middle klases gaming/lietošanas kompis

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas middle klases gaming/lietošanas kompis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162469
    albertino
    Participant

    nu taa viens kadrs paluudz salikt middle klases gaming /ikdiens lietosanas kompi budzeta lidz 340eiro

    keisu, psu nevajag. Ka gta v spelet uz 30-40fps

    nu taa es salik so komplekt kaa profins, ko teiksiet? labs variants?

    https://www.1a.lv/order/shopping_cart?content=HcbJAQAgCAOwlaiU0%2F33UsgrUDKtcWHHiInTkZMIOjcluSkt0Z8H

    #327432
    _Mo3_
    Participant

    Nju personīgi es, vismaz runājot par ramu, ņemtu 2×4, lai ir dual channel.

    #327433
    albertino
    Participant

    nu labi, nomainīs uz 2*4 gb, bet tā normals komplekts?

    #327434
    cesedy
    Participant

    Labāk nedaudz pagaidīt un piekrāt klāt 50+€ priekš GTX 1050, kas būs daudz labāks.

    #327435
    ruukjis
    Participant

    Nahren tev atsevišķi SATA kabelis – tik gigantiska kaste, ka ar standarta nepietiek?.. Un nē, pa 340€ nevar savākt vidusmēra geiming kasti.

    #327436
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tема мудак, aвтор говно

    Ja maz naudas, tad SSD var aizvietot ar HDD + ReadyBoost uz USB fleškas. SSD nepalielina FPS spēlēs.

    Procesors ir mēsls. Pentium Dual Core līmenī. Pat līdz i3 nespējniekam nesniedzās.

    Mātesplate paredzēta APU bezbudžeta ofisa kastēm. Ja AMD tad 970 vai 990FX čipsetu bāzētu, lai var nākotnē apgreidoties uz FX astoņkodolniekiem.

    Videokarte kā atdzisusi Roltona zupa.

    Jāpiekrīt vien būs, ka pa 350EUR jēdzīgu datoru nevar nopirkt. Dzīvokli taču pa 50 EUR arī nevar iegādāties. Nav jau automašīna, ka pa 200 EUR var labu labo VAZ-2109 vai Audi80 nopirkt.

    #327437
    albertino
    Participant

    SSD buus noderigs, jo uz tā ātrāk darbosies windows (kaa failu glabatuv izmantos veco hdd).. kaa arii taadas apjomigas speeles kaa GTA V pie loading screen ielaadeesies krietni atraak nekaa ar hdd.. protams fps tas neietekmees dizhi

    procis nemts ekanomiskajaa varianta 65watus tdp teere un tam arii normaals koolers klaat… kam tev taas 8 kodolu fx cepeskraasnis ar 95w vai 125w kas teeree vairak elekrtrib un vel cooleris cits jaliek

    speeles labus rezultatus uzraada sie pasi leetie amd 4 kodolnieki.. protams single core uzdevumos un arhivaacijas, konverteesanas darbos intel buus aatraks… ja ar to nenodarbojas, tad nahren paarmaksaat

    GPU kaa jau teicu videjam gamingam 30-40fps… nevis vai spoguļotos ultra hd kvalitātē spēlēs peļķēs…

    kompis veecit ir japerk pec vajadzibam un budzeta… nevis lai meeriitos ar kraniniem ka ir superkruts intel procis un superkruta gpu

    #327438
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Un cik ātrāk tas Windows darbosies? Vienreiz divās nedēļās restartējot datoru tas notiks pa 30 sekundēm ātrāk?? SSD ir ātrāks, bet ieguvums joprojām nav izdotās naudas vērts. 256GB ir stipri par maz. Mans laptops nāca ar 256GB SSD bet prasās 1TB.

    TDP uzreiz nenozīmē lielāku jaudu, bet parasti CPU ar lielāku TDP ir arī jaudīgāki.

    30-40 FPS ir stipri par maz lai normāli spēlētu. Pamēģini spēlēt pret profņiem quake3 ar FPS mazāku par 80! Pat World of Tanks 30FPS ir būtisks traucēklis.

    Lai dievi ir žēlīgi pret to cilvēku, kuram šis slimais klauns komplektēs šo datoru!

    #327439
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    kompis veecit ir japerk pec vajadzibam un budzeta…


    Jā, tikai tas ko tu esi savācis noteikti neatbilst vajadzībām, kuras apraksti. Tev nebūs spēlēt AAA grāvējus ar vidējiem settingiem uz 30FPS. Tu esi salasījis mazbudžeta rakstāmmašīnu ar SSD… un lieku SATA kabeli.

    #327440
    ruukjis
    Participant

    Tu taču zini, ka pat tavs Aliens fiziski nespēj izspiest virs 60FPS, ja vien tu nelieto atsevišķu 120+ Mhz monitoru.

    Un otrs, ja tu esi tizls, tad tu esi tizls – nekāds monitors tevi neglābs no pazemošanas iekš Quake.

    #327441
    MeistarsUnVergs
    Participant

    FPS un Refresh Rate ir divas atšķirīgas lietas. FPS ir cik kadrus met laukā videokarte(s), bet RefreshRate cik kadrus sekundē attēlo monitors. FPS vienmēr vēlams būt lielākam par Refresh Rate, uz CRT monitoriem ideālā gadījumā FPS jābūt divreiz lielākam par Refresh. Kādēļ? Tādēļ, lai katrs kadrs kuru attēlo monitors būtu jauns.

    LCD gadījumā tās lietas ir sarežģītākas. Klāt nāk kadru sinhronizācija un cita figņa.

    Iekš Quake3 neesmu nekāds meistars. Vairāk patīk Cstrike.

    #327442
    ruukjis
    Participant

    Pareizi. Bet līdz tavai acij efektīvi nonāks tikai 60FPS. Tie +20FPS VARBŠªT jutīsies “gludāk”, bet es personīgi uz 60Mhz moņa to nejūtu… pavisam cits stāsts ir uz 120Mhz moņa…

    P.S.

    Es ar neesmu nekāds Quake eksperts. Overwatch ir mans jājamzirdziņš.

    #327443
    albertino
    Participant

    pamaacieties fiziku konkreeti optikas nodalju.. cilveeka acs taapat nespeej uztvert vairak par 30fps jeb 33ms.

    nevelti parastie tv un kinofilmas laizh uz 25fps… 25 kadriem sekundee

    tas pats xbox 360 nedod aaraa vairak par 30fps

    tie visi fps 60+ ir kraanina staipisanai

    nu tad saliekiet labaaku, atraku kompi par 340eur..gudrinieki ibo

    #327444
    ruukjis
    Participant

    Pamācies anatomiju. Cilvēka acija pat 120FPS nav robeža – reaktīvo lidmašīnu pilot spēj izšķirt pat 220 FPS. Aptuveni puse cilvēku spēj uztvert ~45FPS. Cilvēki kuri nespēj izšķirt virs 25FPS ir parasti gados veci ļautiņi vai cilvēki ar redzes defektiem

    Nav runa, ka pa 340€ varētu salikt kaut ko labāku. Runa ir pa to, ka tas nebūs gaming kompis – tā būs multimēdiju rakstāmmašīna.

    #327445
    albertino
    Participant

    Ja? kāpēc tad pat kinofilmas iet tikai uz 24ps jeb 24 kadriem sekundē? TV ir 25fps..

    pats xbox dod tikai 30fps spēlēs ka gta V!

    Sito paskaidrosi?

    te neviens neprasīja ultra hd gaming kompi!

    galvenais seit lai neraustas spēle.

    re rekur piemērs 30fps vs 60fps, REDZI BAIGO STARPĪBU?

    https://www.youtube.com/watch?v=QksH65BmjK4

    #327446
    ruukjis
    Participant

    Tu esi iestrēdzis kaut kādā pagājušā gadsimtā – sen jau ir pieejamas filmas uz 60FPS, Xbone un PS4 ir spējīgi laist gamučus uz 60FPS. Kāpēc ierobežojums uz 30FPS? Tāpēc, ka konsoles sūkā dirsu – viņām dzelži pa knapu, lai super grāvējus laistu uz 60FPS un tad nākas kaut ko upurēt – vai nu izšķirt spēju vai FPS.

    Ultra gaming kompis maksā summas, kas tev droši vien sapņos nerādās. Vidusmēra gaming kaste maksā kā minimums 500€. Tavējā ir low-end.

    Un jā es redzu super starpību, derdzīgu starpību. Es gan tev ieteiktu paša ielikto viģiku palaist uz Chroma vai FF, youtubā uzlikt tos 60FPS (tas liekas tur pat, kur video kvalitāte, piemēram 1080p60FPS) un palaist pa visu ekrānu. Ja tu tad neredzēsi starpību, tad vienlaicīgi apsveicu (jo tev pietiek ar salīdzinoši sūdainu dzelzi) un izsaku līdzjūtību (vari sevi pieskaitīt pie redzes invalīdiem).

    #327447
    albertino
    Participant

    ja? kādas tur atskiribas redzi?PAMATO.

    ja vari salikt jaudigaku par 340 uz preiksu saliec

    #327448
    Barons
    Participant

    Pa 350.€ nu jau spēlējamu datoru var nopirkt meklējot reklāmās vai vēl labāk lombardos.

    #327449
    ruukjis
    Participant

    Pamatot?! Tas būtu tik pat pruduktīvi kā kurlajam zīmju valodā stāstīt kā skan mūzika… Es redzu kā 30FPS raustās… pieņemu, ka tu starpību redzi starp 15 un 30:

    https://www.youtube.com/watch?v=qvTMMnVN-5E

    Pieņemu, ka man 30 vs 60 starpība ir tāda pati kā tev starp 15 un 30.

    Lai nu kā man 30FPS ir nebaudāms pasākums spēlēs. Iekš filmām ir savādāk.

    Vai tu vispār lasi, ko es tev rakstu?! Nē es nevaru salasīt labāku kompi, pa 340€. Neviens nevar.

    #327450
    albertino
    Participant

    tu varbuut esi jaunaaks, man ka nekaa jau 38 gadi

    a ja nevajag tos 60fps kapec pirkt kompi prieks tiem ja patiek ar 30-60fps

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā