"Lapsu" Eirop

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas "Lapsu" Eirop

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #166113
    Tvinky
    Participant

    Lietoju defaulto izskatu un visu pârçjo, kas ir FF. Kaut kâ pie Operas nevaru pierast, turklât uz Linux’a opera man kârâs ar maniem 256mb ram 😉 Biju palaidis arî IE6 uz Linux’a, bet tas vçl bremzîgâks nekâ uz Win – turklât nav ko kropïot Linux, tâpçc jûzoju tikai FF 🙂

    P.S Ja jâveido mâjaslapas, tad gan strâdâju IE, FF && Opera – lai visur vienâds rezultâts bûtu, jo tie ir famoust browsers 😉

    #166914
    samurajs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Datuvç jau viens gribçja ielikt mûsu rakstu, neievçrojot atsauces. Par laimi, netika apstiprinâts, par to vairâk zin samurajs.

    Nu beigâs jau ielika, jo teksts bija citâds, tik bildes mûsçjâs. Bet tâs jau varçja novilkt arî no sources – xitimonitor.

    Tvinky wrote:

    Lietoju defaulto izskatu un visu pârçjo, kas ir FF

    Kas îsti ir FF, tu sapratîsi tikai pçc tam, kad bûsi ritîgi nokonfojis to un salicis virsû pareizo kaudzi ar add-oniem. Tie ïoti palîdz dzîvot!

    #166114
    samurajs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Datuvç jau viens gribçja ielikt mûsu rakstu, neievçrojot atsauces. Par laimi, netika apstiprinâts, par to vairâk zin samurajs.

    Nu beigâs jau ielika, jo teksts bija citâds, tik bildes mûsçjâs. Bet tâs jau varçja novilkt arî no sources – xitimonitor.

    Tvinky wrote:

    Lietoju defaulto izskatu un visu pârçjo, kas ir FF

    Kas îsti ir FF, tu sapratîsi tikai pçc tam, kad bûsi ritîgi nokonfojis to un salicis virsû pareizo kaudzi ar add-oniem. Tie ïoti palîdz dzîvot!

    #166915
    Loading
    Participant

    Cik labi ka operai nav jâliek nekâdi adoni 🙂 Ja nu vienîgi krâðòâku dzîvi vçlies padarît ar widgetiem.

    #166115
    Loading
    Participant

    Cik labi ka operai nav jâliek nekâdi adoni 🙂 Ja nu vienîgi krâðòâku dzîvi vçlies padarît ar widgetiem.

    #166916
    usins
    Participant

    Loading wrote:

    Cik labi ka operai nav jâliek nekâdi adoni 🙂 Ja nu vienîgi krâðòâku dzîvi vçlies padarît ar widgetiem.

    Vienîgais operas + vadîba ar ba;si!

    #166116
    usins
    Participant

    Loading wrote:

    Cik labi ka operai nav jâliek nekâdi adoni 🙂 Ja nu vienîgi krâðòâku dzîvi vçlies padarît ar widgetiem.

    Vienîgais operas + vadîba ar ba;si!

    #166917
    fatduude
    Participant

    esmu tikai par operu. esu lietojis un daþkârt arî tagad lietoju ff, bet vai nu es esu pieradis pârâk pie operas vai kas, bet ff nepatîk. atceros ka operu sâku lietot pirms gada, un toreiz jau pietika ar pirmo piegâjienu lai saprastu ka opera ir ïoti çrta, droða un pilnîgs brovzeris.

    i-neta pârlûkoðana ar operu tagad ir paðsaprotama lieta

    #166117
    fatduude
    Participant

    esmu tikai par operu. esu lietojis un daþkârt arî tagad lietoju ff, bet vai nu es esu pieradis pârâk pie operas vai kas, bet ff nepatîk. atceros ka operu sâku lietot pirms gada, un toreiz jau pietika ar pirmo piegâjienu lai saprastu ka opera ir ïoti çrta, droða un pilnîgs brovzeris.

    i-neta pârlûkoðana ar operu tagad ir paðsaprotama lieta

    #166918
    Loading
    Participant

    ûsiò, ieinstalç 3.8 MB pârlûku, kuram iekðâ pat ir bittorrents 🙂

    #166118
    Loading
    Participant

    ûsiò, ieinstalç 3.8 MB pârlûku, kuram iekðâ pat ir bittorrents 🙂

    #166919
    usins
    Participant

    Loading wrote:

    ûsiò, ieinstalç 3.8 MB pârlûku, kuram iekðâ pat ir bittorrents 🙂

    Man vajag normaali konfigurejamu bittorent klientu nevis taadu shaadu fuffelli!

    #166119
    usins
    Participant

    Loading wrote:

    ûsiò, ieinstalç 3.8 MB pârlûku, kuram iekðâ pat ir bittorrents 🙂

    Man vajag normaali konfigurejamu bittorent klientu nevis taadu shaadu fuffelli!

    #166920
    zhagis
    Participant

    Es arî esmu secinâjis to,ka jamaina ieradumi.Pçdçjâ laikâ IE7 uzvedas dîvaini.Tapçc priekðroku esmu devis ”rudajam zvçriòam”.

    #166120
    zhagis
    Participant

    Es arî esmu secinâjis to,ka jamaina ieradumi.Pçdçjâ laikâ IE7 uzvedas dîvaini.Tapçc priekðroku esmu devis ”rudajam zvçriòam”.

    #166921
    Foxsk8
    Participant

    Foxsk8 atbalsa savçjos FF :die:

    #166121
    Foxsk8
    Participant

    Foxsk8 atbalsa savçjos FF :die:

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā