Dzīve pēc nāves. Un pēc tam?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Dzīve pēc nāves. Un pēc tam?

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 127 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #209896
    Andress
    Participant

    Evers wrote:

    Ok, pieņemam ka visums ir galīgs un kautkur beidzas, bet kas tad ir aiz viņa beigām, varbūt 3000 gaismas gadus bieza dzezsbetona siena :D, kas aiz sienas? Kautkam jau tur jābūt – vai visuma turpinājums, vai cita dimensija, vai cita laika paralēle, vai elle, vai paradīze.

    Vai Datuve un Twitteris… :>

    #209897
    richX
    Participant

    Blaviens, mr.death, kada saistiba Jezum un Marijai ar manu parliecibu, ka dveseles un pecnaves dzives nav. Kristietiba tacu sludina pecnaves dzivi visas malas, bet es to pilnigi noliedzu, doma ko raksti, pirms megini uzbraukt citiem… Tu iebrauci galigas auzas. Cita pasaule = citi uzskti…

    Mhh, pat nelauj mierigi izstaties…

    #209898
    rajah
    Participant

    Evers wrote:

    nu bāc Firefoxsiti, tev nu gan nav ne mazākās nojausmas ko vispār nozīmē reinkarnācija. 😀

    Tu laikam domā, ka reinkarnācijas variantā (Nr.2) , tas pats Maikls Džeksons piedzims kā Maikls Džeksons – Nē, viņš ļoti iespējams piedzimtu par ķīnieti, kura vienīgais zināmais solis būtu “Ricewalk” 😀 un dziedāšanas vietā viņam labāk padotos uzkūpināt koka pīpē pašaudzētu tabaciņu….


    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qLy4G19UNo8&e[/youtube]

    redz par ko viņš pārtaps

    #209899
    Anonīms
    Neaktīvs

    rajah, 😀

    #209900
    richX
    Participant

    neņemiet ļaunā šo līķa kustināšanu, tomēr šodien uzdūros filmai, ko tad, kad tēma bija aktuāla, nu nekādi nespēju atrast… te ir tā filma… domāju ka daudzi to jau ir redzējuši tomēr domāju, ka ir arī daži, kas nav… 2. un 3. daļas arī ir skatāmas… 2. – 11.septembra notikumu izmeklēšana, 3.- patiesie pasaules valdnieki… kā jau nopratāt runa ir par daudz apspriesto dok. filmu “Zeitgeist”…

    ja kādu interesē, tad skatāmies video (pašam arī lika savulaik aizdomāties), ja neinteresē, vienkārši ignorējiet šo piebildi…

    #209901
    RicoPico
    Participant

    Turpinot tēmu par Zeitgeist 1. daļu:

    George Carlin wrote:


    [..]Religion easily has the greatest bullshit story ever told. Think about it. Religion has actually convinced people that there’s an invisible man living in the sky who watches everything you do, every minute of every day. And the invisible man has a special list of ten things he does not want you to do. And if you do any of these ten things, he has a special place, full of fire and smoke and burning and torture and anguish, where he will send you to live and suffer and burn and choke and scream and cry forever and ever ’til the end of time!

    But He loves you. He loves you, and He needs money! He always needs money! He’s all-powerful, all-perfect, all-knowing, and all-wise, somehow just can’t handle money! Religion takes in billions of dollars, they pay no taxes, and they always need a little more. Now, you talk about a good bullshit story. Holy Shit!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o[/youtube]

    https://www.rense.com/general69/obj.htm

    #209902
    Loading
    Participant

    Un ja es parādītu video, kurā apstiprina Dieva esamību? Jūs tam ticētu?

    Vai nav muļķīgi balstīties uz citu cilvēku spriedelējumiem? Varbūt labāk dzīvē pārbaudīt to lietu?

    Zinu vienu stāstu, ka cilvēks bija kārtīgs attejists. Viņu izaicināja mācītajs katru dienu lūgt Dievu veselu mēnesi, tā no sirds. Pēc mēneša šis cilvēks sāka nākt uz baznīcu 🙂

    Jums ir bail iepazīt Dievu? Kas tieši jūs atbaida Dievā?

    #209903
    ob1
    Participant

    Loading, no pasakām mēs nebaidamies, esam izauguši no bērnu vecuma.

    Labāk pastāsti, kāpēc tu esi izlēmis nelietot smadzenes.

    #209904
    Loading
    Participant

    Kāpēc uzreiz tik uzbrūkoši. Ko tev Kristus sekotaji ir nodarījuši? Kas tev liecina, ka neizmantoju smadzenes?

    Man patīk mūsdienu jaunatnē tas bravūrīgums. Ka es redz esmu izaudzis. 🙂

    #209905
    richX
    Participant

    nu teiksim tā… Kristus sekotāji man nav nodarījuši neko… tomēr pati reliģījas būtība man ir likusi dziļi vilties… Kāpēc? To zinās tie, kam jāzin… šeit arī savulaik biju rakstījis, tomēr vēlāk izdzēsu, jo biju pārāk aizsvilies un ar atvainošanos tur nebūtu līdzēts (domāts Shady, la netur ļaunu prātu uz mani un nedzēš mani)

    #209906
    ob1
    Participant

    Loading, kas tev liek domāt, ka es uzbrūku? Mani patiešām interesē jautājums par tavu izvēli.

    #209907
    RicoPico
    Participant

    Reliģija, kā to izprotu es:

    Cilvēkam ir nepieciešams kāds, kuram ticēt, uz ko tiekties. Nu nevar cilvēks dzīvot bez ticības un mērķa dzīvē. Vai tā būtu ticība taustāmām vai netaustāmām lietām. Var ticēt talismanam, sev, valdībai… Un var ticēt Dievam, kuru kāds apķērīgs cilvēks ir uzpūtis pamatojoties uz vēlmi kādam ticēt. Reliģija ir gatavs šablons dzīves jēgai- Tev ir kam ticēt (Dievs) un uz ko tiekties visas dzīves garumā (Paradīze). Dažas reklāmas kampaņas (sludināšana), mārketinga triki (Krusta kari), un bizness iet griezdamies. Viduslaikos cilvēki tika spiesti ticēt un pakļauties. Kurš neticēja- to uz sārta par sātanismu. Vēlāk cilvēki ticēja inerces pēc, jo tas bija iepotēts viņu senčos. Baznīca ir bizness, kurš nav aplikts ar nodokļiem, kurš necieš no krīzes, valdības, un likuma, jo nav valsts, kurā reliģija būtu aizliegta ar likumu.

    Un ja cilvēki jo projām tic inerces pēc, tad balstoties uz fizikas teorijām, berzes (ateistu) rezultātā reliģija pamazām izzudīs. Un tad nāks jauns biznesa plāns.

    #209908
    richX
    Participant

    pamatā piekrītu Ricopico, tomēr domāju nedaudz savādāk, cilvēkam reliģija ir nepieciešama, lai būtu vieglāk dzīvot.

    Cilvēks bīstas no pilnīgas atbildības un rīcības spējas. Tāpēc viņam vajag reliģiju, lai būtu vēl kāds, kuram kaut ko pārmest vai kuram kaut ko lūgt vai uz ko galu galā cerēt. Apziņa, ka tev ir pilna rīcības brīvība cilvēka smadzenēm vienkārši ir neaptverama… Savulaik lasīju “Ilustrētajā Zinātnē” ka ir atklāts Dieva gēns… tad jājautā, kāpēc cilvēkam šāds gēns ir nepieciešams… Apziņa, ka tu piederi kādai reliģijai vai domu grupai tevi satur grožos, jo tu apzinies – šāda un tāda rīcība tavai piederībai ir nepieņemama, tāpēc tu vairīsies to darīt, jo tu negribēsi būt grēcinieks… manuprāt, tieši šī iemesla pēc arī izveidojies liels daudzums reliģiju un sektu… respektīvi, kāds saprta, ka tavus gēnus (vēlmi piederēt kādai domāšanai un pakļauties tai) var izmantot pret tevi, lai tevi apzagtu, pakļautu vai vēl kaut kā tevi ierobežotu… Būtībā līdzīga doma arī tika izteikta manis dotajā fragmentā (ja nemaldos, pēdējo reizi fragmentu skatījos pirms apmēram nepilniem 2 gadiem)

    #209909
    actimel
    Participant

    Es dzīvoju bez dieva savā dzīvē vispār, turpretī mana dzīves biedre “tam” tic un dažreiz iet uz baznīcu un lūdz kautko .

    Tad nu dzīvojot ar viņu vienās telpās neesmu pamanījis ka viņa spētu spīdēt kā spuldzīte vai viņai problēmas būtu mazāk kā man. Tādēļ visām tām dieva lietām es neticu. Visu ko esmu sasniedzis savā dzīve ir panākts ar galvu kā arī savām 2 rokām un kājām 🙂

    Vēl tik gribēju piemetināt ka par muļķībām tās gan nevarētu saukt no tāda skata punkta ka citam tā ir aizraušānā/dzīves jēga/papildinājums , par gaumi nestrīdās, tas ka man nepatīk rock nenozīmē ka tās ir muļķības 🙂

    #209910
    Loading
    Participant

    Apmeklējiet kādu krisīgu jauniešu nometni. Piemēram One Way. Jūsu domas uz reiz mainīsies.

    Atkārtošos, ja reiz jūs tādi runīgi. Kas jūsos atbaida iepazīt Dievu tuvāk? Vai tās ir bailes atšķirties?

    #209911
    ob1
    Participant

    Loading, nekas mani neatbaida. Esmu izstudējis gan kristietību, gan budismu, gan daoismu, arī par citām reliģijām esmu ievācis infu.

    Kristīgu jauniešu nometni apmeklēt? Esmu tam par vecu.

    Un tagad lūdzu atbildi uz manu jautājumu.

    #209912
    actimel
    Participant

    Quote:

    Apmeklējiet kādu krisīgu jauniešu nometni. Piemēram One Way. Jūsu domas uz reiz mainīsies.

    Atkārtošos, ja reiz jūs tādi runīgi. Kas jūsos atbaida iepazīt Dievu tuvāk? Vai tās ir bailes atšķirties?

    1)Nē paldies, arī mani diez vai tur vēl ņems 😀 Kā arī, kamēr skraidīšu pa baznīcām un nometnēm kas manā vietā pelnīs naudu? dievs?

    2)

    2.1 Jā es esmu runātīgs, un tie tipiņi kas staigā paielām un sāk kavēt man laiku, jau sēž kaklā.

    2.2 Nekas mani nebaida, kādreiz studējis to kristietību arī runājies ar vairākiem cilvēkiem kuriem tas ir dzīves veids – tas nav nav ne hiv no kā baidīties, ne arī kautkas tāds bez kā iztik nevaru, drīzāk tas ir “nekas” ar to domājot – es neesmu metālistu dzīves stila piekritējs un so what? lai jau viņi tur blakus dzīvo mani tas vnk neinteresē un .

    2.3 Varbūt man atļaut sevi izvālēt un tad pievienoties varavīksnei vai kā to iestādi sauca? Tas tā, lai man būtu ar ko atšķirties .

    #209913
    Loading
    Participant

    Super. Es tevi nu dien apbrīnoju. Man ir 21. gads un visu mūzhu esmu kristietis. Bet neuzdrošinos teikt, ka esmu izstudejis Bībeli, varbūt tik vienu grāmatu.

    Tavs jautājums ir par smadzeneņu lietošanu? Mēs taču visi zinām, ka cilvēks videji izmanto n% smadzeņu? Zinātniekiem un inzhenieriem vairāk… Tad nu viena zinātnieka atziņa “Jo sīkāk visu pētu, jo viss liekas pārāk sarezhģīts, lai evolūcijas teorija pierādītos.” Kāpēc ticu Dievam? Jo piedzīvojumi ar Dievu ir pietiekoši daudz un krāsaini, lai neapšaubītu Tā eksistenci. Lai teiktu, ka Dievs eksistē ir nepieciešams to iepazīt. Nevar taču pateikt kaut ko par kādu, iekams, tas nav iepazīts personīgi. Tiesa? Neesam taču bērnudārzā, kur pietika “Bet Jānītis teica…” 😉

    #209914
    actimel
    Participant

    Tu tā esi pārņemts ar savu “dievu” , ka pat neizlasī precīzi

    Quote:

    Nekas mani nebaida, kādreiz studējis to kristietību..

    Tos visu sludinātājus vajag “šaut nost” tāpat kā linux sludinātājus vai arī alternatīvā mūzikas stila sludinātājus 🙂

    Kam tas interesēs tie arī paši “atradīs dievu”.

    #209915
    ob1
    Participant

    “Jo piedzīvojumi ar Dievu ir pietiekoši daudz un krāsaini”

    Esmu dzirdējis, ka LSD dod labāku krāsu paleti. (Pats gan neesmu mēģinājis.)

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 127 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā