Kur var nopirkt līmi?!?!?

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Kur var nopirkt līmi?!?!?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162859
    Andron MacBeton
    Participant

    Kārtīgu 2komponentu epoksīdu! Un nevis tās dubultās klizmas šprices, bet īstu līmi kā kādreiz bija – 2 tūbiņas!

    P.S. Jau nopirku Depo to 8€ sūdisonu, nu bļed… kapitālistu maukas, netirgo NEKO, kas vajadzīgs remontam, lai tik visi pērk jaunu.

    #329670
    samurajs
    Participant
    #329671
    Andron MacBeton
    Participant

    Katrs sīkums jāsūta no Ķīnas, jo pašiem nekā nav.

    Brīvā Latvija, ne? Barikādes urrā!

    #329672
    Barons
    Participant

    Vai tad Bison ir slikta? https://licgotus.lv/epoksidlimes/

    #329673
    Andron MacBeton
    Participant

    Tās enemas tūbiņas ir tizlas!

    Es pats varu uz aci piemest cietinātāja attiecību, a tie sūdi, ta izspiež vienu komponentu vairāk, ta otru.

    A man parasti vajag tik cik var alus korķītī samaisīt!

    Kad man vel bij palikusi vecā labā līme – ne reizi nesamaisiju nepareizu maisijumu. A tagad, bljed, 8€, pārdesmit grami, un puse izķērnāta. blyat.

    P.S. Un nē es negribu dzirdēt kaukādus “ai nu kas ta tur kapeikas, bet toties sataisiji dārgu verķi”! NĒ! Tas ir tik pat debīli, kā jaunieši, kas kopējā pasākumā izdzer pusi alus pudeli, un korķē vaļā jaunu. Tādas dauniskas domāšanas dēļ jau arī esam šitajos sūdos.

    #329674
    3Dklucis
    Participant

    Man te jauns kadu 2 gadu metājas,ķipa škidrais metals ari ka epoxitka -izskatās ka poļu -noteikt nekas labs ar nav https://lejup.lv/f/591ca8ae9d376qpyqgqs1495050414.jpg

    #329675
    garaisezis
    Participant
    #329676
    usins
    Participant

    Nu bet lūk, niša vāļa, ver vaļā savu bodi un saproti, ka ar 1,2 milijoni valsts iedzīvotāju nepietiks, lai turētu vaļā bodi, kur var nopirkt sūdus, kuri reizi 6 mēnešos kādam ievajagās.

    Tu tā spēj dirst, ka gribās Tev banu uzlikt līdz neatnes un neatrādiizziņu no Uzņēmumu reģistra, ka esi dibinājis savu kantori, kur nealgo nedapis un daun vai arī partija, kuras programmā ir iekļauts nedapist un daun atlaišana no svarīgajiem amatiem. Ja nē, tad vienreiz aizveries pusmūžnieg apdolbītais… Pietiksjau, kļūsti par normālu cil’veku ar reāliem darbiem, nevis kaut kādu kantoru laušanu.

    Pačukstēšu – atver kantori, dabū IT drošības sertifikātu un pelni naudu, jo no 2018, gada visām valsts iestādēm un pāsvaldfības iestādēm būs obligāti jāpieaicina netkarīgs SIA , kurs testēs IT kantoros, un laikam no 2020. tas būs obligāts visiem uzņēmumiem, kuri glabā personu datus… tātad visiem izņemot tirgū tantiņām.

    Bet jau zināms, ka huu tu ko izdarīsi, jo pats esi tas nedap un daun… ko lai saka,žēl, vajag Tev nomainīt uz klaunu šajā forumā… jo tās izpausmes ar smadzeņu paliekām paliek aiziven mazāk un mazāk…

    #329677
    Andron MacBeton
    Participant

    Paldies! Pirmais noderīgais links.

    #329678
    Nelabojams
    Participant

    Tiem, kam patīk graut un postīt,

    Līmi nevar dot pat ostīt!

    #329679
    Andron MacBeton
    Participant

    Dauņucīti! KO TU ESI LABU IZDARIJIS?

    Es izdariju šito!

    Un tas ir 100€ ieekonomēta importa.

    Es par to prasu tikai 20€. Tajos iekļauta konsultācija tehniķiem, kā pareizi lietot tos sūkņus, un shēma (ko pat oficiālie WILO pārstāvji nezin), lai paši ar var ārkārtas gadijumā saremontēt.

    Ta ka tu man, perdeli, nevari pat instrumentus padot, tikai ļerkstēt internetā jēdz.

    #329680
    Makcements
    Participant

    Tava mamma drošvien lepojas ar tevi, noteikti esi miljonārs tagad!

    #329681
    Andron MacBeton
    Participant

    Nē nelepojas, viņa bija tikai hosts.

    Bet es dzirdēju tavēja piepelnās Amsterdamā.

    #329682
    Makcements
    Participant

    Beton piedod ka mēs tevi skolā apcēlām, nedomājām, ka izaugsi par tādu nedapisteni 😀 😀

    Un tagad beidz čurāt tupus un ej lodē shēmas pie trubām.

    #329683
    Andron MacBeton
    Participant

    Tālu esat tikuši, varoņi.

    #329684
    Andron MacBeton
    Participant

    Tikkā piemini sertifikātu – tu esi pretīgs kropls kuņasbērns.

    #329685
    msh
    Participant

    Rokas vajag iztaisnot, ja tā reizēm nevienādā proporcija traucē. Man tas kaut kā netraucē dabūt pareizo proporciju.

    #329686
    ruukjis
    Participant

    Beton, tu stulbais kretīn, varbūt iedziļinies kontekstā, nevis mauj uz vienu vārdu?

    #329687
    uldics
    Participant
    #329688
    Mad182
    Participant

    Tajā pašā pieminētajā Depo ir arī mazās metāla tūbiņās, ātrāk cietējošs un šķiet ka arī izturīgāks, tikai noslēpts auto piederumu plauktā, nevis pie visām pārējām līmēm. Tā vismaz ir Rīgas Dreiliņu Depo.

    Kamēr to nebiju atkodis vienreiz arī iegrābos tajā bisonā. Caureja, nevis līme, ar viņu var salīmēt tikai pirkstus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā