Dzīve pēc nāves. Un pēc tam?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Dzīve pēc nāves. Un pēc tam?

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 127 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #209916
    Loading
    Participant

    Tā bija atbilde ob1. Tu tā esi pārņemts ar uzbrukšanu, ka nemaz nelasti tekstu? 😀

    #209917
    richX
    Participant

    loading, esmu 8 gadus mācījies katoļu skolā, Savulaik katru svētdienu apmeklēju baznīcu, reizi mēnesī, kad tika ieturētas mises skolā es obligāti piekalpoju, katoļu pamatskolas laikos mums bija 2 kristīgas mācības stundas nedēļā, un es nebiju no bastotājiem…

    nāve man ir atņēmusi man 2 tuvus cilvēkus, viens mēnesi gulēja komā un mira, otrs mocījās 2 gadus un arī mira, par abiem es biju lūdzies, lai Dievs viņiem ļauj izveseļoties, par pirmo es it īpaši daudz biju lūdzies, jo pirmais bija mans tēvs… kā tu domā, kādu iespaidu tas atstāja uz mani, tu tiešām domā ka pēc tādas vilšanās es vēl vēlējos ticēt…

    protams, var teikt, Dievs viņiem bija lēmis aiziet, bet tad kādēļ bībelē teikts, lūdz, un tu tiksi uzklausīts… bet vai tad mani kāds tur augšā uzklausīja?…

    #209918
    WerNeo
    Participant

    Š ī nu ir tā tēma, ko labāk neticīgam ar ticīgo neskart savās sarunās. N reizes tas ir pierādījies. Š ādas diskusijas agri vai vēlu noved pie personīgiem apvainojumiem. Tāpat katrs paliksiet pie sava, tātad – neauglīga diskusija.

    #209919
    Sid
    Participant

    Es zinu tādu cilvēkus, kā Loading. Pofig, kā Tu viņiem nostādīsi savas domas, viņi vienalga izdomās kādu bezjēdzīgu atrunu un tas viss turpināsies mūžīgi… Though, pats Dieva esamību neizslēdzu.

    #209920
    Loading
    Participant

    Staļin, arī es zinu tādus cilvēkus, kuri netic Dievam un vienalga ko saki. Bet kad izsprukuši no briesmām (piemēram autoavārija). Pirmais ko dzirdu – Paldies Dievam! 🙂

    #209921
    RicoPico
    Participant

    richX, izsaku visdziļāko līdzjūtību, taču atļaušos nepiekrist tavam apgalvojumam “lūdz, un tu tiksi uzklausīts”. Tas ir tāpat kā ar teicienu- kas meklē, tas atrod. Ne jau vienmēr tiek atrasts meklētais. Tas ir vairāk atkarīgs no tā ko Tu meklē, bet Tavā gadījumā- ko Tu lūdz.

    Piemēram, Bībele tāpat arī māca “Sargi sevi, tad arī Dievs Tevi sargās”. Katru dienu cilvēks var iet no mājas ārā velkot galvā ķiveri baidoties no lidojošiem ķieģeļiem, taču beigās skatoties uz augšu var iekrist atvērtā lūkā un lauzt kaklu.

    Loading wrote:

    Staļin, arī es zinu tādus cilvēkus, kuri netic Dievam un vienalga ko saki. Bet kad izsprukuši no briesmām (piemēram autoavārija). Pirmais ko dzirdu – Paldies Dievam! 🙂

    Kā reiz šis “Paldies Dievam” arī ir inerce, par kuru runāju mazliet augstāk. Cilvēks izrunājot šos vārdus pat neiedomājas par Dievu kā tādu. Viņš to saka tāpēc, ka vienkārši ir pieņemts tā teikt.

    #209922
    actimel
    Participant

    Un tad no debesīm nolaidās dieva pārstāvis sabiedriskajās attiecībās un paziņoja :

    Quote:

    Centīšos atbildēt… Kāpēc ir katastrofas, kari, nāves..

    Tas ” paldies dievam” ir pielipis tāpat kā bļa* 🙂

    Quote:

    Kāda ir alternatīva? Uzticēties Dievam un pēcāk pie Dieva uzturēties. Pirms tam šī zeme jāiztur, kurā ir kari un jāpiedzīvo nāve. Jāatcerās, ka Dievs nav seštaks, kuram var prasīt visu.

    Tas nekas ka cilvēks dzīvo +/- 65-70 gadus , bet nekas tāpat tev jācieš un kautkas tur jāpielūdz.

    Quote:

    Š is temts ir ļoti grūts.

    turpinājumam vajadzēja sekot , “kad atgriezīšos tur augšā ievākšu informāciju no nodaļas vadītāja un tuvāk iepazīšos ar lietu” 😀

    Quote:

    Redz.. Ja uz šis zemes viss būtu okei – ne nāves, ne kari u.t.t. Tad kāda jēga no Dieva un debesīm?

    Ja nebūtu dator vīrusu , tad jēga no antivīrusa ?

    Quote:

    Neuztraucies, ja tavs tēvs paļāvās uz Dievu un Tu, tad jūs atkal tiksieties!


    “daudzsološi”

    you make my day 😀 😀 😀

    #209923
    richX
    Participant

    pats aizver savu pāksti… 😀 🙂

    lab, tas tikai joks, nav nekāds personīgs apvainojums…

    starp citu wreNeo ir taisnība par tēmas bezjēdzību

    vienosimies par to, ka ne par ko nevienosimies, OK?

    #209924
    actimel
    Participant

    teksts ko loading izņēma 🙂

    Quote:

    ichX, paldies, ka padalījies. No katoļu lietam (misem) neko nesaprotu – neesmu katolis. Centīšos atbildēt… Kāpēc ir katastrofas, kari, nāves? Tapēc, ka tika pārkāpts Dieva likums (Ä€dams un Ieva). Kāda ir alternatīva? Uzticēties Dievam un pēcāk pie Dieva uzturēties. Pirms tam šī zeme jāiztur, kurā ir kari un jāpiedzīvo nāve. Jāatcerās, ka Dievs nav seštaks, kuram var prasīt visu. Š is temts ir ļoti grūts. Redz.. Ja uz šis zemes viss būtu okei – ne nāves, ne kari u.t.t. Tad kāda jēga no Dieva un debesīm? Tad lūk, ir visas šīs pāresības, lai visas debesu radības redzētu, ka sātans ir kļūdījies. (Sātans taču agrāk bija Dieva armijā, līdz kamēr izdomāja, ka viņš ir krutāks par Dievu (noteikti esi dzirdējis)). Un tas, ka mēs esam pagadījušies uz zemes, tā ir nejaušība. Neuztraucies, ja tavs tēvs paļāvās uz Dievu un Tu, tad jūs atkal tiksieties!

    #209925
    richX
    Participant

    āāā, tiko pamanīju, ka savulaik jau biju izstājies no šī strīda, te nu es atgriežos… wii, kā mani vilina šī tēma…. lab jāsāk beigt

    #209926
    Evers
    Participant

    Ticu kosmiskajai enerģijai, karmai.

    Savā ziņā ticību un lūgšanu es atzīstu par labu, jo no sirds ticot un lūdzoties cilvēks domā gaišas un labas domas, tā piesaistot sev pozitīvo enerģiju un uzlabojot karmu.

    Bet to pašu var panākt arī daudzos citos veidos, viens no tiem – meditēšana. 🙂

    #209927
    Loading
    Participant

    actimel, vismaz prieks, ka varu padarīt tavu dievu šādi gaišāku 🙂

    #209928
    Evers
    Participant

    Ja man būtu jāizvēlas reliģija, tad visdrīzāk izvēlētos budismu, jo tā vismaz māca cilvēkam reāli strādāt ar sevi. Izprast čakras un ķermeņa strāvojumus. Kā nekā senās Ä€zijas medicīnas metodes ir jau pierādījušās un slavenas visā pasaulē.

    #209929
    aoma
    Participant

    Nepietiek, ka tās sektas plūcas savā starpā, kad sāk uzmākties nesamaitātiem prātiem (bērniem), tad gan reizēm nokaitina.

    #209930
    samurajs
    Participant

    Teologi visi kā viens kladzina: lūk, šajā pasaulē jums ir jāvergo un jālūdzas, un jāievēro baušļi. Vot pēc nāves, kad būs Dieva Tiesa, viss tas tikšot ņemts vērā un likts uz svariem.

    Pārliecināties, vai tas viss taisnība – var tikai nomirstot, citas iespējas nav…

    #209931
    Loading
    Participant

    Laimīgie, es arī gribētu, ka man kāds sludinātu. Reiz viens krišnaīds sāka kaut ko stāstīt, bet šis neko nezināja par krišņām, tik gramatiņu pa 10ls gribeja iesmērēt.

    #209932
    RicoPico
    Participant

    Loading, man tīri profesionāls jautājums. Atbilde, lai arī kāda tā būtu, man ir patiesi interesanta. Tātad- kā Tu skidro šādus pasākumus?

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YJxBJS0Nljc[/youtube]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LACyLTsH4ac[/youtube]

    #209933
    WerNeo
    Participant

    RicoPico. Man tev tīri tāds neprofesionāls jautājums. Tev pēkšņi kāds no tuvajiem saslimst ļoti un viņš ierauga vienīgo iespeju, piesaistīties reliģijai. Tas viņam palīdz, jo viņš notic pats sev.. Tu iesi pie viņa un teiksi “beidz, tās visas ir muļķības. Tev ir neizārstējama slimība un tev nav izredžu”..?

    Vai nav vienalga kā cilvēks sevi uzmundrina un/vai sagatavo ikdienai? Ne jau Loading un viņa ticības pārliecinātie tev naudu lūdz… Protams, arī šajā jomā mēdz būt krāpnieki, bet nevajag visus ticīgos vienā maisā bāzt!

    P.S. Es to saku kā neticīgais. Iemācies sadzīvot ar dažādiem uzskatiem.

    #209934
    aoma
    Participant

    Ja tautā sāk strauji pieaugt kritiskā prāta masa, tad reliģija ir vienīgais ierocis, kas jau gadu tūkstošiem spēj ar to veiksmīgi cīnīties. Ä€men 😀

    #209935
    Sid
    Participant

    +1 WarNeo

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 127 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā