Kodera monitors?

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Kodera monitors?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #198804
    WerNeo
    Participant

    Nezinu. Es esmu pret 2 monitoriem. Man pašam vienu laiku stāvēja divi 17” monitori. Tas man vairāk traucēja nekā palīdzēja. Tas nogurdināja vairāk acis, jo koncentrējot redzi uz konkrēto darbu, paralēli acīs spīdēja otrs. Acis kubā! Otru monitoru vienkārši atslēdzu un tagad tas stāv kaut kur, kur nevienam netraucē. 🙂

    P.S. msh. Nepiekritīšu, ka 19” būs lieka naudas izmešana (piem. manā gadījumā). Uz 17” monitora man acis nenogurst tikai pie izšķirtspējas 1024×768. Pie tās varu sēdēt cauru diennakti, nezinādams acu nogurumu. Uzliekot lielāku, acis uzreiz izjūt diskomfortu. 19” to novērš. 🙂

    P.P.S. Katram savs. Tāpēc, es šajā gadījumā esmu starp tiem, kas par lielāko monitoru, ko vari atļauties. Bet vislabāk – 24″ 🙂

    Un vēl! Es esmu pilnīgi un galīgi pret 16:9 monitoriem. Tie varbūt ir labi parastiem useriem, kas skatās tikai filmas, bet man ir svarīgi, lai arī vertikāli es normāli varu tekstus lasīt. 🙂 Bet… nekur mums neaizbēgt no tā, jo ražotāji nāk virsū ar jaunajiem standartiem!!

    #198805
    msh
    Participant

    daGrevis wrote:

    Hmm.. Kapēc uzreiz līkie? Ļoti labi zinu kur var nomainīt Hz, tikai esmu dziredējis ka CRT nevajag likt vairak par 60… Tā ir?


    Ko tu te fantazē? 😀 Tad jau nav nekāds brīnums ka nogurst, ja uz 60 Hz 😀 Priekš tam moņiem ir PnP, lai nevarētu uzlikt vairāk, cik kineskops un elektronika velk 🙂 Š ie jau man tikai darbojas uz parastajiem 85 Hz, man blakus stāv viens 15″ CRT priekš kastēm, ar kurām sanāk darboties, tas savus standarta 800×600 velk uz 100 Hz 🙂

    #198806
    msh
    Participant

    WerNeo wrote:

    P.S. msh. Nepiekritīšu, ka 19” būs lieka naudas izmešana (piem. manā gadījumā). Uz 17” monitora man acis nenogurst tikai pie izšķirtspējas 1024×768. Pie tās varu sēdēt cauru diennakti, nezinādams acu nogurumu. Uzliekot lielāku, acis uzreiz izjūt diskomfortu. 19” to novērš. 🙂

    P.P.S. Katram savs. Tāpēc, es šajā gadījumā esmu starp tiem, kas par lielāko monitoru, ko vari atļauties. Bet vislabāk – 24″ 🙂


    Tu esi tik neprātīgs lai lietotu LCD uz citu izšķirtspēju, nekā tā īstā izšķirtspēja? 😀

    Kas tad būs tās 24″, ja ne 16:9 – 16:10? 😀

    #198807
    msh
    Participant

    P.S. Beidziet te mest tekstus “ņem šito, ņem to”! 😀 LCD nav CRT, bez redzēšanas to ir stulbi pirkt – beigtie punkti arī mūsdienās mēdz būt, tad vēl arī subjektīvie kritēriji – galu galā tas, ka interneta veikalā sarakstīti visādi kontrasti un reakcijas laiki, nenozīmē, ka tiešām tur tādi ir 😀 Es vispār šo gadu laikā no visiem LCD moņiem [labi, nav jau to daudz, tikai daži desmiti] ko esmu redzējis, esmu redzējis tikai vienu, kura bilde man tiešām patika 🙂

    #198808
    WerNeo
    Participant

    Quote:


    Tu esi tik neprātīgs lai lietotu LCD uz citu izšķirtspēju, nekā tā īstā izšķirtspēja? 😀

    Uz 17” un 19” 1024×768 darbojas lieliski, lai gan defaultā paredzēta 1280×1024

    Quote:

    Kas tad būs tās 24″, ja ne 16:9 – 16:10? 😀


    A ir izvēle? Nav! Gribi vai negribi, jāpāriet uz to jauno standartu.

    Tas nu vēl būtu tā, nesvarīgi. Bet glancēt laptopus un monitorus, manuprāt, vispār ir “brauciens auzās”. Ko dod tās “dabīgās krāsas”, ja, sēžot uzsoliņa parkā, tu laptopu vari izmantot tikai kā spoguli.

    Bet nu, viedokļi ir dažādi. 🙂

    #198809
    msh
    Participant

    Nezinu par to tavu neīstās izšķirtspējas lieliskumu, manis redzētie LCD moņi ir taisījuši kādā ekrāna vietā “pikseļu sabiezinājumu” par pie zemākas taktsfrekvences nekā optimālā, kur nu vēl izšķirtspējas…

    #198810
    WerNeo
    Participant

    Man atsūtīt screenshotus no vairākiem 17″ monitoriem, kuri tiek darbināti ar 1024×768? Gribi pameklēt tur “pikseļu sabiezinājumus”? 🙂

    #198811
    ob1
    Participant

    Skrīnšotā tas nebūs redzams. 🙂

    Man arī tie mazie burti ekrānā ir par mazu, bet to risinu uzliekot Large fonts tēmā, Firefoxā lietoju adonu, kas defaultā rāda visu uz 150% zoom.

    #198812
    WerNeo
    Participant

    Monitorā arī nav redzams uz konkrētās izšķirtspējas!

    Ok. Varu nofotografēt 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā