Eksperimenti ar Firefox uz RAMdiska

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Eksperimenti ar Firefox uz RAMdiska

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #207016
    ob1
    Participant

    Vai tā servisa atslēgšana nerada kādas problēmas?

    #207017
    Stat1CX
    Participant

    Mēģinājis neesmu, bet domāju ka nē. ”With this service turned off you will be unable to view your logs; this will make it potentially more difficult to diagnose problems and to detect security breaches.” Laikam jau var slēgt viņu ārā, nestrādās tikai events log un viss.

    #207018
    ob1
    Participant

    Laikam… to es pats zinu… Vai ir kāds atslēdzis un lietojis kādu laiku?

    Starp citu – pie tā servisa ir pierakstīts – “This service cannot be stopped”. Ko tas varētu nozīmēt?

    #207019
    drunk_lizard
    Participant

    uz manas kates tas serviss atsleegts gan xp, gan vistai. nav nekaadu probleemu.

    #207020
    Jaunzems
    Participant

    “uz manas kates tas serviss atsleegts”

    oho, katei servisus “apkopsjana” un “eest gatavosjana” atsleedzi? :>

    “Starp citu – pie tā servisa ir pierakstīts – “This service cannot be stopped”. Ko tas varētu nozīmēt?” to arii noziimee – ka nevar atsleegt :>

    #207021
    ob1
    Participant

    Thx, ķirzak. Tad jau var droši mēģināt to servisu atslēgt.

    To hamelion browseri paskatījos. Ir labs, tikai problēmas ar bookmarkiem, paņemšos vēl, gan jau var atrisināt.

    #207022
    WerNeo
    Participant

    Event log droši var atslēgt. Nav nekādu problēmu (kādreiz pats baidījos atslēgt). Bet nu patīk man palasīt tos log’us(nereti var saprast kur un kāpēc problēma datoram radusies, un galvenais – cikos). 🙂

    Tā paziņai nejauši palīdzēju atklāt, ka bērns basto stundas. 🙂 Viņš atnes man kompi ar defektu: “vakar vakarā viss vēl strādāja čiki puki, šovakar – nē, met errorus n-tos!” Nu un pirms ķēros pie randomizētas problēmas meklēšanas, palasīju “žurnālu”. Skatos, tad un tad… 10:36 nokrešo tas un tas. Tā arī paziņoju, saku, ka nav gluži bez iemesla, bet gan šodien pat iemesls bijis tikos un tikos. 🙂 Š im acis platas… sāka kratīt informāciju no bērniem… Vainīgais atradās – bastoja stundas un blēņojās pie tēva datora. 🙂

    #207023
    ob1
    Participant

    Jā, WerNeo, es vienreiz arī pieķēru, ka sieva rakājas pa manu kompi caur event logu… 🙂 It kā viņā nezinātu, ka es jau nu galus neatstāšu, ja tādi būs… 😀

    #207024
    Jaunzems
    Participant

    ob1 jums nu gan tur geekhouse 😀

    #207025
    WerNeo
    Participant

    Bet šķiet, ka uz FAT32 event log varētu būt atslēgts jau automātā no windows installa puses, jo FAT32 nav žurnalējama failu sistēma. 🙂 Protams nezinu, ko par to domāja radītāji, bet tā vajadzētu būt, ja domājam par optimizāciju. 🙂 Vienkārši XP uz FAT32 pats nelieku un netaisos to darīt tuvākajā laikā. Kāds varētu pastāstīt, vai atslēdzas? Tīri vai ieinteresēja. 🙂

    Ä€… un jā.. Ob1, 4-tajam gigabaitam nav nozīmes uz 32, jo tur nenotiek vispār žurnalēšana.

    #207026
    ob1
    Participant

    WerNeo, 4-tajam gigabaitam ir nozīme, ja izmanto šo:

    https://www.superspeed.com/desktop/ramdisk.php

    Un failu sistēmai nav nekāds sakars ar event log, ja neskaita, ka log faili glabājas uz diska.

    #207027
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    WerNeo, 4-tajam gigabaitam ir nozīme, ja izmanto šo:

    https://www.superspeed.com/desktop/ramdisk.php

    Un failu sistēmai nav nekāds sakars ar event log, ja neskaita, ka log faili glabājas uz diska.

    Ir gan sakars. 🙂 Sorre, bet negribas tagad meklēt kaut ko, lai kaut kam kaut ko pierādītu. 🙂

    #207028
    ob1
    Participant

    Ja Tu runā par journaling failu sistāmām, tas tas ir no citas operas. EvenLog ar to nav tiešas sakarības.

    #207029
    WerNeo
    Participant

    Varētu būt, ka esmu divas operas vienā sajaucis. Š obrīd nestrīdos, jo negribas patiesi meklēt infu, ka event log iekš xp izmanto/neizmanto FS žurnalēšanu. Tā FS žurnalēšana tomēr nav tā informācija ko ikdienā izmanto. Tomēr kaut kas aizķēries aiz auss, ka sakars liels. Te arī prasu tad no cilvēkiem informāciju, kā tad īsti ir?

    #207030
    ob1
    Participant

    Hmm operas… Tu domāji 2 centu operu?

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Gd0FNpiBDyA[/youtube]

    😀

    Hmm, ja pieliktu vairāk basus, jaunatnei varētu būt jauns hits …

    #207031
    WerNeo
    Participant

    Nē.. Es domāju interneta pārlūkus. 🙂

    #207032
    ob1
    Participant

    Nu, tas ir pavisam no citas operas… 🙂

    #207033
    ob1
    Participant

    Neliela atkāpe atpakaļ.

    Pamēģināju izslēgt EventLog servisu. Viss it kā iet, bet kompis startējas daudz lēnāk. Interneta plašumos tauta saka, ka šo servisu atslēgt nevajadzētu, jo var dabūt problēmas… Kādam ir papildus infa par šo?

    #207034
    Professor35
    Participant

    pārnesu uz ram diska firefox poratble ar 26 adoniem un arī cache kā jau iepriekš minēju

    bet nekādu ātruma uzlabošanos neredzu kā startēja vidēji 4 sekundēs tā startē, vienīgi patīkami dzirdēt ka cietais disks tā nedūc palaižot Firefox, WEB lapas arī atverās tikpat ātri

    kā agrāk (internets man 100 MB)

    #207035
    WerNeo
    Participant

    Event log atslēgšanai nu pilnīgi nekādi nevajadzētu iebremzēt startu. Tas nu ir fakts! Tikai, vai ir vajadzība atslēgt, tas katrā gadījumā jāizvērtē atsevišķi. Stabilitāti tas neietekmē. Nu, vismaz man nav gadījies, ka tieši šī servisa atslēgšanas dēļ kaut kas saietu grīstē vai nedarbotos.

    Man gan ir “Vista” pie rokas, uztaisīšu eksperimentu. Kā ātrāk, ar vai bez event log. 🙂

    P.S. Ēm. Nu gan esam vakar parunājuši 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā