F3l cms

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 105 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #190395
    Anonīms
    Neaktīvs

    asdfgfh wrote:

    Palaidiet QueenZ`u pie izstrādes.. Būs jums visdrošākā CMS..

    Varbut man uzreiz izdalit hosta root paroli, sql paroli, bankas konta nummuru , paroli, kodu karti online un pc iznest uz ielas un atstat ? 😀

    #190396
    dzhonsons
    Participant

    Un vēl, uzstādiet serveri ar QueenZ kompilēto Linuxi :d

    #190397
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kadam te ir naids pret Queenzu 😛 Labi davaj bez offtopic, ja ir ko teikt par cms, sakām, iztiksim bez negācijam un etc blšita 😛

    #190398
    dzhonsons
    Participant

    Pagaidām izskatās, ka top kkas sakarīgs. Kas no ta iznāks – jāvēro.. Katrā ziņā, veiksmi 🙂

    Nav naida.. Tik ierēcu 😀

    #190399
    deivs001
    Participant

    Morpheus wrote:

    CMS izstrāde jau sākusies – online progresam varam sekot https://cms.haloo.mobi 🙂


    Kādēļ tad nolemts aizzīmogot projektu?

    #190400
    grisha
    Participant

    mjaa, shodien veel lapa bija skataam, tagad prasa paroli… .

    She tev CMS… .

    #190401
    Aldis
    Participant

    vsp.. skaistak jau butu aiziimogot kaadu savu mapi aiz paroles – ja tas nepiecieshams! 😀 Bet shitaa aiziimogot main lapu – pirms pateica ka tur buus infa mazbik nelabi gan ir :/ sanak pa velti bookmaarkoju :/

    #190402
    Anonīms
    Neaktīvs

    aizzimogots viena iemesla pec, vakar vakarā tika mazliet papostits CMS kernelis (idiotisku pok3 glupeklju netrukst), drošības sistēma vel ne tuvu nav pilnībai, tādēļ arī šāds radikals solis. Tagad primārais būs nodrošinat kaut vai Haloo cms ( Lir mājaslapa) līdzvērtīgu drošības līmeni, un tad tiks atjaunota pieeja visiem interesentiem 😉 piedošanu , bet nu fakts ir fakts, šamo laist tagad gaisā būtu tas pats kas iedalīt host root pieeju draugiem reklāmā… man sori uz hosta kadi 8 projekti maljas, es to nevaru atljauties 🙂

    #190403
    Aldis
    Participant

    kas tur jums tads bij!!? 😀 Cik skatijos nebija neviena komenteshanas.. nekada laukuminja.. 😀 kura kko varetu ievadit.. 😀 tad kaa p0k3s jums tika klat kernelim? 😀

    #190404
    Creep
    Participant

    Aldi: tas nav vienīgais veids, kā kautko nelāgu izdarīt…

    #190405
    Aldis
    Participant

    Kautko caur GET, cepumu mainigajiem varbuut vel var iemanit.. 😀 Pārējo jau var ietekmēt tīri serveri bakstot, un tā jau vairs nav php, ne tava vaina, tā jau ir serv softa vaina ja kkas nobruuk! 🙂

    Creep izskaidro ko vēl iedomājies? 🙂

    #190406
    Foxsk8
    Participant

    Nesen man pašam personīgi viena klienta lapu varēja paķengāt tikai izmantojot bandwidth limitu. Ar tādiem sūdiem ir vēl grūtāk cīnīties, nekā ar kaut kādu caurumu, jo limitu var diezgan ātri uzkačāt, ja uz serveri vēl kāda palielāka exe, fails, etc. Sasniedzas serverim limits un viss, lapa tiek noslēgta. A izfiltrēt to būtu nedaudz čakarīgi, pēc log failiem skatoties, kāda IP tev tur muģās.

    #190407
    Aldis
    Participant

    Nu tas taa tad arii ir ar serveri saistits…

    Un jup, izfiltreet traffika plusmu, ja daudzi apmekle ir chaabiigi.. paC tagad ar lidzigu probzu saskaros! :/

    #190408
    Foxsk8
    Participant

    Un nedod dievs, ja tev tas konts atrodās uz tavu serveri, ka tev klients sūdzas, ka viņa lapu tādā veidā defeiso, un tad nu čakarējies pa log failiem, palielini trafiku, beigās tev trubu tā nosit, ka tev beigās no pašiem amīšiem atnāk paziņojums, ka viņi tev noslēdz to lapu nost, dēļ trafika, tad jau tas sāk palikt ļoti nenopietni.

    Š āds veids var jebkuru projektu totāli izvest no ierindas.

    #190409
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bija respektivi jau uzlikta login lapa, pec logiem skatoties kjems ne no mana ip bija laikam uzminejis ka sauc 😉 taka limitaciju nebija praktiski nekadu, shams jau paspeja kretins paakstities 😉 Tikko izliku atpakalj online cms bet ar post limitaciju, respektivi, aplukot varesiet bet post data padot bez paroles ne 😉 saucas htaccess LIMIT POST require valid user 😀 😀 anyway, kadam varbut noder tada pastulba doma, bet mok sitais kautko palidz pie drošības paaugstinašanas

    HTACCESS failā:

    Code:


    order allow,deny
    deny from all

    kodā pēc files pirmaja rinda ieliekam .htaccess 😉 nez kapec te koda tags atfiltre šamo 😉

    Foxi- tu doma http request fluudu? bet var jau ar php ieviest limitacijas, es haloo cms rakstiju tadu funkciju , lai bano tas ip kas pieprasa minute vairak par 1000 getiem …. ta jau uzreiz var atfiltret botus debilus kas njem un suta hederus uz tavu lapu un drazo bandwidth… jaizveido kautkas tamlidzigs bus ari f3l , tikai bik jaudigaks…. par cik planoju pec v1 pabeigshanas LIR parnest uz f3l cms un haloo cms ka tadu iearhivet un noguldit vecaja hdd lai stav….

    #190410
    Anonīms
    Neaktīvs

    [img]https://notepad.lv/userpix/726_f3lcms240209_1.jpg[/img]

    A tā lūk izskatās inside 😛 Neka daudz nav, bet nu vairak darba bazei aiziet.. A un ari licenzi jau izvelejos… Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported

    #190411
    m*****
    Participant

    Kur tad tavam “opensource” var apskatīties kodu? Gribas zināt, vai pieteikties palīdzēt, vai arī pieskaitīt Tevi queenzveidīgajiem…

    #190412
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sourci vares apskatit pec betas iznākšanas . 😀 negatavu cms jau nedošu tautai 😀 ja gribi palidzet- skype f3llony 😉 A quuenz nemaz nav tik stulbs 😛 Man vinja nixs tiri labi patik 😀 😀 /reec

    #190413
    archeens
    Participant

    mazs ieteikums.

    Parasti daudziem CMS nav tāda iespēja normāli vadīt ADS reklāmas. pievienot vairākas, salikt impresions rādījumus vai cik unikāli drīgst iziet. Nu tu saprati mani, Advertising Sistēmu jau iebūvētu, piemēram banner vieti labajā header pusē vai citur utt.

    #190414
    Anonīms
    Neaktīvs

    jau padomats 🙂 bet tas bus ka modulis pec kernela iznakšanas 🙂 baze ir primaaraa

    EDIT: tu vienigi varetu izštukot pec kadiem noteikumiem vajag šķirot… itka jau pec radijumiem un klikiem ir galvenais, bet vajag vel… piemeram no stunda radamo banneru kopskaita aptuveni , paradit 30% tas klases bannerus, 20% tas 5 bannerus no tas grupas, etc 😛

    doma izvietojumam: virs čata saite-adverts, zem cata banneris pec musu izmeriem ( nav pabeigts dizaina koncepts, nemaku teikt kadas dimensijas. Zem galvena sidebara atkal banneris pec izmeriem , apaksha vai nu kkas lidzigs tekstadu lodzinjiem ar saitem un reklam banneriem. Foruma planotaa teksta ja topiks atbilst kadai no baze esoshas reklamas tegiem, iemetam reklamsaiti kkur. Iespejas jau ir bezgaligas, vajag jau tikai samest visu ka planots, kodešana tad jau iet , ja nav jadoma visu laiku ko kur ka… šito dizainu kas tagad stav es pa paris h uzbliezu , bet nu vargs dikti, bus smagi japarveido 😉

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 105 kopumā)
  • Tēma ‘F3l cms’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā