F3l cms

Tiek skatīts 5 ierakstu – 101 līdz 105 (no 105 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #190475
    grisha
    Participant

    Laikam jau tas ir mazliet miinuss, ka tauta te netiek banota… .

    Deelj paaris mutes palaideejiem, aiziet lietotaajs, kursh meegjina ko dariit, piedevaam publiski. Mazliet sekojju liidz shim projektam, nu jau laikam nekaa. Esmu gan noveerotaajos, jo neesmu nekaads programmeetaajs, tik cik piereguleet gatavos skriptus savaam vajadziibaam.

    Taada jau mums ir, latvieshu daba, ka tik kaadam ieriebt… .

    #190476
    elvisburdajs
    Participant

    grisha: +1

    Morpheus: Vienmēr un visur būs tādi kas kritizēs nevietā, tāpēc nevajag uzreiz norakt visu portālu (nekas taču nav ideāls).

    P.S. Paskaties labāk kas notiek datuvē…

    P.P.S. Es tevi atbalstu un cienu. 🙂

    Galu galā, latviešu tauta ir arī čakla tauta! Ja tā nebūtu tad arī nebūtu šīs diskusijas… ;.

    #190477
    Foxsk8
    Participant

    Morpheus: Redzu tu daries tā pat kā es, dēļ līdzīgas kritikas, tikai varbūt nedaudz uz citu pusi arī izveidojās notepad.lv.

    Te vajag šady studijā ar savu iecienīto tekstu. Š ady zinās par ko iet runa.

    Enyway es cenšos nekur neiejaukties, paši tieciet centrā, bet domāju, ka šeit klaja ņirgāšanas par vienu vai otru ir kaut kā nepieņemami. Ja ir kādi kāšķi, risinam to caur PM, vai kaut kur citur.

    Visiem interesentiem, kas vēlas piedalīties Morpheus CMS izstrādē sakontaktēt viņu caur viņa web lapu: https://haloo.mobi/index.php.

    Tēma slēgta. Neatrisinātos strīda jautājumus variet risināt caur PM.

    Neviens šeit nav ne dirsējs, pipļaks, memļaks, vai sazin tur kāds urods, lai ari kā viens otram nepatiktu.

    Morpheus: Kritika ir veselīga, protams zināmos apmēros un pa tēmu. Pārējiem: Apgrieziet sevi otrādi un iztēlojieties sevi kā Morpheus, tas liks padomāt citādi.

    P.S. Varu piekrist, latvieši ir suņi. Tas ir fakts.

    #190478
    samurajs
    Participant

    Quote:

    Varat mani banot, cenzet dajebko, bet nav tolks, 3 min pēc šī posta es savu paroli nomainu uz hwzkadu…


    Š itas tev neizdosies, vari man ticēt! Bet nevienu banot netaisos. Tā kā atslābsti.

#190479
shady
Participant

Morpheus – Ja tu zinātu kā pašā sākumā ņirgājās par notepad.lv? Sauca visi mūs par pokemoniem un pokes portālu…..

Varu teikt tikai vienu (ko jau teicu foxim pašā sākumā, jo nebija vēlmes padoties):

Quote:

First they ignore you.

Then they laugh at you.

Then they fight you.

Then you win.

–Mahatma Gandhi

Centies pārvarēt pārējo aplicēju/kritizētāju teikto un nepadotes, bet kā jau samurajs minēja – centies ari pats nenorauties no ķēdes. Iedomājies, kas būtu, ja mēs būtu visus sūtījuši d…, kuri par mums ņirgājās? Te neviena nebūtu… Tie paši, kuri par mums smējās ar laiku pieregojās te, tad sāka sekot līdzi un beigās jau kļuva par aktīviem lietotājiem.

P.S. – ļoti ceru, ka dēl dažu lietotāju kritikas TU nepametīsi šo saitu…. Zaudēs jau tie, kuri ir tavā pusē…

Tiek skatīts 5 ierakstu – 101 līdz 105 (no 105 kopumā)
  • Tēma ‘F3l cms’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā