Idejas ākstu un lameru izgāzienam?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Idejas ākstu un lameru izgāzienam?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #288558
    Kon
    Participant

    Piekrītu cementam, m_janis ir pilnīgs dauns ^^

    #288559
    migors
    Participant

    Uztaisi sev pozitīvu reklāmu. Nafig tasīt sev sūdus un kaut ko tur viņiem bojāt. Bet tīri praktiski ja tas būtu mans uzņēmums es gribētu zināt kādā stāvoklī ir uzņēmuma serveri un vai dati ir drošībā.

    Uzzvani uz LNT pastāsti ka ir info, parādi viņiem kas un kā, šie aizies pie tā uzņēmēja uzdos jautājumus. Rezultātā tu sev izveidosi labu “personal branding”.

    Un visi aizmirsīs par to neveksmīgo dzīvnieku fermu. Neo taču kļuva par varoni pēc tāda izgājiena.

    Kā saka Nelaime nenāk brēkdama. Kad tai firmai uzkritīs virsū kāds turks, būs par vēlu.

    Es neesmu tajās lietās baigais specs, bet čoms nesen palūdza saslēgt printerus tīklā. Atnācu sāku instalēt tīkla printeri un liels bija mans pārsteigums ka izrādījās ka es redzu vairāku svešu kompāniju failus (liela ēka) nu paņēmu algu sarakstu, produkcijas pašizmaksas cenas un izprintēju viņiem uz printera 50 eksemplaros un piezvaniju.

    Rezultātā ieguvu labus draugus.

    #288560
    akms47
    Participant

    Es tavā vietā painformētu uzņēmuma vadību. Aizsūti piemērus, kādu svarīgu info no viņu doķiem, paskaidro par sekām, kas būtu, ja kāds ļaunais puika būtu ielīdis utt. Neba man tevi mācīt. Varbūt dabūsi darbu tā sliņķa vietā.

    #288561
    Piskadrons
    Participant

    Uzņēmuma vadībai būs pilnīgi vienalga, tas ir izbijis deputāts un viņam interesē tikai liekas darbības imitācija un algas saņemšana. Vienīgais varētu par kautkādu “sensitīvu” datu nopludināšanu uzrakstīt, bet tam ir ir kautkāda nozīme tikai ja iesniegumu uzraksta kāds KURA dati ir nopludināti.

    Kantorim ir RV042 Stinksys, un kaukāds dranķa Buffalo NAS, kurš nošārēts ar ārējo IP. Vot pasakiet man kur loģika no VPN routera ja neprot uzstādīt PPTP iezvana galu? Maksā tas mēsls 2reiz dārgāk par vietējo produkciju.

    #288562
    web33
    Participant

    Savaldi matus DISCO URLA

    #288563
    migors
    Participant

    Tu beton esi gudrs cilvēks, vienīgi uzvedies un rīkojies kaut kā par spīti / pretēji sabiedrībai pieņemamā veidā. Pamācies no deputātiem demogoģiju, nedaudz mārketingu un tu varēsi gāzt kalnus. No katra šāda gadijuma var uzkačāt sev piāru debesīs (vismaz vietējā līmenī).

    Mēdiji nepārtraukti meklē skandālus un tikai jānogaida brīdis kad nekā cita nav. Tagad jaunais vilnis bedzies, vairs nebūs par ko rakstīt un viņi kā izsalkuši suņi meklēs jebko.

    Es šādā veidā savam uzņēmumam agrāk taisiju bezmaksas reklāmas. Kāds atsūta spamu, zvans LNT. Kreisais rēķins zvans LNT. utt.

    Re kur tev piemērs: https://youtu.be/7cL1nSDXGmk

    Man tādi ir kādi 30 🙂

    #288564
    root
    Participant

    Jā, Migoram ar reklāmu LNT ir ļoti daudz pieredzes… 😀 😀

    Tāds tādu atrod…

    #288565
    web33
    Participant
    #288566
    Evol
    Participant

    Betons atkal uzdarbojās.

    #288567
    Piskadrons
    Participant

    Nē, tu 1kārši atkal pļūti kaukādu tuftu.

    #288568
    Piskadrons
    Participant

    Nu tātad pa cik ne1 neuzminēja kantori – palasīsiet paši – \194.8.26.26

    #288569
    root
    Participant

    Patīkamu laika pavadīšanu cietumā.

    LRKL 144.,196., 200. pants un gan jau prokurors atradīs vēl kādu. 🙂

    #288570
    Piskadrons
    Participant

    Neesu vel dzirdējis ka kādu no tiem lameradminiem būtu cietumā ielikuši.

    #288571
    root
    Participant

    Tu acīmredzot būsi pirmais 😀

    #288572
    Piskadrons
    Participant

    Tu varētu beigt pļūtīt kaukādu bezsakaru un padarīt kautko noderīgu.

    #288573
    elvisburdajs
    Participant

    migor, Tāpēc pa retam ieslēdzot tautas balsi vai analogus raidījumus nāk rēka par tām ”sensācijām” ko iesūta tādi auni kā tu. Bet nu ko, tāda mums televīzija un tevi tur vainot nevar.

    AKMS47, Viņš nevis dabūtu darbu, bet labākajā gadījumā izdarītu pakalpojumu tiem ”speciem” . Kaut gan arī šeit to adresi ētisku iemeslu dēļ nevajadzēja likt..

    Starpcitu, serveris down! 😀 Beton tu, vai arī kāds tajā kantorī šodien laicīgi izdzēris kafiju un izlasījis tavu sabārstījumu?

    #288574
    root
    Participant

    Es pasteidzos painformēt vadību un cita starpā, arī CERTu. 🙂

    #288575
    elvisburdajs
    Participant

    Problem solved! 🙂

    #288576
    Piskadrons
    Participant

    Painformēja ka ir pajols, lai CERT to zin 😀

    #288577
    Crow
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā