Interneta pārlūks tikai vienai saitei

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Interneta pārlūks tikai vienai saitei

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #230796
    Aldis
    Participant

    Aha, to kodā es varu uzveidot, ja nonāk citā saitē – nevis konfigurācijā iekļautajā, tad parāda uzrakstu ka saite nav pieejama! 🙂 Reāli piekodēt var visu, tikai kā redzams, esmu atdūries pret pašu programmas darbību. 😀

    Tagad noteikti uz Windows 7 strādā kā vajag, nosūtīju čomam, viņam Microsoft Security Essential parādīja ka mana programma ir kautkāda Win.32… bla bla bla.. 😀 😀 – domājams ka nepamatoti, jo viņš palaida, un viņam viss funkcionēja, bez nokāršanās vai restarta.

    Tas nozīmē ka es vēl mazak ko saprotu, jo tiešām neko kā pāris rindas kodā nēesmu licis. Lab, veidoju viņu pa fikso uz VB 6.0, vecās atmiņas – šad tad ir vēl šis tas izveidots tur, bet nekad nav bijis šitā! 😀

    #230797
    samurajs
    Participant

    Ak tad čīkstulis Andress tagad te ir TavaMāte ampluā (МатьТвоюЗаНогу!)? Tiek pieņemts zināšanai!

    #230798
    daGrevis
    Participant

    Tā, Aldi, balsti uz šo: https://webkit.org/ ! 😀

    #230799
    migors
    Participant

    Ko jūs te jaucat cilvēkiem gaisu, abi tie softi ir ar vīrusiem. Antivīrus saka malvate detected.

    #230800
    KaNeiet
    Participant

    Un nav, šķiet, pat neviena izplatīta AV, kas to nepazītu:

    https://virusscan.jotti.org/en/scanresult/62c04698fc749686cb88422071696339eab87c75

    #230801
    root
    Participant

    Aldi, nuka skenēt kompi pret monstriem 😛 Un VB6 vietā varēji jau to pašu VCsharp paņemt, 2 min un gatavs.

    Un dzirdējāt, ko Samurajs teica- čīkstulis Andress ir tava māte! 😀

    #230802
    Loading
    Participant

    AntiVir uzrāda vīrusu!

    #230803
    drunk_lizard
    Participant

    pljin, ku labs topic.

    uzjautrinaajaat pamatiigi :>

    it iipasji tas superkoders :>

    #230804
    drunk_lizard
    Participant

    quizzical wrote:

    Arī Browzerzilla dara to pašu ko Browzeerus, pamēģini nākamo uztaisīt resetullos.exe, varbūt tas pildīs browser funkcijas 🙂


    par sjo reecu minuutes desmit.

    #230805
    aoma
    Participant

    Ja šitādus pieņem darbā kādā nopietnā firmā, tad ir pilnīgs vāks, tagad kļūst nedaudz skaidrāks, uz ko balstās freeware un entuziasms kā tāds.

    #230806
    root
    Participant

    Lai dziivo TavaMaate! :>

    Shis ir links. Prikaljis?

    #230807
    grisha
    Participant

    aoma, tas nav freeware. JAu no pirmaa posta Aldis nes cauri autoru. Jaapiekriit d_l, tieshaam bija uzmudrinosh topiks pirms darbadienas saakuma… .

    #230808
    aoma
    Participant

    grisha, ja tas bija domāts kā joks, tad diezgan muļķīgs, pie tam, vai tad apzināta ļaunprātīgas programmas izplatīšana nav krimināli sodāma lieta?

    #230809
    Aldis
    Participant

    Nu zb.. nav nekas tur ļaunprātīgs.. 🙂 Tas ka Jums antivīruss parāda kautkādu loriņu, ka nu ir pipec, tad tiešām nezinu. Nav tur nekāda vīrusa! Viss strādā uz mana kompja, drauga kompja win7. Arī esmu eksperimentējis – ieraksti kādu CD-Key iekš notepada, noseivo ar nosaukumu – Serial-cd-key.txt, un pēc pāris minūtēm AVG jau man brēca ka nu re, tas fails ir inficētākais par inficētāko zarazu! Tie AV tač tīrākā komercija, un tajā pašā laikā varu uzdrukāt tajā pašā VB6 programmu, kura nodzēš pārveido boot.ini failu uz sistēmas cietņa, aizsūtu vairākiem, viņi viņu palaiž – un nekā neviens AV nepaziņo, ka kautkas ir mainīts vai darīts.. absurds!

    Nu tad piesardzības dēļ, visi ieinstalē uz vBox XP, uzmet VB6 un apskatās:

    Source rekur : https://yy.lv/download.php?f=114990

    Nu un tad paskaidrojiet, ko tur esmu tādu ļaunprātīgu iedrukājis kodā!?!?!? Kur es ar to visu nodaru kādam kaitējumu?? Jā – noteikti jau esmu savācis pusi notepad.lv lietotāju datus, un nu izmantošu savām vajadzībām. Uztaisiet droši Make .exe… 😛 Sanāks finālā tas pats! (Vēl smiešos ka kādam AV uzbrēks virsū ka nu pat vīrusu uzkompilējis)

    Labi, ja nu esmu kļūdījies palīdzot, nezināju ka citiem būs tāda reakcija. 🙁 Ieberzos, bet vismaz mēģināju. Bet nu kā aplikt mani, tā uzreiz jau te saradāties karkātāju brigāde, puk puk puk.. cik nu Aldis atkal slikts! 😛

    #230810
    root
    Participant

    @Aldi, būs jau labi. 🙂 Nāc pie mammas. :))))))

    Tas viruts/virutas tak visiem zināms urods. Varēja ieinficēties arī bez tavas starpniecības. :))) Izskenē kompi ar kautko smagu.

    #230811
    Aldis
    Participant

    Uhu, taga laižu skanu tieši cauri =] lai dzen kukaiņus laukā! 😀 Vēl klīnaps.. u.t.t. 🙂

    TavaMaate – ir jau viss lab! 🙂 Tik nokaitināja šitā te cilveku attieksme, ka paši neko nedara, bet uzrodas tikai tad, kad sanācis daudzmaz FAIL. Aizspriedelējas jau tik tālu, ka pretīgi lasīt. Nevienu es te neapceļu, un neizsaku šitādas stulbības, ka re – tirliņš vai kā. Domāju ka forums ir vieta kurā palīdzēt tiem kam vajag, nevis offtopika kulšana.

    Lai vai kā, nebūšu es mopsis. Neiesaistīšos Jūsu afērās. 😛 🙂

    drunk_lizard wrote:

    Quote:

    Arī Browzerzilla dara to pašu ko Browzeerus, pamēģini nākamo uztaisīt resetullos.exe, varbūt tas pildīs browser funkcijas

    par sjo reecu minuutes desmit.


    Tās versijas un Codename bij jau ar domāts kā humors, prieks ka pasmaidīji.

    aoma wrote:

    Ja šitādus pieņem darbā kādā nopietnā firmā, tad ir pilnīgs vāks, tagad kļūst nedaudz skaidrāks, uz ko balstās freeware un entuziasms kā tāds.


    Ka tu vari tik daudz runāt, nezinot kādās firmās esmu strādājis un strādāju? Okē, ne pa programmēšanas līniju, programmēšana ir mans vaļas prieks, nevis darbs ar kuri pelnu maizi. Bet jā, runāt pa mani Tu māki! Apsveicu!

    grisha wrote:

    aoma, tas nav freeware. JAu no pirmaa posta Aldis nes cauri autoru. Jaapiekriit d_l, tieshaam bija uzmudrinosh topiks pirms darbadienas saakuma… .


    Nokačā kodu, paskaties… PM varēji uzšaut, būtu nodemonstrējis. ĀĀ.. pareiz, tu jau visu zini vienmēr no paša sākuma… 🙂 ÄŒakam Norissam radinieks esi! Skaaidrs ar Tevi!

    aoma wrote:

    grisha, ja tas bija domāts kā joks, tad diezgan muļķīgs, pie tam, vai tad apzināta ļaunprātīgas programmas izplatīšana nav krimināli sodāma lieta?


    Jā, jau par mani Pentagona runā.. šorīt laidos vel no FIB, par krimināla rakstura programmatūras izplatīšanu – nobrukuši tūkstošiem datoru, pat VIDā no iekšpuses šis te nonācis. 4ATA smaida! 🙂

    #230812
    drunk_lizard
    Participant

    aldi, man ir aptuvena nojausma, ka tu straadaa tai kantorii griivas prospektaa, bijusjaa mmb veikala telpaas :>

    juus tur datortehnikas remontu un apgreidus piedaavaajat…

    kaa tu domaa, kaada tev kaa speciaalistam ir reklaama, ja tu pat nezini, kas ir virut? O_O

    pacjuksteesju, ka sjis inficee exe failus un zaraza pabriesmiiga. apsveicu! parasti peec jamaa pilnveertiigu sisteemu atjaunot vairs nav iespeejams. taapat apsveicu tos veiksminiekus, kuri uzinstaleeja tevis laipni pasniegto exe failu. :>

    priekaa.

    #230813
    Aldis
    Participant
    #230814
    drunk_lizard
    Participant

    var redzeet, ka tev ar jamo nekad dariisjana nav bijusi :>

    speciaalists-kodeetaajs-guugleetaajs :>

    palasi kaa straadaa virut un padomaa ar galvu nevis pakalju.

    mhhh

    #230815
    root
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    pacjuksteesju, ka sjis inficee exe failus un zaraza pabriesmiiga. apsveicu! parasti peec jamaa pilnveertiigu sisteemu atjaunot vairs nav iespeejams (lolwut?). taapat apsveicu tos veiksminiekus, kuri uzinstaleeja tevis laipni pasniegto exe failu. :>

    priekaa.

    Nedramatizē. Pietiek jau ka man visus bēniņus pietaisījis ar visādiem hlamiem, visur pudeles. Ka pateikšu tēvam, dabūsi pa purnu!

    Viruts šitajā akšenā ar bija iesaistīts (klientūras lapztopsz). Te vispār bija vesela ferma. Lai gan neatradu vairs screenu ar Virutas.

    [spoil]

    [img]https://bildites.lv/images/i3eg7bp4twa9ulo7qk1.png[/img]

    [img]https://bildites.lv/images/04lfi5nx6s4ct336023.jpg[/img]

    [/spoil]

    P.S Virutu aizvāc pat Panda

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā