Kādu Tu rūteri ieteiktu mājas vajadzībām?

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Kādu Tu rūteri ieteiktu mājas vajadzībām?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #185536
    sm00x
    Participant

    memorex wrote:

    Es gribu zināt no kura interneta kluba vai cs servera tu esi izlīdis? Ja uzskati sevi par zinošu, tad argumentē to kautkā, nevis tikkai kautko nomato, bet neko par tēmu pareizu nepasaki. Tas attiecas uz visiem taviem postiem, slinkums quotēt. Ja godīgi visi pārejie komentētāji man ir palīdzējuši vairāk nekā tu ar savu “pro” postu, kad rimi pie augļu nodaļas ir labi rūteri…

    Tu esi Lohs Pontotaajs. Ja Rimi tirgos Verbatim tad tu vienalga pirksi kaukaadaa 636 tos suudus no kaa savu niku izdomaaji? Nolaidies uz zemes un apjeedzreiz ka esi pilniigs daunis, un tad saac maaciities no jauna. Ar taadu attieksmi kaa teu ir tagad – tu visu muuzhu buusi nulle.

    #185537
    deivs001
    Participant

    Lai neturpinātos savstarpējas apmaiņas ar komplimentiem, slēdzu tēmu.

    Tie, kas gribēja padalīties ar mājās lietotajiem rūteriem to izdarīja, tā kā pārējais ir tavās rokās memorex.

    Tā kā autors vēlas turpināt noskaidrot, ko lietotāji var viņam ieteikt, tēma turpinās. Offtopiks šeit būs lielā necieņā un var tikt iznīcināts.

    #185538
    Loading
    Participant

    Rūterim vajadzētu būt iespējai, piemēram, 80 portu, laist tik uz vienu datoru? Portu forwardēšana. Tā laikam?

    Lai izteiktos skaidrāk. Visu laiku webserveris stāv ieslēgts, līdz šim, tas arī izdalīja tālāk internetu uz diviem citiem datoriem, bet datora parks paplašinās. Tāpēc gribu skaidru atbildi – vai ir iespējams uzlikt tā rūterim, ka webservera apmeklētājs tiks pārsūtīts uz īsto datoru?

    #185539
    Creep
    Participant

    sm00x: par tādu lietu, kā LAN esi dzirdējis? Nejau vienmēr datu apmaiņai, izmantojot rūteri kā starpnieku, tiek lietots internets.

    P.S. Autoram: ja nu tomēr vēl vēlies pēc mana komentrāra pirkt to buffalo, tad varu piedāvāt pa 25ls 4mēneši lietotu un 1 mēnesi nostāvējušu plauktā… Ar garantiju.

    #185540
    sm00x
    Participant

    Creep wrote:

    sm00x: par tādu lietu, kā LAN esi dzirdējis? Nejau vienmēr datu apmaiņai, izmantojot rūteri kā starpnieku, tiek lietots internets.

    P.S. Autoram: ja nu tomēr vēl vēlies pēc mana komentrāra pirkt to buffalo, tad varu piedāvāt pa 25ls 4mēneši lietotu un 1 mēnesi nostāvējušu plauktā… Ar garantiju.

    Par taadu lietu kaa Switch esi dzirdeejis?

    #185541
    msh
    Participant

    Creep wrote:

    sm00x: par tādu lietu, kā LAN esi dzirdējis? Nejau vienmēr datu apmaiņai, izmantojot rūteri kā starpnieku, tiek lietots internets.

    P.S. Autoram: ja nu tomēr vēl vēlies pēc mana komentrāra pirkt to buffalo, tad varu piedāvāt pa 25ls 4mēneši lietotu un 1 mēnesi nostāvējušu plauktā… Ar garantiju.


    Tu par tādu personu kā Andron McBeton esi dzirdējis? CS viņš arī spēlē, par spīti savam vecumam, gan CSS, nevis CS 1.6 😀

    P.S. Jamam ir tāds īpatnēja izteikšanās maniere, tāpēc šī ir nevis pirmā, bet n-tā reize, kad subjekts ar stipri mazākām zināšanām [tas pats memoreksis] sauc jamu par duriku 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā