Kā jums ir beigusies šī situācija?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kā jums ir beigusies šī situācija?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #173637
    izredzētais
    Participant

    es ziņ as skatos, neatminos nevienu gadījumu, kad kāds vienkāršā ielu kautiņ ā ir miris. kā arī gāze, steks un logu dauzīšana nelīdzēs pret tādiem, kas tevi grasās nošaut.

    Cilvēkus nešauj dēļ laupīšanas, nošaušanai parasti ir pavisam savādāki iemesli.

    pārsvarā šauj veiksmīgus uzņ ēmējus, lielu parādu neapmaksātājus un dažādu personīgu iemeslu dēļ.

    savukārt, ja kāds narkomāns no mugurpuses iebāž tev stobru pakaļā, nu labāk atdod viņ am visu ko šis vēlas, pirms nezaudē nevainību ar lodi 🙂

    btw, neviens ar steku apkārt nestaigās…

    #173638
    aidskillz
    Participant

    Edgars wrote:

    AIDSkillz wrote:

    Pēdējais gadījums Liepājā uz tramvaja tilta, nemaz nesapratu, kas notiek, pieskrēja un izslēdza ar celi pa seju, pēc tam paspārdīja biki. Viss…

    Ož pēc pāris “pohainu urlu, kuriem bija beigušās cigaretes” standarta uzbrukuma 😀 Uzbruka ar droši vien no aizmugures, kā jau visi mīkstie trulie idioti 😀

    Tur jau tas joks , tiešs, frontāls uzbrukums, es tik redzēju, pārskrien pāri ielai, kāds nobļāvās i viss. Pluss, nebija pohains un kur nu vēl urla. Zinu, jo vēlāk džeku atradu.

    #173639
    Mr.Death
    Participant

    Nākošreiz vismaz zināsi, kad jāgatavo kāja spērienam 😀

    #173640
    Mr.Death
    Participant

    izredzētais wrote:

    es ziņas skatos, neatminos nevienu gadījumu, kad kāds vienkāršā ielu kautiņā ir miris. kā arī gāze, steks un logu dauzīšana nelīdzēs pret tādiem, kas tevi grasās nošaut.

    Cilvēkus nešauj dēļ laupīšanas, nošaušanai parasti ir pavisam savādāki iemesli.

    pārsvarā šauj veiksmīgus uzņēmējus, lielu parādu neapmaksātājus un dažādu personīgu iemeslu dēļ.

    savukārt, ja kāds narkomāns no mugurpuses iebāž tev stobru pakaļā, nu labāk atdod viņam visu ko šis vēlas, pirms nezaudē nevainību ar lodi 🙂

    btw, neviens ar steku apkārt nestaigās…

    Par ielu kautiņiem novākšanas gadījumus parasti noklusē, vai vismaz cenšās. Es varu nosaukt 2 man zināmos pēdējo divu gadu laikā. 😉

    Veiksmīgus uzņēmējus gan neviens nešauj 😀 Tad tur jābūt ļoti debīli skaudīgam lai ko tādu darītu. 😀 Parasti šauj dēļ melnā biznesa taisīšanas, sapīšanās ar mafiju, melno darījumu, vienošanās slēgšanu. 🙂 Tos kas parasti neievēro noteikumus melnajā pusē, vai tie kas var kalpot arī par labiem lieciniekiem “kaut kam” ātri var tikt atvākti 🙂

    P.s. Iedomājies, ja jau te būu tā kā Tu stāstītu, tad kas pa kariem būtu lielo konkurentu starpā, piem. Lattelekoms regulāri droši vien sūtītu algotos izsitējus uz TELE2 lai šiem bišku biznesu pabojā 😀

    #173641
    izredzētais
    Participant

    2 cilvēki 2 gados, esmu pārliecināts, ka viņ i ir miruši nešaušības pēc, krievi neiet ar domu prātā: šas kavota ubjom.

    protams, noteikti, miruši ir vairāk, taāu ja tā būtu tāda kā sērga, par to vien ziņ ās stāstītu, tādas lietas nenoklusē, laigan mentu iestādēs cilvēki mirst biežāk..

    klausoties krievu gudrajās sarunās, vārds – “ubju” nedominē, runā pārsvarā: “pizdi poluāiš”, “po morde dam”, “zubi vibju”, …etc.

    #173642
    memorex
    Participant

    Pa radio vai tv protams ka neteiks, ka katru nedēļu kādu nosit, vai padara par invalīdu, cilvēkiem iestāsies panika, kas notiek ar poličiem, un labāk nezināt kādas lietas notiek policijā, un taisnības cīnītājiem ātri mutes ciet :money:

    #173643
    deivs001
    Participant

    izredzētais wrote:

    ja esi bezizejā, labāk atdod savus 5 latus un cigaretes tiem nožēlojamajiem suņiem.


    Sim gan negribas piekrist! Neliksiem miera ar taviem 5 latiem. Bus forsas kurpes/botes tas ar atnems. Nepiemirsisim atslegas, telefonu, vel sazin kas ko nesa lidz…

    Lab, nesitisim masinam stiklus, tad dzivokliem. Tas bus letak. TIk jacer, ka nebus visur dubultie stikli salikti.

    #173644
    samurajs
    Participant

    Hehe… stiklus tomēr labāk nesitīsim! Tikko noskatījos filmu “Death sentence”, tur džeks lai pievērstu uzmanību – iešūpoja stāvošos auto, tūlīt sāka kaukt kā traki 😀 Neslikta ideja un nekādu zaudējumu!

    #173645
    osh
    Participant

    Jā, bet tas autiņš, kas kopā ar slikto puiku nokrita no hvz kura tur stāva tajā stāvvietā, gan nebija viņa personīgais. Tā ka gluži bez zaudējumiem viss nebeidzās 🙂

    #173646
    izredzētais
    Participant

    samurajs wrote:

    Hehe… stiklus tomēr labāk nesitīsim! Tikko noskatījos filmu “Death sentence”, tur džeks lai pievērstu uzmanību – iešūpoja stāvošos auto, tūlīt sāka kaukt kā traki 😀 Neslikta ideja un nekādu zaudējumu!

    ja auto nebūs tuvumā, iešūposim mājas ;))

    #173647
    norcha
    Participant

    Pašam bija situācija, gāju naktī uz mājām, sāka piesieties divi luņi, kaut ko man pļūrīja virsū, prasīja mobilo, naudu. Es noraidoši viņiem atbildēju, tad atbilstoši viņi man sāka vilkties virsū ar dūrēm, sapratu ka izredzes mazas, atcerējos ka kabatā ir adata, kā es vienam iedūru, džeks iebļāvās laikam pa visu rajonu, kamēr tas otrais prasīja kas notiek, es paspēju aizskriet. 😀

    Es uzskatu, ja ir iespēja tad jākaujas. Ja tu aizskriesi porm, meitene var padomāt par tevi kaut ko, protams, ja tu nemūc no bara. 😀

    #173648
    samurajs
    Participant

    norcha wrote:

    atcerējos ka kabatā ir adata, kā es vienam iedūru, džeks iebļāvās laikam pa visu rajonu, kamēr tas otrais prasīja kas notiek, es paspēju aizskriet

    Improvizācija MakGaivera stilā…;) +1!

    #173649
    norcha
    Participant

    Kaut kas uz to pusi jau ir 😀 😀

    #173650
    Jonis
    Participant

    deivs001 wrote:

    Kas nocēli neīstajam pacanam?

    Vai draudzene pārkrāvusies ar dārgakmeņiem/dārgmetāliem?


    Nu deiv, ko pats nestāsti kā pašam gājis? ar Urļikiem.

    #173651
    deivs001
    Participant

    Bet es jau neesmu skuķis! 😀

    #173652
    Jonis
    Participant

    Es to nedomāju saistīti ar skuķiem, bet tāpat.

    #173653
    nitro
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    {..}(filmas ar cjaku, cjanu un klodu ir pasakas){..}

    -1 jo atkariigs no situaacijas..un shitas ir no droshiem avotiem njemts secinaajums..

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā