F3l cms

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 105 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #190455
    kaqp
    Participant

    visa tava dzīves funkcija ir die();

    #190456
    Anonīms
    Neaktīvs

    kaqp wrote:

    visa tava dzīves ir funkcija = die();

    Bullshit warning!

    #190457
    Creep
    Participant

    Š ī nav īstā vieta lai kašķi taisītu…

    #190458
    shady
    Participant

    Lūdzu izbeigt šo bezjēdzigo kasīšanos! Strīdaties caur PM / čatā vai vēl sazin kur… 4.1 Aizliegts publiski rupji aizskart vai apvainot citus lietotājus.

    Visus personiskos strīdus, nesaskaņas utml., kas citiem šī portāla lietotājiem nebūtu aktuāli, nepublicēt Foruma diskusijās, bet risināt ar personiskās sarakstes palīdzību.

    => Notepad.lv noteikumi

    #190459
    kaqp
    Participant

    sorry, vnk tāds mazs bezpredels sanāca 🙂 šon labs garīgais

    #190460
    m*****
    Participant

    M wrote:

    Kur tad tavam “opensource” var apskatīties kodu? Gribas zināt, vai pieteikties palīdzēt, vai arī pieskaitīt Tevi queenzveidīgajiem…


    Mana kļūda. Viss skaidrs arī bez koda.

    #190461
    Creep
    Participant

    Mad: Vai piekrist, vai nepiekrist, tas jau katra paša ziņā, bet tuvu robežai ir: tik kurā robežas pusē: vēl neesmu drošs. Kautgan tik zemu viņš vēl nav kritis…

    #190462
    Anonīms
    Neaktīvs

    Atkartoju tiem, kuriem slikti ar lasišanas prasmi! Neprasiet man paveikt neiespejamo un nedeljas laika uzcept phpbb lidzvertigu cms! Planots padot cms useriem tikai julija, un tad tikai betu! Esmu tikai cilvek, nevaru 24/7 stradat pie dizaina un koda, man javada ari radio un man ir ari personiska dzive un darbs par kuru šad tad sanjemu ari kadu naudu! Es censhos un veidoju cik varu un daru to ari pa naktim! Dizains un viss ko jus tur redzat ir tikai skices! Nekas no tu esošā nav pat tuvu galejam variantam! Goal ir izveidot developeru alfu un tad jau talak domat par galejo v.10 release , dizainu etc! Es neesmu robots, faktiski, kodeju viens pats! Saprotams ka tur viss vel lidzinas crapam! Tak apnikusi ar savam vestulem, tur tas tur tas un tas! Es visu redzu un zinu ko vajag labot un ko uzlabot, ko vajag ieviest entc! bet ne jus tik debili, lai nesaprastu , ka neko no ta ko jus pashlaik prasat (dazhi uzskata ka nepilnu nedelju vecam cms pie kura strada viens cilveks brivaja laika, ir jabut registracijai, iekshejam pastam, profiliem etc crap)! Tas nav fiziski iespejam! Jei bogu, M, pats tu esi Queenzveidigs, ja nespej iebraukt tik elementaras lietas! Ja jau esi tek uber profesionals koders , padalies ar kaut vienu darbu , ko esi izlaidis tautas, bez personiska labuma un ieguvuma! Kapec, tavu prat CMS licenzešu ar CC non-comercial? lai visadi friki netaisitu naudu uz manua rekjina un garentetu, ka viss kas saistits ar CMS ir, bus, un paliks bezmaksas un opensource! visi kas plano pelnit $ uz f3l cms lai iet crapot, neredzet jums no manis tadu atljauju, kurus redzeshu to daram, jei bogu, tiesashu no panskam ara! ZB jau etamais! Prasa te cieņu, bet mani neciena! Saskaitiju tikai dažus, kas uzskata šo visu par apsveicamu un velas palidzet! + 1 visiem tiem, parejiem- anyway, es jums neludzu te kko drukat vai vsp temu ar so nosaukumu valja vert, ejiet , pakritizejiet labak dr par to ka tur pat cepumu apest nevar bez maksas! Bj

    #190463
    Aldis
    Participant

    Paklau, uztaisam jaunu postu f3l cms nr.2.? vnk.. apnik ka shis garuma pleshas, un ar katru piegajienu lai ieraudzitu jauno postu jaagaida ilgs laiks ielaadei – nu itkaa nav ilgs – ap 5 sec.. bet nu tomer.. kamer te bildes salade.. 😀 😀 😀

    #190464
    elvisburdajs
    Participant
    #190465
    Mr.Death
    Participant

    Te es tā jūtu vnk nav jēgas ņemt dalību, skatoties pēc paša “vadītāja” zināšanu prasmēm un izturēšanās ;. Vēlu veiksmi, gudriniek.

    Quote:

    (dazhi uzskata ka nepilnu nedelju vecam cms pie kura strada viens cilveks brivaja laika, ir jabut registracijai, iekshejam pastam, profiliem etc crap)! Tas nav fiziski iespejam!

    viss atkarīgs no gribēšanas. ja tu taisies reģistrāciju, iekšējo vēstuļu sistēmu un profilus (kas vispār iet zem reģistrācijas) veidot ilgāk par divām dienām, aizmirsti. tur vnk vairāk nav nekā ko darīt. sazīmē blokshēmas, lai nesajuktu galva un tik uz priekšu 😉

    Quote:

    bezmaksas un opensource! visi kas plano pelnit $ uz f3l cms lai iet crapot, neredzet jums no manis tadu atljauju

    un ja tas ir bezmaksas un open source, kādā veidā tu gribi mani iztiesāt, ka es viņu izmantošu teiksim savās mājas lapās par kurām pelnīšu naudu?

    Quote:

    Jei bogu, M, pats tu esi Queenzveidigs, ja nespej iebraukt tik elementaras lietas! Ja jau esi tek uber profesionals koders , padalies ar kaut vienu darbu , ko esi izlaidis tautas

    Tu vispār šeit apjēdz ko runā? Zinot M izveidotos projektus, man pat pret viņu ir iestrādājusies cieņa, kā pret savējo un tu te atļaujies bezatbildīgi di*st, :punch: Tagad vispār no manis palīdzību vari negaidīt.

    #190466
    Aldis
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Aldis: Man ielādējas 3 sekundēs.[img]https://www.secretskypeemoticons.com/skype/emoticons/animated/emoticon-0110-tongueout.gif[/img]


    oki neskaitisim sekundes, nu apmeram man arii 3 sec ja viss notepads bezmaz iekeshots.. 😀 bet taa 5 sec vismaz, nejmot vera vel ka bildem izmers pielagojas tikai pec ielades, viss vel paris sekundes vismaz patirinat lidz sastajas pa vietam.. un vsp.. phpBB nevar ieslegt pagination? o_O

    #190467
    Foxsk8
    Participant

    Page ar SEO modifikācijām šačakarējies, jālieto garais veids. Savādāk nevarēsi pāriet uz savis iecienīto lapu. Kaut kad bugs jācenšās izlabot.

    #190468
    kaqp
    Participant

    @Morpheus, visi tevi atbalstītu… maini savu pieeju darbam un cilvēkiem… Vienkārši ja tu sevi uzskati par kingu un visus pārējos par p0k3m0ni3m , tad tālu netiksi.

    #190469
    m*****
    Participant

    Quote:

    Jei bogu, M, pats tu esi Queenzveidigs, ja nespej iebraukt tik elementaras lietas! Ja jau esi tek uber profesionals koders , padalies ar kaut vienu darbu , ko esi izlaidis tautas, bez personiska labuma un ieguvuma!


    Es ar savu darbu pelnu sev iztiku. Neredzu tur neko sliktu.

    #190470
    kaqp
    Participant

    Kas notiek, kad mamma beidz sponosrēt dēla lielos plānus un projektus : Domēna vārds nav aktīvs vai ir izslēgts.

    #190471
    krisis32
    Participant

    Ja… LIR ari OFF …

    #190472
    Mr.Death
    Participant

    Š ādi atspoguļojas došana par brīvu, kamēr mēs ar M pelnam ar savu darbu sev iztiku 😀

    #190473
    Wuu
    Participant

    Kam pasaulei velviens cms? Būtu labāk radio lapu sataisījis kārtīgu! Š obrīd tā ir nelietojama 🙁

    #190474
    Anonīms
    Neaktīvs

    Problemas nav man, bet nano ! Anyway, man nekas nav japaskaidro, tie kas gribes, ar mani sakontaktesies, parejie gudrinieki var iet ******** BIETES LASĪT ********** .

    ” Kam gan mums vel vienu cms ja jau mes varam pagrabt kadu kuru lieto vel > 500 000 lapas. Kapec gan but orģināliem, ja jau varam copy+paste kadu aizjuras darbu un mūsu vietējos darbus pabazt zem poda? ”

    Pzdm, varat domat ko gribat, bet es tomer esmu nedaudz patriots, gribu izdarit kautko ne tikai sava laba, bet ari citu… kazi pec paris gadiem arzemnieki iebrauks auzas ar saviem cms… Bet nu man jau ta kas, kodēšu ilgāk, viens, bet vismaz zināšu ka šitādi auni nevares celt astes ka titari augšā un teikt “redz cik mes kruti..” . Piekāš, visi mani darbi tiek finanseti tikai un vienigi no manas kabatas, uzspļauju tam ņergam par to tekstu “mamite finanses vairs nedod bla bla…” . Pār lūpu tu nevari pārspļaut tad kad tev kko jautā, bet aiz muguras jau visi kruti! Pa seju tev vajadzētu sadot par to vien ka necieni citu vecākus un šitādus tekstus maisi. Tu laikam par daudz labi dzīvo, ar siksnu pa dirsu neesi norāvies. Spiež acīs ka kāds saka kā ir? Kāšu es šito saules laipnību, man vēmiens nāk lasot te 90% komentu, ka var vispār uzdrukāt kautko tik tizlu un aizspriedumainu! Pis ka man ir 17 gadi? Zato mani manos 17 gados ciena n-reizes vairak ka jus dazus labus cienis pec 170 gadiem, bet tie kas izjut pret mani nepatiku, var iet dillēs! Pie kājas jūsu domas, nokļūdijos vienīgi tajā, ka domāju ka te atradīšu kādu zinošu cilvēku ar vēlmi kautko pasākt ne tikai nīkt un kritizēt pie tam nevietā. Novedīšu es to CMS līdz augstākajam līmenim, to es jums apsolu, bet iespaids par šejienes iedzīvotājiem man ir labi mainījies. IT portāls pozitivi domājošiem cilvēkiem? Cmoon, to tik prot ka nodirst un pist pratu viens otram aiz muguras! Piedod atvaino, visi kuri neietilpst šajā kategorija, kurus es cienu un kuri ciena mani, bet pārējie- ejiet dirst. Varat mani banot, cenzet dajebko, bet nav tolks, 3 min pēc šī posta es savu paroli nomainu uz hwzkadu… Pis es šito, te vēl glupāki indivīdi tuse ka draugos.. pzdc… Savejie tura buru- keep in touch!

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 105 kopumā)
  • Tēma ‘F3l cms’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā