Gruppen?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #331085
    3Dklucis
    Participant

    Tāpēc ka šī laikmeta meisters-dirīzak pareizkais,piemerotakais vards būs apisssējs nevis meisters..es labāk pats meiģinot sataisīt sapis savu mantu neka aiznesu apisējam…vot kur iemesls un noperku vieta jaunu un uzpircējus pasūtu nahuj -muserā ieks

    #331086
    shady
    Participant

    Nē, msh. Rīgu iesaku tāpēc, ka tā, manuprāt, ir ar iespējām bagātāka nekā Liepāja. Nodzerties un palikt par tizlu pamuļķi var visur – gan Rīgā, gan ārzemēs…. Bet, ja esi kaut cik domājošs cilvēks ar vēlmi dzīvē ko sasniegt, tad neredzu problēmu Rīgā atrast darbu ( da jeb kādu!) un viena/divos gada laikā var smuki nostāties uz kājām un izmainīt savu dzīvi. Es, msh, nesaku, ka visiem ir uzreiz jāmūk prom no Latvijas….Nē, tā nav. Katram ir savs, bet ja cilvēks izsaka publiski savu sāpi par ienākumiem un to, ka Liepājā nekā nav, tad ir pavisam loģiski ieteikt Rīgu.

    Un es nepiekrītu betonam, lai arī Rīgā vairs nedzīvoju. Nekas nevar izmainīties tik ātri un darbu var atrast, ja to patiešām vēlas. Pat tad, kad uznāca tā sasodītā krīze – varēja atrast darbu! Pils ar idiotiem, gan ar papīriem, gan bez. Vajag tik iet un runāt – tikt iekšā un izkonkurēt laukā, savādāk nevar.

    Un, msh, tas, ka tu salaidi ko dēlī vai nemācēji uzsākt jaunu dzīvi – nenozīmē ka tur ir slikti…Vaina nav ārzemēs. Robežas izdomājuši ir tikai cilvēki. Normāli domājošam cilvēkam “mājas” ir visa pasaule – un dzīvo tur, kur jūtas labāk. Pārējietik māk īdēt pa savu dzīvi, ka viss ir slikti…

    #331087
    MeistarsUnVergs
    Participant

    nu KPT-8 gan ir sūds uz kociņa. Pat Ukrainā ikdienā pārsvarā lieto ķīniešu termopastu, arī servisa centrā tehniķi lieto ķīnieti. Pats es klientiem lieku MX-4, bet savai tehnikai izmantoju Thermal Grizzly produkciju.

    #331088
    Anonīms
    Neaktīvs

    Š oreiz ir viena no retajām reizēm, kad es MeistarVergam nepiekrītīšu. Man šķiet, ka tieši KPT-8 ir ideāls price/performance variants. Visu laiku tādu esmu lietojis un pat pēc 3 vai 4 gadu lietošanas tā nav sakaltusi un turpina pildīt funkciju. Es gan nerunāju par overclockotiem kompjiem, tur varbūt, ka arī ir nozīme vai daži grādi šur vai tur. Reiz arī skatījos salīdzinājumu ar visādām dārgajām pastām un KPT-8 nebūt nebija tā sliktākā. Vismaz vēl pirms pāris gadiem latgalītes tirgū varēja dabūt 8 gramus pa kādiem 2 vai 3 eiro.

    Izklausās, ka samurajs termopastu uz proča sērē, kā zemesriekstu sviestu uz maizes, ja vienā reizē vajag 2 gramus.

    #331089
    samurajs
    Participant

    Nekad lieku nesmērēju. Parasti daudz mazāk vajag. Bet gadījušies rupji frēzēti, neapstrādāti radiatori, kur to pastu vajag vairāk lai grubuļus aizpildītu. Tas cipars jau tikai provizorisks.

    #331090
    msh
    Participant

    Tu kaut ko esi sajaucis, šeidij – cilvēks, kurš uzskata ka mājas ir visur, ir ar smadzeņu darbības problēmām – smadzenēm ir vai nu mehāniskas dabas trauma, vai puve iemetusies.

    Dzīvo kur dzīvodams, bet nesaki nekad, – te esmu mājās, te esmu atradis jaunu dzimteni. Jo zini: dzimtene ir tikai viena, – kur esi dzimis, kur dzimuši un mūžu nodzīvojuši tavi vecāki, tavi senči, paaudžu paaudzes. (J. Jaunsudrabiņš.)

    Protams, tā kā tu esi tā izdarījis un tev tas liekas pareizi, tad tu to pasniedz kā pareizu soli… 😀 Savādāk jau trešās šķiras iemītnieks, lai arī kvalificētāks un labāk pelnošs kā 95% citu tādu pašu, bet vienalga lētais darbaspēks, nevarēs mājās palikušajiem pazīmēties, jo nebūs īsti ar ko… Tu, savā domāšanas stilā esi mazliet nokļūdījies – es neaizmuku uz leiputriju “sākt jaunu dzīvi”. Es krīzes laikā sēdēju mājās bez darba un bija piedāvājums tur aizbraukt, nolēmu ka labāk tur pastrādāt un apskatīties kā tad tur ir, nekā sēdēt mājās un neko nedarīt, un tā nu tur arī aizbraucu. Tā kā tā vieta nebija manas mājas, jo tur nav latvija, tad kad man piedāvāja darbu te, atgriezos. Jaunā dzīve pakāpeniski sākas tagad un te – Dievs ir devis man sievu, noteikti dos arī bērnus un citas foršas lietas – bez visādiem spīguļiem, pēc kuriem tu visu laiku skrien, es iztikšu, tos man nevajag.

    Bet tas tavs ieteikums pārvākties uz dižo pilsētu lai “nostātos uz kājām” ir vai nu naivs, vai stulbs. Strādāt gribošs cilvēks darbu atrast var jebkur, liepājā jau noteikti – dižajā pilsētā reāls ieguvums būs cilvēkam ar papīru kaut kādā naudīgā profesijā, pārējiem tā vieta būs tas, kas tā ir – bedre kur tu saņem vairāk bet arī iztērē vairāk un kur tu vari jāties ar problēmām, kādas nav nekur citur, kaut vai tas pats transports.

    #331091
    shady
    Participant

    He, msh 😀 Tas ir biku smieklīgi, ja ne nožēlojami…

    Redzi, msh, tu esi patriotiski noskaņots un visu uztver ļoti saasināti. Mana uztvere ir savādāka, man patriotisms izpaužas kā cieņas izpausme pret kādu valsti. Un diemžēl pret Latviju man visa cieņa ir pazudusi… Es, piemēram, no kara gribētu izvairīties, jo es neesmu kaut kāds rembo tips, bet ja man nebūtu izvēles, tad es ietu karot, lai aizstāvētu vietu, kur dzīvoju, kur atrodas mana ģimene un kuru es varu saukt par “mājām”, bet tā diemžēl vairs nekad nebūs Latvija, lai cik ļoti tu to gribētu ieborēt…

    Un, jā, msh, es uzskatu, ka teritoriālais sadalījums ir fufelis. Jā, visa zemeslode nav vienāda un ir atšķirības gan dabā, gan etniskajās iezīmēs, kultūrā, bet nu un? Kāda tam nozīme? Tas būtu apmēram tik pat muļķīgi kā teikt – es piedzimu Liepājā un nekad to nedrīkst atstāt – jūs visi pārējie esat lohi, kas aizbraucāt, piemēram, uz Rīgu! Tas patieis ir tas pats.

    Un, msh, man LV nav īpaši neviens vairs palicis, kam būtu jālielās. Man Latvijā ir palicis tikai pēdējais tuvais ģimenes loceklis, bet nu jau uz “miršanas gultas”un bērnības draugs, ko es saucu par draugu nevis kā visus pārējos “draugi kas patiesībā tādi nav”. Un tas ir viss…

    Un, msh, es atpakaļ nebraukšu. manuprāt, tu domā ka es vados tikai pēc naudas principa, bet nē… Man patīk tur kur es esmu, arī mana ģimene ir pozitīvi noskaņota. Un pats galvenais – veselība! Jo es Latvijā vairs nespēju dzīvot tīri fiziski, man ir bronhiālā astma un Latvijā vienkārši “miru” nost – bieži slimoju un vairāk klepoju nekā neklepoju… Izstaigāju visus ārstus, dabuju TOP profesorus un izdarīju, man šķiet, visu – bez rezultātiem. Tagad astma ir praktiski pazudusi, es pat zāles vairs nelietoju un slimošana kā tāda ar vairs nav… Nezinu gan kāpēc, neesmu ārsts un man Latvijā visi ārsti teica kā viens – nebrauc! Tur mitrāks klimats – būs tieši sliktāk! Skuju! Un ar šo vien man pietiktu, lai paliktu te, bet ir arī citas lietas, piemēram, viena mana bērna veselība – es to nevēlos izmeklēt/ārstēt Latvijā, jo es zinu ka tam nebūs panākumi.

    Un ja tu mani tāpēc sauc pa idiotu un lielībnieku, kuram galvā ir puve, tad piedod man, bet tu esi stulbs. Un tu drīksti apvainoties, jo es uzskatu, ka atrisinot kaut vai šīs nosauktās problēmas – man ir iemesls justies labāk citur nekā tajā valstī, kur man nelaimējās piedzimt.

    #331092
    zi007
    Participant

    Lasu par Liepāju, Rīgu un brīnos! Man personīgi vajag tikai angļu valodu un pareizo attieksmi! Nedēļā pelnu 300-500 mārciņas par 40-72 st. Darbs ir ļoti viegls un pat augstskolas izglītību nevajag! Īre ir 300 mārciņas, transports 50 mārciņas

    #331093
    Raibais
    Participant

    mcbeton, es tevi varetu panemt pie sevis, bet ja nedelas laika neatradisi darbu, es tevi karceri iespundesu un bada merdesu, zinu ka tikt ar tadiem gala, 9dienas uz udens var izdzivot. Vispar, ja mcbeton tev ir zinasanas, kapec nedari neko lietas laba? Taja pasa Liepaja ir internets, vajag ideju un viss ies no rokas

    #331094
    Andron MacBeton
    Participant

    Kā jutīsies ar degesta faucium? Kuņasbērns neiznēsātais.

    #331095
    Andron MacBeton
    Participant

    Ak redz no kuriens tie spami rodas!

    1 pajolēns uzskata to par darbu!

    #331096
    zi007
    Participant

    Tu mani ne tā saprati!:) To naudu nopelnu fabrikā strādājot!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā