Kaut kas sagājis grīstē

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Kaut kas sagājis grīstē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146535
    rozins
    Participant

    Sveiki visiem!

    Man nesen radas loti milziga probleema!

    Kr4 man spelejot speles sakas karties pele un klaviatura kipa vinjsh leeni reage spiezhu uz priekshu apstajos bet vinjsh tikunta vel iet uz priekshu utt piem griezhos pa labi vinjs iebremze un japagriezh velreiz!

    Un taa ir visas speles! Uz windowsa ari vinjhs piem kad rakstu vestuli texts ielago un kipa vards ir uzrakstits bet vards uzrakstas pec 2sek tikai!

    Meeginaju visu nopirku new peli new klaviaturu nekaa! sad.gif(

    ludzu iesakiet kko

    #175554
    archeens
    Participant

    Manuprāt ož pēc video kartes draivera. Iespejams tev nav video kartes draiveris uzstādīts vai slikts draiveris.

    #175555
    rozins
    Participant

    draiveris ir!

    nesen jaunu geforcu nopirku viss tip iet!

    #175556
    archeens
    Participant

    Bet ir runa vai tev ir pareizais draiveris, tieši tavai video kartei nevis kkāds draiveris kurš ir 32mb video kartei. Man bija kkas līdzīgs, tāpēc saku pēc pieredzes.

    #175557
    rozins
    Participant

    nu es domaju ka draiveris nav pie vainas jo pirku normala veikala un kad instaleju draiveri vinjsh pats uzmeta manu gf!

    es vnk nezinu ko darit :((

    #175558
    Foxsk8
    Participant

    Kāds noslogojums procim? Kāda vispār ir pati sistēma, kuru tu lieto. Parametrus uzraksti.

    #175559
    rozins
    Participant

    noslogojums ir no 2-5 %

    System:

    Win XP service pack 2

    512mb of ram

    3.2 ghz

    Video: Geforce 7300

    HDD: 160gb

    #175560
    Foxsk8
    Participant

    Ko saka Safe mode režīms? Tas pats gļuks?

    #175561
    rozins
    Participant

    soory neesmu tik gudrs, kaa var apskatit safe mod rezimu??

    #175562
    memorex
    Participant

    pēc post screen spaidi F8 un tad varēsi ieiet Safe mode

    #175563
    rozins
    Participant

    un kas safe moda man jaskatas?

    #175564
    samurajs
    Participant

    Nu un kā sastāv ar tārpiem un zirgiem? Antivīruss ir, PC noskenēts? Vispār – uzsūti augšā mums savu procesu listi (miera stāvoklī, kad pēc iespējas mazāk progas ieslēgtas).

    Š itās tavas izpausmes parasti izpaužas pie 95-99% CPU noslogojuma, tad tas ir normāli. Bet te kaut kas nežēlīgi bremzē tieši USB ierīces.

    #175565
    tastins
    Participant

    tev ir pareizais draiveris video kartei, vai tu tikai taa domaa? paskaties vai tev ir kada izsaukumzime zem: start=>control panel=>addhardware…nextyesnext…

    #175566
    rozins
    Participant

    jaa PC ir labi aizsargats NOD32 visulaiku skene!

    procesi- https://yy.lv/download.php?f=103396

    #175567
    shady
    Participant

    rozins wrote:

    nu es domaju ka draiveris nav pie vainas jo pirku normala veikala un kad instaleju draiveri vinjsh pats uzmeta manu gf!


    Un tu veco videokartes draiveri atinstalēji nost pirms liki jauno????

    Ieteiktu arī ar reģistra skaneri noskanēt pēc atinstalēšanas, tad likt jauno.

    #175568
    samurajs
    Participant

    Autor, ko tu te atsūtīji? Pusi procesu! pastiep task manager logu lielāku, lai visu redzam!

    Un tagad atvieno Skype- pēc tam arī bremzē?

    Un kāpēc jūs visi te domājat uz videokartes draiveri? Manuprāt, tas ir pēdējais, kas var izsaukt šādu defektu.

    #175569
    shady
    Participant

    Samurajs – Ja viņš ir atstājis sistēmā vecos draiverus, tad gļuki ir tīri ticami. Protams, vēl ir citi iemesli, kuri ir neskaitāmi….

    #175570
    rozins
    Participant

    atvienojot skype tiunta problema neatrisinas!

    pirms tam man bija iebuveta videokarte taka tur draiera nav laikam

    #175571
    samurajs
    Participant

    Nu tad meklē sev vajadzīgo videodraiveri un liec virsū – neviena jautājuma zīme task menedžerī nedrīkst palikt. A tev BIOS’ā ieslēgta pareizā videokarte? Moš tā iebūvētā vēl čakarē smadzeni?

    #175572
    rozins
    Participant

    damn saproti man ir pareizais draiveris uzinstalets! Vinjsh to parada “add hardware”

    un biosa nesosha ir uzlikta mana videokarte!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā