notepad.lv uz chromes??

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas notepad.lv uz chromes??

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #261395
    Evers
    Participant

    problēma ir datorā, sajāts windows, zvērudārzs, iemesli var būt daudzi

    #261396
    Kon
    Participant

    ņea, hromam tā mēdz būt, vismaz man, bet tas tiek izārstēts ar f5 nospiešanu

    #261397
    RicoPico
    Participant

    eriksu2 wrote:

    nestrādā tas ka ierakstot notepad.lv lapu mēģina vērt vaļā bet balts ekrāns..

    īsāk sakot nekas nenotiek, mēģina atvērt bet neveras pilnīgi nekas..

    Man šitā bieži notiek iekš Opera Mini (Android). Palīdz lapas refresh (dažreiz pat vairāki refresh, kamēr tur kaut kas saslēdzas). Līdz šim šo gļuku norakstiju uz Opera mini + Android tandēmu, bet tagad sāku aizdomāties, ka Notepad.lv tiešām ir vienīgā lapa ar tādu gļuku…

    #261398
    iKey
    Participant

    foxsk8 wrote:

    msh: Kušu. Operu lieto tik specifiska cilvēku masa, kas nezin alternatīvas. Lai vai kā, uz operas ir tik pat mistiski gļuki, kā uz IE versijām, un nevajag šeit bāst iekšā Operas datus, salīdzinājumus, skores, utt… reāli praksē lietojot, uz Operas var “pašu velnu” sagaidīt, par visādiem sīkiem, margin, padding, utt… Un ar operu ir tā, kā iznāk kāda jaunāka versija, tad ir tā pat kā ar IE, Opera 10, Opera 11 jau kaut kas atšķirās un katru reizi lekt pakaļ uz jaunāka pārlūka supporta, ko vecais sagremo, bet jaunais nē, nebūtu īsti nedz gudri, nedz pareizi, kāpēc Crome, tik daudz update, bet nez, visas lapas kas gāja uz vecaka release, iet arī uz jaunā bez izmaiņām.


    daži gudri speci izteicās, ka daudzas lapas uztaustot Operu, to baro ar IE 6 līmeņa skriptiem

    #261399
    Evers
    Participant

    KoЯn wrote:

    ņea, hromam tā mēdz būt, vismaz man, bet tas tiek izārstēts ar f5 nospiešanu

    Nē nē, man ne reizi nav tā bijis.

    Nu labi, tavā galā pie vainas tad ir tavs logins ar apgriezto R. 😀

    #261400
    drunk_lizard
    Participant

    ZuliXP wrote:

    daži gudri speci izteicās, ka daudzas lapas uztaustot Operu, to baro ar IE 6 līmeņa skriptiem


    savukaart dazji ne tik gudri operas lietotaaji izsakas – njefig savus liikos nagus baazt brauzera settingos… tur var noemuleet dajebko :>

    tie, kuri nekad nav nopietni lietojusji operu, nekad nesapratiis, kaa var standalone instalaacijaa visas nepieciesjamaas “fiicjas” :>

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā