Neiet viena mājaslapa

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #230587
    RicoPico
    Participant

    Protams. Kas var būt labāks, kā līst savā internetbankā no web Proxy? :>

    #230588

    Tas manuprāt pašsaprotami ka runa nav par autorizāciju bet elementāru pārbaudi.

    #230589
    RockstaR
    Participant

    mēģināju ar citu proxy – negāja.. blakus no laptopa iet ar to pašu rūteri.. pirms win paŠ—instaleēšanas man arī gāja..

    #230590
    linx
    Participant

    I’m not a racist, but… wrote:

    Tas manuprāt pašsaprotami ka runa nav par autorizāciju bet elementāru pārbaudi.

    Es ļoti atvainojos, bet vai Tev skolā gramatiku nav mācījuši?

    #230591
    RicoPico
    Participant

    I’m not a racist, but… wrote:

    Tas, manuprāt, pašsaprotami, ka runa nav par autorizāciju, bet elementāru pārbaudi.

    Nu pārbaudīs. Nu ies. Un tālāk? Problēma jau no tā neatrisināsies. 🙂

    EDIT: Re, ka tomēr pat caur (web?)proxy neiet. Ļoti mīklaini… Sliecos domāt, ka džekam vienkārši klaviatūra nestrādā. 🙂

    #230592
    Mad182
    Participant

    Man arī kaut kas te nelīmējās kopā.

    Tātad:

    *no otra kompja pie tā paša rūtera iet

    *dns pareizs

    *citas lapas strādā

    *pārlūki mainīti

    *antīvīruss/firewall atslēgts

    *cau proxy arī neiet

    Īsāk sakot pilnīgs vētēef 🙂 Varbūt kaut kāda mistiska zaraza saķerta? Moš rūterī konkrētajam kompim ir liegta pieeja šai lapai? Lai gan ar prastākajiem rūteriem to pat nevar izdarīt un vispār diezgan grūti kaut ko tādu neapzināti sadarīt.

    Tiešām būtu interesanti uzzināt, kur ir problēma.

    #230593
    aoma
    Participant

    Mad182, kopš “atrisināju” līdzīgu problēmu – negāja draugi, izrādījās, džeks klikšķina uz izlecošās adresjoslas, bet tur kāds pirms viņa bija nepareizi ierakstījis adresi, nebrīnos vairs ne par ko 😀

    #230594

    linx wrote:

    I’m not a racist, but… wrote:

    Tas manuprāt pašsaprotami ka runa nav par autorizāciju bet elementāru pārbaudi.

    Es ļoti atvainojos, bet vai Tev skolā gramatiku nav mācījuši?

    Tas bij` tik sen, ak mighty žurnālist!

    #230595
    Aldis
    Participant

    aoma wrote:

    Mad182, kopš “atrisināju” līdzīgu problēmu – negāja draugi, izrādījās, džeks klikšķina uz izlecošās adresjoslas, bet tur kāds pirms viņa bija nepareizi ierakstījis adresi, nebrīnos vairs ne par ko 😀

    Man bij līdzīgi, viens klients stresaina zvana, saka ka draugos netiek iekšā, kā reiz gar viņu skrēju garām, ieeju ciemos. Ieraugu, pēc nesenās parinstalācijas epastam @ zīmes vietā punktu ielicis! 🙂 Un tas kā nepareizais tā loga historijā palicis, un to arī viņš visu laiku klikšķina!

    #230596
    RicoPico
    Participant

    Nja… No Drop-Down lista paņem loginu, bet paroli klabina iekšā ar ieslēgtu Caps Lock. Zvana un raud, ka netiek draugos iekšā.

    Visādi gadās. 🙂

    #230597
    grisha
    Participant

    Nu ko, man ar shitaads briinums tikko ir uzradies kaa Mad.

    Tikko sev paarinstaleeju susi, deelj dzelzhu mainiishanas liidz nelabumam. Hosts fails tiirs, DNS mainiiju no googles liidz origjinaalajiem Sky DNS serveriem. NEstraadaa sobe.com lapa. Pat uzpingot nevar. IP adresi nosaka, bet uzpingot nevar. Ielogojos ruuterii, tur viss smuki pingojas. Vieniigais, kas veel praataa palicis ir , IPv6 atsleegshana. Tur gan shis pieseejaas ka kaste esot jaapaarstartee. patreiz gan to nevaru dariit, taa ka ja tas atrisinaas probleemu, tad bljaushu.

    Iisti taa lieta gan neuztrauc, flash playeris bija arhiivaa, bet nu intresanti. Skaidrs ka vaina kaut kur sisteemaa, tikai kur… .

    #230598
    grisha
    Participant

    Vismaz man izdevaas atrisinaat probleemu. Atrisinaajums bija vienkaarsh. Slinkuma peec, biju izmantojis liiku subnetu, jeb 255.255.255.0 vietaa biju kompim uzlicis 255.0.0.0 . Aizdomaaties lika probleema, jo nevareeju piesleegties arii vienam no saviem tiikliem peekshnjji.

    #230599
    RockstaR
    Participant

    Konstatēju ka man neiet arī Biļešu servisa mājaslapa.. Pamēģināšu izlaist Avastu caur safe-mode.. bet nu pat speci nemāk patekt kas man pa šaizi..

    edit: caur anonymouse.org brīnumainā kārtā tikk oaizgāja abas lapas :X.. tāatd šaize kautkur kompī..

    #230600
    Aldis
    Participant

    Mož firewallī vai network servicēs esi bloķējis https:// protokolu + portu? 🙂

    Š o lapu Tev ver vaļa? https://www.google.com/adsense/

    #230601
    RockstaR
    Participant

    Lapu atver, firewallī k-kad ņēmu lai uz defaulto visu saliek tātad itkā tam nevajadzētu būt.. a kur servisos tos protokolus un portus apskatīt ?

    #230602
    grisha
    Participant

    Apskaties kaads tev subnets, varbuut ir tev taadas pashas auzas kaa man. Skjiet Aldis Firewall domaaja.

    #230603
    Aldis
    Participant

    Jā, es par firewall opcijām domāju. Jo tur var noslēgt nost ka https never vaļā vispār. Bet ja Google Adsense atvēra, tad https nav bloķēts. Nu nav ko teikt, dīvaina Tev tā kaite noķerta!

    #230604
    RockstaR
    Participant

    grisha – tad es domāju vispār internets neietu.. bet subnetam viss kārtībā – kā jābūt…

    NJā, dīvaini sanācis. Bet redz ar proxy un ar blakus pc no tā paša rūtera tieku.. hmm..

    #230605
    RockstaR
    Participant

    Man radās ideja, ka varbūt vaina bija citur nevis aizsardzībā vai k-kur tur. Esmu izmantojis kādreiz Appserv tagad Wampserv (šobrīd abi izdzēsti). Man bija problēmas ar mysql un tam ik pa brīdim negāja mysql serviss. Varbūt tur bija kāda vaina kas ietekmē to ka neiet Swedbank, Biļešu serviss un tagad arī Rockettheme un Yootheme mājaslapas?

    p.s. Atvainojos par double post

    #230606
    aoma
    Participant

    Pamēģini no sava paša datora uzlikt iekš VirtualBox svaigu XP un tad no tā ieprovēt to adresi.

    Visvairāk jau velk uz to, ka reģistrā zināmas problēmas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā