Nostaļģija: Windows 98 Plus! tēmas uz Windows 7

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Nostaļģija: Windows 98 Plus! tēmas uz Windows 7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148699
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_themepreview_1.png[/imgl]Kamēr vieni cītīgi pārtaisa Windows XP grafisko vidi par Vistai vai Windows 7 līdzīgu, citi, savukārt, atceras jaunību un atgriežas pie vecām, sen aizmirstām vērtībām. Indiešu blogeris Manans ir izveidojis uz Microsoft oficiālo “Windows 98 Plus!” balstītas tēmu pakas operētājsistēmai Windows 7 RC, kuras atveramas ar standarta tēmu pārvaldnieku.

    “Windows 98 Plus!” tēmas satur oriģinālās ekrāntapetes, peles kursorus, skaņas, ikonas un krāsu shēmas. Ja kursori liekas par prastu – tos var viegli atsevišķi nomainīt, tāpat arī skaņas vai ikonas.

    Par to lasām šeit.

    Arhīvs ar tēmām satur šādas pakas:

    60’s USA.themepack

    Baseball.themepack

    Dangerous.themepack

    Golden Era.themepack

    Inside Your Computer.themepack

    Jungle.themepack

    Leonardo da Vinci.themepack

    More Windows.themepack

    Mystery.themepack

    Nature.themepack

    Science.themepack

    Space.themepack

    Sport.themepack

    Travel.themepack

    Underwater.themepack

    Windows 98.themepack

    To visātrāk lejuplādēt no WinFuture.de servera

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_themer_1.jpg[/img]

    #198044
    Jaunzems
    Participant

    Kruti. Izmēģināšu.

    #198045
    daGrevis
    Participant

    Beidzot kaut kas sakarīgs no viņu puses, vai preciīzāk no Manana! 😉

    #198046
    Foxsk8
    Participant

    Šª, šitos laikus vēl atceros, Win98 Plus paku dabūju, šitie skini, ikoniņas, pointeri dažnedāžādie. Huh, tie bija labi laiki. 🙂

    #198047
    jauneklis
    Participant

    Laikam es vienīgais vel neesmu novilcis win 7 !

    #198048
    daGrevis
    Participant

    Nē, ne tikai tu! Arī es! 😀 Pievienojies klubiņam… 😀

    #198049
    Loading
    Participant

    Pulciņā arī es.

    #198050
    rihardsss
    Participant

    Es arī neesmu un pat nedomāju tuvākajā laikā. Sēdēšu uz XP līdz beidzot būs piķis, lai nomainītu hardware un uzliktu ari atbilstoši jaunu OS.

    #198051
    ob1
    Participant

    Pieskaitiet mani. Gribētos pamēģināt, bet laika nesanāk.

    #198052
    drunk_lizard
    Participant

    tu mazaak seedi pa forumiem, saiisini datora instalaacijas laiku no nedeeljas uz 6 dienaam un rau! – veselas 4 dienas meenesii briivas!

    neko nemaz nesakot par nenoveerteejamo tavas klaatbuutnes truukumu sjeit :>

    #198053
    aoma
    Participant

    Ehh, nostalģija… Vai tāpēc man XP kā Vista izskatās? 😀

    Tas tikpat kā nopirkt krutu bembi un tjūninga centrā tam sakraut no veca moskviča buferus, paneli, kloķus, lukturus utt.

    p.s. Tiem, kas auro, ka win7 uzlikšanai laika trūkst – izbrīvēt uz cietņa vietu kādus 20GB un uzinstalēt neprasīs pat ne pusstundu.

    #198054
    QueenZ
    Participant

    O jaa tiek gan bij laikai, shito tuuliit iemeiginaahsu! 🙂

    #198055
    Professor35
    Participant

    es tadas lietas neatzīstu, bet vispār ja runājam par win 7 no kuras pašlaik rakstu – skaista, bet rijīga OS piem. tagad darbojas Maxthon, utorren, avasts, uncloker ,AIMP2

    un patērē 920 ram vēl atveru ko brauzerī ir jau 1.09 ram, bet XP ar to visu patērēja

    450 ram

    #198056
    Professor35
    Participant

    es tadas lietas neatzīstu, bet vispār ja runājam par win 7 no kuras pašlaik rakstu – skaista, bet rijīga OS piem. tagad darbojas Maxthon, utorren, avasts, uncloker ,AIMP2

    un patērē 920 ram vēl atveru ko brauzerī ir jau 1.09 ram, bet XP ar to visu patērēja

    450 ram

    #198057
    drunk_lizard
    Participant

    kas par mulkjiibaam…

    w7 ljoti labi menedzjee ramu un pateeree ariidzan minimaali

    atsleedz nost aero un buus tev tavs xp, mhhhh

    #198058
    Professor35
    Participant

    kam man viņa bez aero tik dēļ skaistuma tagad testēju citādi tā man neko nedot tieši otrādi daudz kas nestrādā piem. daemons tuls, virtualclonedraiv,utt. nācās uzlikt ultraiso, media peijeris 12 neatbalsta visus formātus, nerāda subtitrus, maxthon visu laiku karās, ieslēdzot Unreal Commander ļoti noslogojas diski

    #198059
    drunk_lizard
    Participant

    hz, ko tu tur esi instaleejis, bet jaunaakais daemon straadaa, kodekus var mieriigi salikt, maxthon iisti nav paredzeets darbam ar ie8 , nav ko izmantot suudiigu betu(Unreal Commander), jo total commander straadaa bez probleemaam.

    visdriizaak probleemas ir ieksj curve_hands.dll

    #198060
    Professor35
    Participant

    Win7 7100 EN instalēju, eh cilvēk tavai zināšanai maxthon man brīnišķīgi gāja uz xp ar Ie8 beta2 a tu saki nav paredzēts un Unreal Commander 0,95(717) ko lietoju nav nekāds beta, bet bezmaksas totāla analogs kas starp citu atbalsta totāla plaginus ne visus bet man pietiek, un tiko vēlreiz pameiģināju uzinstelēt daiemons tuls lite neaizgaja iespējams tu izmanto profesional versiju kas ir maksas, arī izrubīju vispār visus vizuālos efektus un airo kā tu ieteici tagad 733 ram kas vienalga ir krietni vairāk

    nekā xp šādā situācijā

    #198061
    Stat1CX
    Participant

    jaunākā daemon tools lite 4.30.4 versija strādā uz win 7, virtual clon drive arī strādā. Kas attiecas uz media player vajag uzlikt attiecīgos kodekus un viss strādā, tieši tāpat kā jebkurai citai windows versijai ar windows media player. Visas šīs problēmas ir curve_hands.dll radītas problēmas, nevis win 7 vaina. Kas attiecas uz RAM usage tad vistai un win 7 ir tāda lieta kā atminas menedžments kas uz win xp nav, tiek izmantota visa brīvā atmiņa lai uzlabotu vispārējo OS ātrdarbību, tas ir brīvais rams tiek izmantots kā cache tādēļ ar ir tik liels ram usage, kas nebūt nenozīmē to ka ram tiek nelietderīgi izmantots, tieši otrādi viņš tiek lietderīgi izmantots, nevis kā uz win xp stāv tukšs no kā nav pilnīgi nekāds labums, kādā jēga no rama ja viņš netiek izmantots. Pameklē netā informāciju par win xp un jaunāku windows ram izmantošanas modeli un viss taps skaidrs. Brīvais rams tiek izmantots kā cache, tiklīdz ram fiziski ir piepildīts ar cache un kādai citai programai vairs nav vietas cache dati no rama tiek izmesti līdz ar to tiek atbrīvota vieta priekš attiecīgas programas, tiklīdz programa tiek aizvērta un rama uzrodas brīva vieta, šī vieta tiek aizpildīta ar cache failiem, tādā veidā viss rams tiek lietderīgi izmantots nevis stāv tukšs kas ir nelietderīga PC resursu zemē izmešana . Tas ka tev tur rāda ka rams ir daudz aizņemts nenozīmē pilnīgi neko. Š eit arī rodas uzskats ka vista un win 7 rij nenormāli dzaudz ram salīdzinājumā ar win xp. Cilvēki vienkārši nesaprot ka win xp, win vista un win 7 ir dažādas lietas kas strādā pavisam savādāk nekā win xp un kuras nevar salīdzināt vienu ar otru.

    #198062
    dzhonsons
    Participant

    Profesors laikam nav nemaz tik profisorisks 😀

    Viss softs, ko instalēju, veiksmīgi ieinstalējās. Par DT, bullšits. Darbojas, ka nemetās. Un nemaz tik traki atmiņū nerij. Varbūt nedaudz vairāk kā xp. Bet par rijīgu saukt gan nevar..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā