Eksperimenti ar Firefox uz RAMdiska

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Eksperimenti ar Firefox uz RAMdiska

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #207036
    Jaunzems
    Participant

    Labāk būtu ēdis!

    (pseido)Profesor, ramdiskā jānes nevis pats FF, bet tā cache…

    #207037
    WerNeo
    Participant

    Tātad. 🙂 Atslēdzu Windows Event log servisu (he he, tas līdzi paķēra arī Task Scheduler, ko uz Vistas pamatā neļauj atslēgt. Tas tikai priecē, ka šo arī paķēra līdzi). Ä€trumu atšķirība mani patiesi pārsteidza!

    Ar ieslēgtu Windows Event log (+Task Scheduler), Vistas starts man bija 40s, bez – 30s. 10s starpība.. hmm

    Lai nu kā, saviem kompjiem es šo servisu neslēdzu ārā, bet tiem, kam to točna nevajadzēs, slēdzu.

    #207038
    ob1
    Participant

    tātad uz vistas viss ir otrādi nekā uz xp… paskaties vai viss vietās, tauta stāsta, ka reizēm firawall atslēdzoties…

    #207039
    WerNeo
    Participant

    Tu zini, tiem stāstiem par mistikām ar Ugunsmūri gan neticēšu. 🙂 Pārskrēju visam pāri, viss ir savās vietās, tikai un vienīgi Task Scheduler ir izslēdzies līdzi. Bet nu uz xp es to standartā slēdzu ārā. 🙂

    Nezinu ko tur stāsta tā tauta, bet mana pieredze rāda, ka problēmu nav nekādu. 🙂 Un tagad tīri pat vai iepatikās savas vistas startēšanās laiks (10s starpību nu nekādi negaidīju). Atstāšu izslēgtu un skatīšos, vai vabolītes nelīdīs ārā. Par tām gan dziļi šaubos, jo jau uz XP tādas nenovēroju.

    #207040
    Professor35
    Participant

    Jaunzems

    Augstāk ir divi mani komentāri kur es skaidri un gaiši rakstu ka cache uz ram disku pārnesu,

    jeb tu ko domā.

    Raksta ko mēs šeit apspriežam tēma ir “eksperimenti ar Firefox uz RAMdiska” nevis cache

    pārnešana uz RAMdiska un tad es ar attiecīgi arī ekserimentēju

    #207041
    drunk_lizard
    Participant

    emmm, ob1, eventvjuuvers jaaatsleedz komplektaa ar error informaaciju :>

    nav pie rokas xp un negribas restarteeties lai apskatiitu :>

    iisti neatceros, kaa to servisu sauc.

    #207042
    ob1
    Participant

    Error reporting service? Bija (un ir) atslēgts, tā nav tā vaina.

    #207043
    ob1
    Participant

    Pec Profesora35 piemēraq pamēģināju uzlikt FF portable uz ramdiska. Bez addoniem palaižas apmēram 3 sekundes. Jā, pavārgi, īstais FF (ne-portable) palaižas apmēram 1.5 sekundes ar visiem addoniem.

    #207044
    Professor35
    Participant

    ob1

    Nu par portatīvumu jāmaksā.

    Meiģināju uzinstalēt kā tu saki īsto FF uz ramdiska bet nezin kapēc nesanāk

    pa katru cenu instalējas uz C diska, nu cūcība.

    Starp citu ob1 vai tu nezina kā no ff noinstalēt nevajadzīgus plaginus tādus kā

    Adobe Akrobat plaginu( jo ir Foxit) un real plejer utt. lai atvieglotuFF

    #207045
    ob1
    Participant

    nē, nezinu. Uzprasi gūglei “firefox uninstall plugin” vai ko līdzīgu.

    P.S. īsto FF neinstalēju uz Ramdiska, to laižu no cietņa.

    #207046
    Professor35
    Participant

    ob1

    par googli protams nenovērtējams padoms tikai es jau tur meklēju bet visi padomi ko atradu angļu valodā man to grūti iztulkot, cerēju ka kāds to tāpat šeit pateiks, nu nāksies pašam ņemties

    #207047
    Professor35
    Participant

    starp citu iznācis jauns Firefox 3.6 Alpha 1 kas kā tiek rakstīts

    esot vēl ātrāks, tūlīt pameiģināšu

    #207048
    drunk_lizard
    Participant

    propesors dedzina napalmu :>

    no saakuma sevi taa pozicioneeja par ff guru….

    man tev ieteikums – lai nebuutu jaatinstalee nevajadziigie plugini, vienkaarsji neinstalee tos :>

    #207049
    Professor35
    Participant

    drunk_lizard

    Protams man ar tevi ir zināms naids, bet tas nenozīmē ka vari te rakstīt visādas muļķības.

    Manis minētais plagins( nejaukt ar addoniem) Real Player nāk līdz Firefox defaultā (pēc noklusējuma) savukārt Adobe Acrobat bija jau uz tās Firefox portable versijas ko pašreiz lietoju un kuru lietoju tāpēc ka tā neprasa papildus sistēmā uzstādīt Adobe Flash Player.

    Mans tev ieteikums izmanto programmiņu LatKey_2K_XP_Vista_32_64bit vai vismaz

    layout3-apostrofs lai varētu rakstīt ar garumzīmēm

    #207050
    Mr.Death
    Participant

    kam naids ar drunk_lizard, tam naids arii ar mani! tuuliit norausies profesor! :>

    #207051
    Jaunzems
    Participant

    Oj, ja naids ar Mr.Death, tad vispār vāks 😀 Mr.Death!

    #207052
    Mr.Death
    Participant

    lai tik aiztiek krogusbraalju komuunu. norausju olas tam pagaanam :>

    #207053
    samurajs
    Participant

    Ar naida kurināšanu nodarbojamies čatā vai PM! Un vispār ķirzaks mums tikai viens, tā kā godāt un mīlēt vajadzētu!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā