Mans overclocking

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Mans overclocking

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #168582
    awd
    Participant

    Mjaa par šito labi izsmējos. :rofl:

    Quote:

    es ceru ka viss bus baigi labi un dabusim lai rams strada ddr4 un lai butu kadi 8 kodoli, tad man skiet ka man kompis pavilks gta san andreas.

    Tak SanAndreas iet arī uz 1.8 Ghz procesora un 128 mb (labāk 256 mb) ram.

    #168583
    Tvinky
    Participant

    awd wrote:

    Mjaa par šito labi izsmējos. :rofl:

    Quote:

    es ceru ka viss bus baigi labi un dabusim lai rams strada ddr4 un lai butu kadi 8 kodoli, tad man skiet ka man kompis pavilks gta san andreas.

    Tak SanAndreas iet arī uz 1.8 Ghz procesora un 128 mb (labāk 256 mb) ram.

    Man GTA:SA gāja uz AMD Athlon 1.3 256DDR-166mhz un 64 nVidia Gforce MX 100/200 – gandrīz pārgāju, apnika geimot…

    #168584
    IT
    Participant

    A man vot neiet san andreas, tomeer pietruukst laikam paaris kodolu, jo kaa eju ieksaa san andreasaa raada ka jaaieliek dvd rom, taatad man procesors nepavelk dvd rom un tapec es uzklokosu lai vins pavelk visu un lai var spelet daudz speles.

    varbut kads var palidzet ludzu, kr4, kaa var pielikt vairaak biosu, man bios pagaidaam ir 1, bet manam draugam laikam 14 bios, vinam stradaa kompis daudz atrak jo vinam 14 bios, kaa uzstadiit vairaak, es gribu bios vismaz 14.

    aa un vel, kur var nopirkt termopastu, es lasiju, ka procesora adatinjas kas apaksaa un vel tie vadi kas ieksa datora janosmere ar to termopastu, lai atrak elektriba iet, kur tadu nopirkt?

    #168585
    samurajs
    Participant

    Iespraud krānu rozetē, un tev būs viss, kas vajadzīgs! :rofl:

    #168586
    Tvinky
    Participant

    Ieskrienies ar ātrumu 30km/h и об СТЕНКУ! Bloķējat ūkli? (Tur jau tieša murgošana…)

    #168587
    samurajs
    Participant

    Mēs tagad atrodamies Foruma sadaļā “Humors”. Varam rēkt tālāk :rofl:

    #168588
    quizzical
    Participant

    nekādā gadījumā nevajag bloķēt! katru dienu pa kādam labam jokam. pirmo reiz kad lasīju domaju nomiršu :rofl:

    #168589
    Mr.Death
    Participant

    hahaha :D:D:D:D:D:D termopasta… smērēt vadus :D:D:D:D 14 BIOSi :D:D:D:D Hahahahahaaaaa……..

    P.s. zāli pīpēt ir kaitīgi :D:D :duno:

    #168590
    aidskillz
    Participant

    To ”IT”, tev tavs draugs PAMATIGI kompostre smadzenes.

    Ka var kautkam tadam ticet… :rofl:

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā