Nostaļģija: Windows 98 Plus! tēmas uz Windows 7

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Nostaļģija: Windows 98 Plus! tēmas uz Windows 7

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #198063
    Professor35
    Participant

    asdfgfh

    nu pieņemsim ka esmu nokačājis kadu kreiso win7 kaut atceros ka forumos arī citi sudzējas ka DT kā tu to sauc neiet nospļauties, bet pasaki lūdzu cik tev pašlaik patērējas rams un kādas prorammas stradā vai esi atslēdzis kādus servisus gribētos salīdzināt citādi tukša runa

    #198064
    Stat1CX
    Participant

    Jaunākais DT lite 4.30.4 iet uz win 7, viss kas vecāks par šo versiju neiet, tie kas forumos ir minējuši ka DT neiet ir mēģinājuši vecākas versijas, vai ari uz to brīdi nebija tādas 4.30.4 versijas.

    #198065
    Professor35
    Participant

    ne velna es arī šodien meiģināju uzstādīt DT lite 4.30.4 izlēca paziņojums ka šī programma nav savienojuma es vienalga instalēju bet bez rezultatiem

    #198066
    drunk_lizard
    Participant

    ar operu, kaadi 7-8 tabi, daemontuulu un visiem defaultajiem setingiem man win7ultimate uzraada 470mb ram noslodzi

    #198067
    Professor35
    Participant

    Stat1 CX

    paldies protams ka pastāstīji par to kāda optimizēta ram ir win7 bet kā novēroju varbūt viņš par kādu sekundi strādā atrāk par XP , kaut taisnības labad jāsaka ka izmantoju

    Win_xp_f-cl_1-5f no kuras izgriests viss kas iespējams ar minimālu procesu daudzumu

    P.S. pargaju atpakaļ uz XP

    #198068
    Professor35
    Participant

    drunk lizard

    jā dīvaini man uzreiz pēc win7 ultimate uzinstelēšanas kaut vispār nebiju nekādas programas palaidis parādījās 650 ram patēriņš, laikam tiešām kada kreisā win kaut nokačāju no torrents.ru un atsauksmes par to bija labas

    #198069
    Stat1CX
    Participant

    Kāpēc uz reiz kreisā winda, jo tev uz PC ir vairāk rams jo ari lielāks ram usage būs, man pašlaik ram usage ir 1.2 GB ar atvērtu firefox un dažiem citiem maziņiem softiem, ram man ir 4 GB.

    #198070
    Professor35
    Participant

    tātad jo lielāks fiziskais ram daudzums jo vairāk win7 to aizņem interesanti

    #198071
    Stat1CX
    Participant

    Jau minēju par brīvā ram aizpildīšanu ar cache failiem. Tātad jo vairāk fiziskais rams jo vairāk brīvas vietas ko aizpildīt ar cache. Ko gan nozīmē tas ka tev tur rāda ka ir tik un tik brīvs rams, kāda no tā visa jēga, pc no tā nestrādā atrāk, kamēr nekas nebremzē pilnīgi pie vienas vietas cik tev tur rāda to brīvo ram, tas ir tikai skaitlis, nekas vairāk. Ja tev sāktu kaut kas bremzēt tad varēt sākt pētīt cik nu ko tev tur patērē. Kas gan ir brīvais rams – tas ir nelietderīgi zemē izmests PC resurs kurš varēja tikt lietderīgi izmantots.

    EDITED: ja ir vēlēšanās tad var uzmest aci šim linkam kur ir nedaudz paskaidrots kā tad tieši vista un win 7 izmanto to ram un ka nav jēgas skatīties uz ram usage jo tas pilnīgi neko nenozīmē atšķirībā no win XP https://www.hardcoreware.net/windows-vistas-memory-management-is-a-little-different-from-xp/

    #198072
    Professor35
    Participant

    labi tad naivs jautājums ja uz XP vispār atslēgt virtualo atmiņu vai tad tā pilnībā nepāries uz

    RAM ir taču tāda opcija

    #198073
    Stat1CX
    Participant

    Nav jēgas atslēgt page file, tas neko neuzlabos, tieši otrādi, ja ir maz fiziskais ram iegūsi tieši pretēju efektu, kā arī ir programas kas nemaz nestrādā ja nav page file. Windows vista un win 7 cache nav tas pats kas page file, tās ir divas dažādas lietas, uz xp tāda sistēma nepastāv.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā