MsVista beidzot uzlauzta pavisam

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas MsVista beidzot uzlauzta pavisam

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #164993
    spriizha
    Participant

    ja negribat dot linku uz konkreetu saitu, uztaisat kkur times.lv citu saitu, kuraa ir tas links, un suutiet uz times.lv saitu..

    ja domu saprati.. tu neko nelikumîgu nedari bet paraadi uz saitu, kuraa dara kaut ko nelikumiigu 🙂 thats the point.

    #163920
    usins
    Participant

    domu sapratu. es jau ar varu parâdît trakeri 🙂 vai torenta atraðanâs vietu. Bet pagaidâm neesmu meklçjis 🙂

    #164995
    usins
    Participant

    domu sapratu. es jau ar varu parâdît trakeri 🙂 vai torenta atraðanâs vietu. Bet pagaidâm neesmu meklçjis 🙂

    #163921
    klibais_Silvers
    Participant

    spriizha wrote:


    un tur bija rakstiits ka shini forumaa uz guugli nesuuta… jasn0 viss.. lam3 lam3 lam3 projekts? 😀

    Ja tu, sprîdît, te sâksi daudz sprçgât un adminiem virsû mâkties – pakârðu tevi pie râjas, varçsi vçjâ ðûpoties, lîdz kaijas u.c. maitasputni nograuzîs plikus kaulus…:P

    Kurð te gribçja gaili?

    Vismaz 2 gaiïi – baltais un brûnais ( Windows Vista Ultimate Final Edition Bill Gates ‏Exclusive On UP4WORLD, Windows Vista International (All in one) x86) plus vçl Longhorn Server ir dabûnami ðeit:

    https://www.windowz.ru/index.php

    Starp citu ðis portâls ir arî eng, ne tikai rus.

    Danka! Prâtiò, nâc mâjâs! Padomâ, pirms runâ… moders kraku prasa… fuj!

    #164997
    klibais_Silvers
    Participant

    spriizha wrote:


    un tur bija rakstiits ka shini forumaa uz guugli nesuuta… jasn0 viss.. lam3 lam3 lam3 projekts? 😀

    Ja tu, sprîdît, te sâksi daudz sprçgât un adminiem virsû mâkties – pakârðu tevi pie râjas, varçsi vçjâ ðûpoties, lîdz kaijas u.c. maitasputni nograuzîs plikus kaulus…:P

    Kurð te gribçja gaili?

    Vismaz 2 gaiïi – baltais un brûnais ( Windows Vista Ultimate Final Edition Bill Gates ‏Exclusive On UP4WORLD, Windows Vista International (All in one) x86) plus vçl Longhorn Server ir dabûnami ðeit:

    https://www.windowz.ru/index.php

    Starp citu ðis portâls ir arî eng, ne tikai rus.

    Danka! Prâtiò, nâc mâjâs! Padomâ, pirms runâ… moders kraku prasa… fuj!

    #163922
    spriizha
    Participant

    nezinu kurð gribçja gaili, bet tiko vienu pamanîju xD

    #164999
    spriizha
    Participant

    nezinu kurð gribçja gaili, bet tiko vienu pamanîju xD

    #163923
    usins
    Participant

    Neapvainojies klibais_Silvers, bet paðam uz bilþas viens papagailis 😀

    P.S- Paldies ka aizstâjies par mani 🙂 Bet uz kâdu laiciòu atmetu foruma Admina amatu :(. Bet kaut kad bûðu atpakaï 🙂

    #165000
    usins
    Participant

    Neapvainojies klibais_Silvers, bet paðam uz bilþas viens papagailis 😀

    P.S- Paldies ka aizstâjies par mani 🙂 Bet uz kâdu laiciòu atmetu foruma Admina amatu :(. Bet kaut kad bûðu atpakaï 🙂

    #163924
    spriizha
    Participant

    usins tagad akd paskaidroji- tad vairs neko.. vnk tas tieshaam izskatijaas peec stulba miinusa visur 😀

    #165002
    spriizha
    Participant

    usins tagad akd paskaidroji- tad vairs neko.. vnk tas tieshaam izskatijaas peec stulba miinusa visur 😀

    #163925
    deivs001
    Participant

    Nu un kâds maz ir mçìinâjis uzstâdît Vistu? Es personîgi nemaz neskatos virsû, bet prieks, ka krekeri atkla atraduði kâdu robu. 🙂 Vismaz parastam mirstîgam arî bûs iespçja iemçìinât to OS ilgâk par 30 dienâm, nepârliekot ik pçc 30 dienam 😀

    #165004
    deivs001
    Participant

    Nu un kâds maz ir mçìinâjis uzstâdît Vistu? Es personîgi nemaz neskatos virsû, bet prieks, ka krekeri atkla atraduði kâdu robu. 🙂 Vismaz parastam mirstîgam arî bûs iespçja iemçìinât to OS ilgâk par 30 dienâm, nepârliekot ik pçc 30 dienam 😀

    #163926
    samurajs
    Participant

    deivs001 wrote:

    Nu un kâds maz ir mçìinâjis uzstâdît Vistu? Es personîgi nemaz neskatos virsû, bet prieks, ka krekeri atkla atraduði kâdu robu. 🙂 Vismaz parastam mirstîgam arî bûs iespçja iemçìinât to OS ilgâk par 30 dienâm, nepârliekot ik pçc 30 dienam 😀

    Ieskaties https://knagis.miga.lv, varot 120 dienas oficiâli perinât to vistu bez pârlikðanas (4×30). Tur bija uzrakstîta vajadzîgâ komanda…

    #165006
    samurajs
    Participant

    deivs001 wrote:

    Nu un kâds maz ir mçìinâjis uzstâdît Vistu? Es personîgi nemaz neskatos virsû, bet prieks, ka krekeri atkla atraduði kâdu robu. 🙂 Vismaz parastam mirstîgam arî bûs iespçja iemçìinât to OS ilgâk par 30 dienâm, nepârliekot ik pçc 30 dienam 😀

    Ieskaties https://knagis.miga.lv, varot 120 dienas oficiâli perinât to vistu bez pârlikðanas (4×30). Tur bija uzrakstîta vajadzîgâ komanda…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā