Gada beig

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Gada beig

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145497
    Foxsk8
    Participant

    Threat Research un Content Engineering Team Eiropâ bâzçtâ Marshal kompânija ziòo, ka jauns Âzijas botu tîkls izsûta spama sûtîjumus satraucoðos daudzumos.

    Kopð 2006 Oktobra botu tîkls ir paplaðinâjies par 280% un spama sûtîjumu îpatsvars e-pastâ lîdz gada beigâm sasniegs 90%.

    “Ja ðâds spama pieaugums ðâdi turpinâsies vçl 2007 gadâ, tad gada beigâs 90% no visiem e-pasta sûtîjumiem ko saòems lietotâji bûs spams,” stâsta Bredlijs Anstis (Bradley Anstis), Marshal Produktu mendþementa direktors.

    Atsaucoties uz Marshal sniegto informâciju, ðobrîd spams sastâda apmçram 85% no visa ienâkoðâ e-pasta daudzuma.

    Tas noteikti nav pârsteigums daudziem IT speciâlistiem, kas stundâm, nedçïâm ilgi cenðas uzlabot e-pasta filtrçðanas sistçmas, lai apturçtu spama plûdus lietotâju e-pasta kastîtçs. Daþas kompânijas jau ziòo, ka jau 95-99% no viòu ienâkoðâ e-pasta sûtîjumiem ir spams.

    #164718
    aldizz
    Participant

    man taksh viens vecs epasts uz mail.cc.lv stav! 😀 nebiju tur menesi gajis, pastakastiitee bija apmeram 20 vestules kamer es tur visu lietoju! ieejot peec meenesha man bija 740 vestules, k-kadi 30 bija draudzibas aicinajumi no draugiem, parejie vnk bija spami! 😀 😯

    #163779
    aldizz
    Participant

    man taksh viens vecs epasts uz mail.cc.lv stav! 😀 nebiju tur menesi gajis, pastakastiitee bija apmeram 20 vestules kamer es tur visu lietoju! ieejot peec meenesha man bija 740 vestules, k-kadi 30 bija draudzibas aicinajumi no draugiem, parejie vnk bija spami! 😀 😯

    #164720
    usins
    Participant

    Tas tikai tâpçc, ka tavs epasts kaut kur parâdâs. Piemeram man ir viens epasts, kurâ ir tikai 10 vçstules no inbox un manis samestie faili 🙂

    Spams nenâk, jo neesmu ar ðo pastu nekur reìistrçjies. 🙂

    #163780
    usins
    Participant

    Tas tikai tâpçc, ka tavs epasts kaut kur parâdâs. Piemeram man ir viens epasts, kurâ ir tikai 10 vçstules no inbox un manis samestie faili 🙂

    Spams nenâk, jo neesmu ar ðo pastu nekur reìistrçjies. 🙂

    #164721
    Sid
    Participant

    Da nçnu man gmailâ ir 750+ spams un ~30 inbox 😳

    #163781
    Sid
    Participant

    Da nçnu man gmailâ ir 750+ spams un ~30 inbox 😳

    #164723
    usins
    Participant

    Man gan 0 spams un 10 inbox 😀 (gmailâ)

    #163782
    usins
    Participant

    Man gan 0 spams un 10 inbox 😀 (gmailâ)

    #164725
    Foxsk8
    Participant

    Attiecîbâ par ðo tçmu. Skatoties. Uztaisîju kontu uz gmail. No best.oo.lv lapas atnâk vçstule, kura ir ievietota spam sadaïâ. Interesanti.

    #163783
    Foxsk8
    Participant

    Attiecîbâ par ðo tçmu. Skatoties. Uztaisîju kontu uz gmail. No best.oo.lv lapas atnâk vçstule, kura ir ievietota spam sadaïâ. Interesanti.

    #164728
    usins
    Participant

    Inbox`â man arî râdâs, kâ spam vçstule. Laikam uzliec savu mail serveri vienai adresei!! 🙂

    #163784
    usins
    Participant

    Inbox`â man arî râdâs, kâ spam vçstule. Laikam uzliec savu mail serveri vienai adresei!! 🙂

    #164729
    samurajs
    Participant

    Ja spams piebesîjis – atver kontu iekð Yahoo! – Mail, tiem ir lielisks spamfiltrs. Visi spami nokïûst atseviðíâ mapç, no tâs pçc kâda laika izkûp gaisâ;)

    #163785
    samurajs
    Participant

    Ja spams piebesîjis – atver kontu iekð Yahoo! – Mail, tiem ir lielisks spamfiltrs. Visi spami nokïûst atseviðíâ mapç, no tâs pçc kâda laika izkûp gaisâ;)

    #164731
    spriizha
    Participant

    man kopumaa ir ~ 10 meili inboxaa.

    1ns pilns kur es metu siikaas protas, otrs jau liidz pusei ar taadu pashu teemu.

    tad mans meils un sprizha2 spriizha3 spriizha4 spriizha5 ar ko es regojos visaadaas lapaas u.c. , un lai ibio suuta turr to spamu, taapat nepish..

    paarejos meilos spams = 0.

    pats straadaaju provaideraa, un mums webserveris pirms dazhaam dienaam kaaraas, jo bija NEZHEELIIGS spams no spama.. 😀 vnk nofluudoja chutni serveri..

    #163786
    spriizha
    Participant

    man kopumaa ir ~ 10 meili inboxaa.

    1ns pilns kur es metu siikaas protas, otrs jau liidz pusei ar taadu pashu teemu.

    tad mans meils un sprizha2 spriizha3 spriizha4 spriizha5 ar ko es regojos visaadaas lapaas u.c. , un lai ibio suuta turr to spamu, taapat nepish..

    paarejos meilos spams = 0.

    pats straadaaju provaideraa, un mums webserveris pirms dazhaam dienaam kaaraas, jo bija NEZHEELIIGS spams no spama.. 😀 vnk nofluudoja chutni serveri..

    #164733
    Mad182
    Participant

    samurajs wrote:

    Ja spams piebesîjis – atver kontu iekð Yahoo! – Mail, tiem ir lielisks spamfiltrs. Visi spami nokïûst atseviðíâ mapç, no tâs pçc kâda laika izkûp gaisâ;)


    Tieði tâ pat, kâ gmail 🙂

    #163787
    Mad182
    Participant

    samurajs wrote:

    Ja spams piebesîjis – atver kontu iekð Yahoo! – Mail, tiem ir lielisks spamfiltrs. Visi spami nokïûst atseviðíâ mapç, no tâs pçc kâda laika izkûp gaisâ;)


    Tieði tâ pat, kâ gmail 🙂

    #164735
    shady
    Participant

    Tieði tâ – uz gmail man nav atnâcis neviens spams..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā