Kā jums ir beigusies šī situācija?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kā jums ir beigusies šī situācija?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146355
    normis_161
    Participant

    Piemēram, kad jums ir kāds piesējies uz ielas, ar ko jums tas tad ir beidzies? Vnk man gribētos dzirdēt, kā jums ir sanācis, kā es no tā tad varētu izdarīt secinājumus par to, kā labāk tad rīkoties tādā situācijā.

    #173598
    shady
    Participant

    Hms..jā ir bijis tā, bet tas jau bija ļoti sen..

    Pirmā reize: Kaut kad sākumskolā, kad viens gribēja dabūt naudu => muku vienkārši pārbijies prom pie tuvākā pieaugušā cilvēka:)

    Otrā reize: kaut kad pamatskolā, kad viens uz ielas “prasīja” pulksteni => pateicu, ka nav un pasūtīju vienu māju tālāk un gāju pāri ielai ātrā tempā.

    Trešā reize: Kaut kad vidusskolā, kad kāds piedzēries no bāra izlīda man pretī un nāca virsū => vnk aizgrūdu prom un gāju tālāk savu ceļu.


    Emm..kas būtu jādara?

    Maziem bērniem noteikti ieteiktu mācīt, ka lai sāk bļaut palīgā pilnā kaklā un mukt pie kāda pieaugušā cilvēka uz ielas.

    Ja kāds brūk virsū un nav neviena tuvumā, tad lai dauza kaut vai mašīnām stiklus laukā vai sit logus dzīvoklim pirmajā stāvā => pilnīgi nopietni šo domāju – man tā vecāki arī maziņu mācīja (bet paldies dievam tik nopietni nekad nav bijis).

    Otra lieta ir ieiet cilvēkos vai iekšā kādā veikalā.

    Vajag atcerēties knifu, ka parasti viņi nekad nav vieni – un bieži tev sūta virsū nepilngadīgu personu, lai gan tuvumā aiz stūra ir bariņš huligānu kas tevi atspārdīs uz vietas.

    Noteikti neieteiktu sākt grūstīties un kašķēties, jo bieži tas ir labs iegansts – kādēļ tu aiztiec viņa mazo brālīti? (ptotams, šo jautājumu tev pajautās švarcnēgers, kas nez no kurienes pēkšņi uzradies:)

    Iteiktu notīties kāda sabiedriskā vietā, bet ja tomēr jākaujas, tad ja kādam sit, tad sit tā lai šamējais neceļas, jo bars ir drošs, kamēr kāds no bara neguļ uz asfalta.

    —-

    Kad es gāju likt apsardzes sertifikātu, tad mūs mācīja viens no specvienības.

    Ar mums bija arī viena maza auguma meitene, kura viņam jautāja – a ko man darīt reāli dzīvē, ja kāds uzbrūk?

    Zini ko šamējais viņam atbildēja – paņem kaut vai zīmuli un dur tieši acī!

    => Tas arī atspēko manu teikto pa baru..ja tiešām citas izejas nav, tad paņem vienu un lai pārējiem ir bail pēc tam. Un tad tineis prom.

    #173599
    Sid
    Participant

    Ja viņi ir vairāki un neviena nav apkārt – mūc, ja izskatās, ka varēsi izrubīt šamos – krauj pa seju. Nu es, apmēram, tā rīkotos tagad, senāk es darīju savādāk – vienkārši muku. 😀

    #173600
    Foxsk8
    Participant

    Dabūju kārtīgi ar pazoli pa seju. Neko izdarīt nevarēju, jo uzklupa 5 – 6 cilvēki. Uzbrucēji bija Krievi, itkā daži zināmi no rajona. Knapi izdevās pamukt.

    Kad šamie mani sita izdevās nedaudz pamukt, bet tālu netiku. Kā par nelaimi neviena cilvēka uz ielas nebija, kā arī ne viens autobraucējs ar nebija. Nedaudz pamūkot tiku līdz nākamai ielai, tur atkal dabūju pāris sitienus pa seju. Paveicās ļoti, ka bija uzlijis lietus un ietve bija nedaudz slidena. Tad nu uzbrucējs, taisīdamies sist, paslīdēja un izdevās tikt līdz dzīvojamām mājām. Daudz nedomāju, pabungājos gar kādas mājas logiem, šamie sabijās un aizlaidās. Cauri tiku ar nelielām galvassāpēm. Pa brīnumu neviens zilums nebija. Pēc tam satiku vēl dažus krievus, šamie teica, ka ķip man viņi tur kāju salauzuši un roku, es tik pasmējos 😀 Kādu laiku gāju ar līkumu gar to vietu, kur viņi mēdz tusēties. Nāca jauni “sūdi” šitie aizmirsās.

    Ieteikums. Ja jūti, ka ziepes būs, kaut vai izsit veikalam stiklu, vismaz samaksāsi pa izsisto stiklu nekā iesējams vecāki par bērēm. Kad veiksmīgi esi ticis vaļā, tad arī ieteiktu uzreiz uz policiju uzzvanīt, iespējams, ka šamos noķers.

    Ja esi ar kādu kopā, kad tas notiek, mūkot sarunājiet kur pēc tam satiksieties un mūciet katrs uz savu pusi. Man tas ir palīdzējis. Kamēr bars jož vienam pakaļ, tikmēr otrs uz mentiem zvana.

    #173601
    normis_161
    Participant

    Tas pēdējais teiktais varētu noderēt. Vnk man ir tāda sajūta, ka agri vai vēlu man piesiesies tad, kas staigāju kopā ar savu draudzeni.

    #173602
    deivs001
    Participant

    Kas nocēli neīstajam pacanam?

    Vai draudzene pārkrāvusies ar dārgakmeņiem/dārgmetāliem?

    #173603
    shady
    Participant

    Pārīšiem jau ļoti reti piesienas.

    #173604
    normis_161
    Participant

    deivis001: Ne viens, otrs. Vnk kad jau kopā esam, tad jau viss ir patīkami un forši, var teikt tā ideāli.:D Bet agri vai vēlu kāds var sabojāt, piemēram, vienu vakaru. Vnk man ar agrāk piesējušies, bet tad parasti sveikā tiku cauri.

    Precīzāk bija man divas reizes:

    Pirmā bija, tad kad es ar draugu gāju. Tā situācija beidzās ar to, ka man atņēma cukura paku un kepku, kuru atstāju uz zemes, bet manam draugam beidzās ar zilumiem. Man tad paveicās nekā traka nebija tikai liels uztraukums.

    Otrā situācija arī bija tad, kad es gāju kopā ar to pašu draugu. Tad es vnk uzgāju uz braucāmās daļas kopā ar viņu, bet pēc tam viņs aizmuka. Vienīgi otrs no mana drauga dabūja 1Ls. Bet tad līdz kaušanai neaizgāja. Bet tagad es esmu aizdomājies par to, piemēram, tev piesienas. Tu vari dot pirmais pa muti. Bet var jau sanākt tā, ka iedod pārāk stipri un pēc tam pašam var rasties problēmas ar policiju. Es īsti nezinu vai tā tad skaitītos pašaizsardzība vai nē, ja es uz viņa vārdiem reaģēju ar sitienu.

    p.s. Man gan tieši otrādāk liekas. Ka parīšiem tieši vairāk piesienas nekā tad, kad tu esi ar draugu.

    #173605
    shady
    Participant

    Quote:


    Bet var jau sanākt tā, ka iedod pārāk stipri un pēc tam pašam var rasties problēmas ar policiju.


    => Bara uzbrukuma gadījumā TU pat drīksti pielietot ieroci, ja tev tāds būtu.

    Par policiju domā mazāk – nogrūdīs tevi zemē un ar kājām tev nospārdīs.

    Tici man – pa invalīdu diez vai vēlies palikt uz visu mūžu, ja ne beigts pa visam..

    Bez tam atceries vienu labu lietu: “šāvu kājā, bet trāpīju galvā” => šajā gadījumā tas ir domāts pārnestā nozīmē, jo ierocis tev noteikti nav un noteikti tev neiesaku krāmēties ar ieročiem, jo likumdošana un pielietošanas gadījumi ir tādi, ka labāk, ka viņš nav vispār.

    #173606
    normis_161
    Participant

    Par to, ka ari ieroci ir liela krāmēšanās esmu dzirdējis, un tāpec es ar to nekrāmēšos.

    #173607
    shady
    Participant

    Tu laikam neuztvēri domu….es gribēju pateikt, ka ja tev uzbrūk, tad mazākais par ko tev būtu jādomā – ja tu viņam krausi pa seju pirmais, tad vai viņš tevi neiesūdzēs tiesā par izsistu zobu…

    => Loģiski, ka jākrauj pirmajam, un tā, lai guļ! Ja gaidīsi, kad tev kraus, tad pats gulēsi un moška vairs nepamodīsies…vai arī vēlētos, ka nebūtu pamodies…

    Protams, ja ir iespēja notīties vai izvairīties no tā, tad loģiski to jādara kā pirmo.

    #173608
    Tvinky
    Participant

    Le Parkour, jeb mūsdienās vnk sauktais Parkour. Jeb izmantojot to pašu Free Run var vienkārši un ērti laist prom lapās.

    Sekojoši, kad ir strupceļš un nav kur sprukt, fight/ielaid svinu celī. Imho, es daudz neceremonētos un cirst pirmais necirstu – jo tad pašam sūdi sanāks. Vismaz man vienreiz bija tā, ka apsaukāja pazīstamu meiteni etc, un es ilgi nedomājot salauzu čalim nāsi. Sekojoši es biju vainīgs, bet beidzās diezgan labi.

    P.S Es pirmais nesistu, un ja man sistu, censtos tā, lai pirmais sitiens nebūtu pa galvu – lai neizslēdz. A pēc tāda raidītā uzbrauciena uz manu pusi tur jau pēc situācijas 😉

    #173609
    samurajs
    Participant

    Mednieku un ieroču veikalos dabūjama tāda jauka mantiņa “Udar” (bez licences, pieder kategorijai ‘gāzes baloniņi’)

    [img]https://talks.guns.ru/forums/icons/forum_pictures/000309/thm/309207.jpg[/img]

    Š auj ar šķidras gāzes strūklu no 5 m attāluma, aptverē 5 patronas. Izrubī mērķi uz vismaz 10 min., pie tam totāli.

    Sīkāk: https://talks.guns.ru/forummessage/27/127657.html

    #173610
    osh
    Participant

    Ja piepisās kādi 2 vai 3 purni, tad piparu gāze (kaut kā tamlīdzīgi to sūdu sauc) varētu būt labs līdzeklis, ko fiksi un negaidīti izvilkt no kabatas, sapūst viņiem sejā un zust nah kokos.

    Pats neesmu lietojis, bet bračka, maita tāds, vienreiz pie manis darbā izpūta pavisam mazliet. Telpa vismaz 50 kvadrātmetri, a kaklā cirtās un tāds pretīgs krekšķis bija diezgan ilgi, arī ar visu intensīvo vēdināšanu. Tā ka es domāju, ka tiešs trāpījums ar to huiņu sejā varētu uz krietnu brīdi apturēt viņu vēlmi izlocīt kājas, spārdot tavu gulošo ķermeni.

    #173611
    drink it
    Participant

    Ko jūs darītu, ja rajonā kāds bieži piesienās, bet tas kāds nekad nenāk klāt viens kā arī apkārt nestaigā viens? Tās situācijas ātri sākas un ātri beidzas, vienmēr gadās kaut kā tikt vaļā, bet situācija nopietna. Draudi arī nopietni. Un galvenā problēma nekad nav viens, un bonusā ir arī vecākais brālis, ar tāds ar šķību domāšanu.

    Tava rīcība manā vietā būtu? 😀

    #173612
    normis_161
    Participant

    Nopērc pašaizsardzības gāzes baloniņu un sāc kaut kaut kur trennēties. Tas tev tad dos lielāku drosmi. 😀

    #173613
    Foxsk8
    Participant

    Nu jā, parasti jauniešiem tā vienmēr gadās. Izaugsim lielāki, būsim kādas firmas vadītāji, karoč “firmači”, tad tādi knišļi nemaz klāt nelīdīs.

    Viens gadījums: Daži cilvēki savā starpā sakasījas pa sīkumiem, dzīvo vienā mājā. Kādu dienu šamie domojā nedaudz iespaidot otrus. Nu sanāca diezgan drausmīgi, negribās pat stāstīt kādu pazemojumu cietušais izcieta. Tagad cietušajiem uzradās nauda, pēc mājas pārdošanas. Vainīgie tagad uzzinājuši, ka nauda ir kā spaļ, tagad tā baidās, ka neuzsūta virsū kādu pabrangāku baru un vienkārši neizdara to pašu, ja ne vēl pat trakāk. Vainīgie vēl kādu laiku draudēja ar mežu 😀 Tagad paši baidās no meža 😀

    Kā jau tas šoreiz pierādās, vainīgie arī tikai tusējas, ka ir bars, un dirš visiem, kad ir barā, bet kad vieni, tad kaut vai paņem izsit viņiem logu dzīvoklī, būs tā pārmīzušies 😀

    Un ko es varu par Policiju teik, ir tas, ka ne vienmēr policija ir tāda, kādu mēs iedomājamies, it sevišķi laukos. Tur vairāk darbojās vietējie, brīvprātīgie, kuri sīkos huligānus izzvetē pa visiem stūriem. Tiesības ir tādas, jo tādi parasti ir zemessardzes ātri reaģējošā vienība vai kaut kas tāds.

    #173614
    Mr.Death
    Participant

    Nē fox, uzņēmējiem vēl vairāk jāuzmanās, lai kādam neuzkāptu uz varžacīm, neiepītos melnajā biznesā, savādāk būs jāsēž pagrabā un jāgrauž nagi lai tik kāds nenošauj 😀

    Un ja kāds baidās ka viņam nāks virsū bars, tad, lai arī nodrošinās kaut vai ar to pašu piparu gāzi 😀 Masveida apslaktēšanai mūsdienās vajag masu apslaktēšanas ieročus 😀 Pagaidām kopš Arnolda laikiem nav dzirdēts ka kāds būtu tāds mačo, ka vēsi varētu neitralizēt baru bez jebkāda papildekipējuma 😀

    #173615
    samurajs
    Participant

    Bet vai tik traki ir vispār? Ejot no rīta uz darbu – vārtrūmēs līķus kaut kā nemanu. Un Rožu laukuma vietā arī vēl nav brāļu kapi… 😀

    #173616
    Foxsk8
    Participant

    Vēl šādas situācijas varētu atrisināt personīgais transportlīdzeklis. Ja jau brauc ar mašīnu, tad reāli nav jājiet garām visādiem bāriem, graustiem, tumšām ielām. Pēc manām domām drošības līmenis uzlabojās. Plus ja kāds tev tomēr piesienās, tad mašīnā turi kādu atslēgu, un liec to lietā, lai salauztu uzbrucējam kāju vai roku. Ar vienu labu sitienu kāja lauzta un uzbrucējs gar zemi.

    Atkal atgadījums:

    Brača stāstīja, ka bija jauns kopā ar māšeli gājuši uz jūrmalu atpūsties. Gājuši pa ietvi, te pēkšņi viens uzbraucis uz ietves un aizķeris vienu čali no viņu bara. Bračuks pieskrējis klāt izvilcis šoferi un sācis dot pa purnu, bet izrādās mašīnā vēl 4 huiļi sēž cukā. Tad nu klope sanāca pamatīga. Beigās policija atbrauc, stāv malā un skatās, kā brača bars skalda šamos. Pēc tam brača prasa, kāpēc šamos neņem ciet. Menti saka, ka tas kurš uzbraucis uz ielas ir izbijis ments un bieži sūdus vārījis. Tātad pašiem poličiem bija daļējs porieks, redzot, ka kāds vainīgajam vēl sadot.

    Beigas bračam bija lauzta kāja, dabūja ar kaut kādu stelleni pa kāju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā