Kāds ir tavs patreizējais auto?

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas Kāds ir tavs patreizējais auto?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #174278
    Loading
    Participant

    nu ja 🙂 drink it, pamēģini benķi pacelt augstāk. Būs labāk 🙂

    #174279
    drink it
    Participant

    Loading wrote:

    nu ja 🙂 drink it, pamēģini benķi pacelt augstāk. Būs labāk 🙂

    Tici man, tas ritenis nav tik mazs kā izskatās. Rāmis ir mazs, bet augstums no zemes utt. ir pietiekams un man ideāls. Tik neatceros vai uz fotogrāfēšanas brīdi laidu sēdekli zemāk.

    #174280
    msh
    Participant

    Jā, mana pantēra ir jauka 😀 Kaut kad pavasarī – vasarā būs tas ričuks jāatremontē, jo vairs ceņņiki, kas vajadzīgi, lai ričukā saliktu jaunas un kvalitatīvas detaļas, nebaida, pakaļējais dubultais dangs kopā ar visiem zobratiem liekas diezgan lēts :rofl: Gan mašīnai, gan ričukam spīd vienāds liktenis – no oriģinālās komplektācijas paliks vienam bundža, otram rāmis :rofl: Ričuks gan tam ir tuvak 😀

    #174281
    Mad182
    Participant

    Parvietojos ar apmēram šādu (daihatsu applause) šitīteri. Nav mans. Pavasarī kaut ko sev pirkšu. Domājams audi coupi.

    #174282
    memorex
    Participant

    Normāls ričuks, priekš savām vajadzībām, pamēģinat ar savām pantēram izlekt pa kādu dirtu vai mežiņā no kādas kāpas nolekt, varēsiet lasīt zobus un detaļas :rofl:

    #174283
    usins
    Participant

    NJā, lūk manējā. Veca bilde, vēl sliekšņi nav nokrāsoti šai bildē.

    Bet ideju sapratīsiet.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080117211515924.jpg[/img]

    Njaa, pats ar bik tiku bildē.. 🙂

    #174284
    marr
    Participant

    manu pārvietošanās līdzekli var redzēt manā avatarā.

    #174285
    msh
    Participant

    memorex wrote:

    Normāls ričuks, priekš savām vajadzībām, pamēģinat ar savām pantēram izlekt pa kādu dirtu vai mežiņā no kādas kāpas nolekt, varēsiet lasīt zobus un detaļas :rofl:


    Laikam nezināji, ka velosipēds domāts braukšanai, nevis krāna staipīšanai un krutā mētāšanai? 🙂

    Reku mans aparāts:

    [img]https://content5-foto.inbox.lv/albums56892647/mshathlonxp/muca/IMG-0740-1.jpg[/img]

    #174286
    drink it
    Participant

    Quote:

    Laikam nezināji, ka velosipēds domāts braukšanai, nevis krāna staipīšanai un krutā mētāšanai? 🙂

    nenoturejos bez lieka spama, bet ja es piedalos sacensibas un tas ir mans hobbijs, tad es staipu kraninju ja? jauki, tad kad beigsi braukaties ar panteru dod zinju 😉

    #174287
    memorex
    Participant

    Jā velosipēds ir domāts braukšanai, BET pa visādiem ceļiem,neceļiem tapēc arī ir dažādi velosipēdi, laikam tev vējš galvu izpūtis….

    #174288
    Loading
    Participant

    Ko jūs varat trakot? 🙂 Vnk cilvēks nav sapratis un ielicis savu sacensību riteni šiet iekšā.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā