomā Google nedominē ar savu Orkut. Pārsvarā populārs tikai starp Indiešiem un Latīņamerikāņiem, un izskatās, ka Googlei galīgi vienalga, kas ar to portālu notiek, baigais krāms. Tas pats ar otru Googles pabērnu Jaiku.com, izskatās, ka Google pirms Buzz veidošanas, pat bija aizmirsuši, ka reiz ir nopirkuši tādu Jaiku, varbūt būtu labs twitter konkurents sanācis, bet vilcienu nokavēja. 😀

    Edit: Ir gan Google orkut.com izveidojuši jaunu versiju ar citu dizainu. Ar latviešu valodā pieejams, bet nu viss tur stipri līdzinās kaltētam sviestam.

    #242020
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    ar facebook arī nav malšana


    esot vienam no pusmilijarda nav malšana, bet ar draugiem.lv un viņ u atbaidošo dizainu, maksas un reklāmu politiku – ir? neizprotu tavu loģiku..

    Ja reiz ieminējies ka tautai draugiem.lv ar laiku varētu apnikt (kas jau manāmi notiek), tad kādēļ laikus nepārvākties uz facebook? nav jau uzreiz jādzēšas ārā no draugiem.lv, to var atlikt uz vēlāku laiku. draugu meklēšana nesagādā nekādas problēmas ar automātiskajiem draugu meklētājiem, izmantojot savus skype un gmail lietotāju kontus.

    vēl daži plusiņ i bez automātiskās draugu meklēšanas: tagi bildēm, opcija “ieteikt draugus”, detalizēts privacy settings

    tiem kas var bažīties, facebookā ir arī latviešu valodas interfeiss.

    evers, pēc tā video ko wuu iepriekš bija palaidis tautās es baidos ka šoreiz manas ausis tiešām sāks asiņ ot klausoties viņ a dikcijā un neaprakstāmajās aplamībās..

    #242021
    Jaunzems
    Participant

    “tiem kas var bažīties, facebookā ir arī latviešu valodas interfeiss” – viņš gan nav pati pilnība

    #242022
    izredzētais
    Participant

    jaunzems, pa cik kādu mēnesi uz viņ a pasēdēju, nekādas nepilnības nemanīju..

    #242023
    daGrevis
    Participant

    Man uzjautrina, ka FB ir valodas kā English (Upside Down) un English (Pirate)! xD Take a look… 😀

    #242024
    daGrevis
    Participant

    Un pat L33t sp34k! 😀

    #242025
    Jaunzems
    Participant
    #242026
    migors
    Participant

    Facebookā var pietikties un palīdzēt iztulkot latviešu valodu, es arī tur šo to patulkoju.

    Es gan pieņemu ka vidējam draugiem.lv lietotājam varētu būt milzīgas grūtības kaut kur pāriet. Piemērs ir mana draudzene, 21 gadi. Kad pirms gada ar viņu iepazinos viņai viss internets balstijās uz divām trim weblapām:

    Draugiem.lv, inbox.lv un mango.lv.

    Š obrīd gan vinai šis sarakst ir nedaudz palielinājies 🙂

    Un tādu ir ļoti daudz. Tas arī ir tas kāpēc man draugiem.lv nepatīk, viņi ir izaudzinājuši veselu dauņu paaudzi.

    #242027
    migors
    Participant

    Evers wrote:

    Uz ātru roku sataisīju, varēja būt labāks, bet doma ir skaidra! 😀 Beigās vēl piemetu officiālo FB rullīti.

    Evers ievietoju tavu video draugos un tur tas vakar un šodien rādās pie populārākajiem, 3 -5. Laba diskusija rosinās. ieliku atsauci lai zin no kurienes nāk

    #242028
    Evers
    Participant

    Let’s go viral? 😀

    Varēs nosmelties idejas, ko izmantot labākā un pilnīgākā video versijā, ja uznāks kādu reizi doma uztaisīt! 🙂

    #242029
    migors
    Participant

    jau pāri par 1100 skatijumu, var būt ka padzēsīs ārā tādu antireklāmu, redzēs 🙂

    #242030
    iKey
    Participant

    Wuu, uztaisi tu arī klipu ar izteikto “Kāāāpēēēc tas ir vajadzīgs?” 😀 :lala:

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 94 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā