Kāpēc alus ir labāks par sievieti?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Kāpēc alus ir labāks par sievieti?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146206
    afigel
    Participant

    un tagad savus variantus, kaapeec sieviete ir labaaka par alu.

    #172265
    samurajs
    Participant

    Ja rakstu par alu raksta cilvēks, kuram tas negaršo – tā jau ir ALUS zaimošana:P

    Uzrakstīt, ar ko sieviete labāka par alu? Mmmmm… VOILÄ€, ir!

    1. Sievieti atšķirībā no ALUS var lietot arī neatdzesētu.

    #172266
    Foxsk8
    Participant

    Kas labāks par alu un sievieti? Pateikšu.

    Vēl viens aliņš, un vēl viena sieviete. Cerams, manējā nepārpratīs 😀 :party:

    Anyway, ja sieviete pati nemīl “iešaut”, tad arī citiem to neļauj darīt. Dažreiz džeki dzer pa spīti, lai parādītu, ka nav “zem tupeles”.

    Mans sakāmais, kāda šķirba “Sprite” = 0,5 Ls vai Cēsu Premium 0.5 Ls. Tilpums, ta nemainās. Saprastu bamšļus mājās nestu, tad cita lieta.

    #172267
    samurajs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Saprastu bamšļus mājās nestu, tad cita lieta.

    4×0.5 L Cēsu Premium= 1 bamslis. Matemātika mēdz būt nežēlīga… :rofl:

    #172268
    zhagis
    Participant

    Pēc četrām”palkām”nav jaskrien uz tualeti atliet!

    Pēc četriem aliem ir!

    Nez kapēc tā?:)

    #172269
    Foxsk8
    Participant

    zhagis wrote:

    Pēc četrām”palkām”nav jaskrien uz tualeti atliet!

    Pēc četriem aliem ir!

    Nez kapēc tā?:)

    0,5 pudelēs alus nav konservēts, ir garšīgāks.

    Bamšlos alus ir konservēts, tas jau daudz ko izsaka.

    Labāk 2×0,5 izdzeru, nekā “Apinīti” stipro.

    Kāpēc tā? Kad dzer alu no kausa, tas dzerās lēnāk, dažreiz nav vietas viņam, nekā no pudeles.

    #172270
    zhagis
    Participant

    Foksi!

    “palka”tautas valodā nozīmē-paņemt priekšā sievišķi!

    #172271
    Foxsk8
    Participant

    zhagis wrote:

    Foksi!

    “palka”tautas valodā nozīmē-paņemt priekšā sievišķi!

    Kā ta visus šitos “vārdus” var zināt 😀 😀 😀 😀

    #172272
    drunk_lizard
    Participant

    tie, kuriem ir palka, tie zina……

    #172273
    Foxsk8
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    tie, kuriem ir palka, tie zina……

    Un kāpēc tad tu domā, ka nav 😀

    #172274
    WerNeo
    Participant

    Zinu atbildēt tikai vienu… Ja blakus ir mīļotā sieviete, kas neliedz alu, kad vēlos… Tat ir labi. 😉 Nejūtos slikti 🙂

    #172275
    WerNeo
    Participant

    foxsk8… Un jā… Esmu ne mazums alu dzēris, bet novērojums man ir cits 😉 No kausa dzeras ātrāk. Š ķiet, šeit viss atkarīgs no cilvēka 🙂

    #172276
    Foxsk8
    Participant

    Alutiņam arī ir sava negatīvā puse. Mans paziņa, visu vasaru bamšļus dzēra, draugi novērsās, pašam naudas nebija, staigāja nodzēries, visiem pa “cuku” sējās klāt. Tagad visiem jau radies stabils iespaids, ka viņš ir alhoholiķis. Tagad vispār nedzer un uzvedas normāli, bet priekšstats jau ir izveidojies un ar to daudziem pietiek, lai zinātu kas par cilvēku viņš ir. Lūk kur noved alus. 😀 Bet ja māki normāli iedzert, teiksim tikai 5 – 6 dienas vakaros, arī ir labi, nedēļas normu esi uzkrājis. Bet ja vīrieti iegrožo, tad tas tikai par sliktu sievai nāktu, jo tad viņs būtu igns, neapmierināts, pukstētu visu laiku, un rastos vēl lielāka kāre pēc alkoholiskiem dzērieniem. Pats piekopju 5 – 6 dienas metodi. Meica apmierināta, pats ar.

    #172277
    usins
    Participant

    Viens labs arguments, kapec sieviete labak.

    Sievieti var dabut ari pec 22:00 neejot uz baaru 😀

    #172278
    WerNeo
    Participant

    Es nepielietoju 5-6-dienas principu… Lietoju, kad ir vēlme… un lietoju tik, lai nepiedzertos, bet viegli iereibtu (miegam, taa teikt)… Un reti jo reti… kad patiesi lietoju daudz (pārsvarā neko stiprāku par alu)… Bet tie parasti tie ir plānoti pasākumi…

    #172279
    Foxsk8
    Participant

    Vajadzētu dzirdēt kādas sievietes viedokli. Bet to laikam te nesagaidīt. 😥

    #172280
    usins
    Participant

    emz, ja godigi menesi alu neesmu dzeeris. Itka draudzenei ne visai, bet nu vinjai nekas preti nava, kad dzeru alu..

    NJu vinjas delj biku atmetu un pargaju uz shnabs, absentu 🙂 nu ja, tapec dzeru retak.

    #172281
    WerNeo
    Participant

    Man pret shnabsu pašam iebildumi… Viss, kas spēcīgāks par alu (vai par vīnu), ir alkohols dzērājiem(mans subjektīvais uzskats)…

    #172282
    samurajs
    Participant

    WerNeo wrote:

    Viss, kas spēcīgāks par alu (vai par vīnu), ir alkohols dzērājiem(mans subjektīvais uzskats)…

    Tur nu tu pilnīgi un absolūti maldies! Viss atkarīgs tikai un vienīgi no uzņemtā etilspirta daudzuma. Un organismam ir pilnīgi vienalga, vai tu izdzer bamsli stiprā alus vai polšu. Polšs pat būs labāks, jo tanī tīrāks spirts [mēs pieņemam, ka mums nav ieglausta krutka!].

    #172283
    usins
    Participant

    mēģinu dzert normālu mantu no veikala, n ar draugiem eksperimentējam, dzerta arī tekilla 😀 interesanta nodarbe 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā