Ir iespējams lietot telefonu kā tumbiņu?

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Ir iespējams lietot telefonu kā tumbiņu?

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #312067
    akms47
    Participant

    Oxys, šis topiks ir ap un par neparko. Ir cilvēki, kuriem ir vajadzīga reāla palīdzība un padoms. Bet tu te rausti krāniņu un lūdz vai kāds tev nevarētu pakasīt aiz ādiņas, jo tur, redziet draugi, man niez. Tādus cilvēkus vajadzētu banot. Neticu, ka tev nav nekā, ko tu nevarētu izmantot kā skaļruni. Ka tev nav beigtas/veselas iekārtas ar vadu un attiecīgo šteketi, kā arī laika, lai to pielodētu (ja tev nebūtu laika, tu te nepostētu). Š is topiks ir nevajadzīga mozgu piš@na (atvainojos par rupjībām).

    #312068
    Oxys
    Participant

    Tu esi experts par tehniku es nē.

    Es saprotu daudz par savu hobiju, bet es šaubos ka Tu jā.

    Ir lodāmurs, es nekad neesmu lodējis, baidos vnk vairāk kko sap*st vēl vairāk.

    Paldies, pats savu krānu pakasīšu. 🙂

    #312069
    Nelabojams
    Participant

    Var pieslēgt. Bet troksni var taisīt arī citādā veidā un vienkāršāk. Ä€rprāts, cik biezas ausis var būt cilvēkam, lai par mūziku sauktu to čērkstoņu, kas spēj skanēt telefonā. Lai gan ir zināmi “mūzikas” paveidi par kuriem pokuj, caur kādu pakaļu tie skan.

    #312070
    Y
    Participant

    Tu zini kas ir stereo mix?

    Stream that to your phone!!!! Uzštellē to pašu VLC strīm servisu, un internets telefonam ir, pieslēdzies un ta-da.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā