Nu ko, foksisti hromisti!

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Nu ko, foksisti hromisti!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152417
    dzhonsons
    Participant

    Nu, lielie “ja Operai būtu add-oni, tad es būt tās lietotājs” bļāvēii, esat gatavi? 😀

    https://my.opera.com/chooseopera/blog/2010/10/14/opera-11-will-have-extensions

    #250226
    Crow
    Participant

    Jāāā! Tagad arī Opera paliks lēna un nestabila beidzot 😀

    #250227
    Kon
    Participant

    Patiešām lieliski, varbūt no 2.2%* market share Opera iegūs 2,3% [sarkasms]

    Bring the war on biyatch

    * Balstoties uz w3schools datiem.

    P.S

    Piedāvāju rezultātus no pagrīdes. Trakera, ar lietotaju bāzi 128,903 (uz doto brīdi) apmērā, statistiku :

    https://www.bildites.lv/images/iaqhbxau1y23pbne2ai.png

    #250228
    Mr.Death
    Participant

    Niideeja piedaavaataa statistika ir identiska maneejo resursu apmekleejumam. :> Nav jeegas postot skaitljus, bet izstaastiisju interesantus noveerojumus:

    1. Internet Explorer flash animaacijas uz Windows renderee vislabaak. Otro vietu ienjem Chrome ar Operu, tresjo un pasju peedeejo – Firefox. Buutiibaa sjo esmu noveerojis ne vien “draugu fermaa” vien. :>

    2. Vienu no maniem garadarbiem internetaa saaka apmekleet speciaali vairaak ar Chromi tikai taapeec, ka uz firefoksja kaaraas flash kustiigais banneris. Kaa to izvaacu tiesji no Firefox, taa lapa saaka lidot un arii apmekleejums laika gaitaa gan kaaapaas, gan saaka paraadiities vairaak apmekleetaaju tiesji no Firefox.

    3. Visaadi citaadi es domaaju, ka taa arii ir taa galvenaa kjibele ar Mozillu peedeejo gadu laikaa – flash animaacijas (reklaamas banneri, flash speeles) to kar nost, taapeec tauta emigree uz citiem paarluukiem.

    Un kopsummaa njemot:

    1) Mozilla

    2) Google Chrome

    3) Internet Explorer

    4) Opera

    5) Safari

    #250229
    Stat1CX
    Participant

    Nu ko, atliek vien cerēt ka ar šo nesačakarēs operu un tā nepārvērtīsies par FF līdzīgu bloat ware tormazu. Es personīgi uz visa šitā skatos ar šķību aci, nakuj tas vispār bīja vajadzīgs?

    #250230
    Wuu
    Participant

    DL šobrīd raud… 😀

    #250231
    m_janis
    Participant

    Pirmo reizi Operu pamēģināju kaut kad 1996 gadā un ik pa laikam paskatos jaunākās versija. Nekad vairāk par 3 dienām uz manas kastes nav noturējies. Tieši tā pat, kā otra draza – Chrome. Bet p0kēm jau prieki :devil: .

    #250232
    zivs
    Participant

    m_janis wrote:

    Bet p0kēm jau prieki :devil: .

    Vai tad līdz šim neskaitījās p0k3monisms tieši būt FF lietotājam un visiem ar putām uz lūpām stāstīt, cik tas ir lielisks pārlūks, jo ir over9000 add-oni un to lieto visi stilīgie? :lala:

    #250233
    Aldis
    Participant

    Ne visi lietotāji firefoxam ir tādi… 😀 Es ar saviem pāris add-oniem dzīvoju, nebļaustos.. man ir labi..

    Operu es respekt tikai kā mobīlo versiju… uz PC.. nu nav kaut kas šad tad… 🙂 man ir līdzīgi ka m_janis bijis, pāris dienas palietoju… nepatīk.. 🙂

    #250234
    Evers
    Participant

    Pēc dažu teiktā, izklausās, ka papildinājumi ir kautkas pilnīgi lieks bling bling. Bet tā nav.

    Cilvēki internetā dara dažādas lietas, ir dažādas vajadzības, apmeklē dažādas lapas. Un šie papildinājumi ne jau krāniņam ir, bet lai padarītu darbu internetā ērtāku un patīkamāku. Draugiem.lv lietošanai lai zinu 3 gabalus, kas, pierodot, liekas neatņemami.

    Putas uz lūpām ir tiem, kas bļauj, ka tāds plaši pielāgojams pārlūks ir domāts pokemoniem ko krāniņus staipīt, jo pirkstu mežģīšana un došanās no Valmieras uz Cēsīm caur Liepāju (tā vietā lai nokļūtu daudz ātrāk) esot lepni. :lala:

    #250235
    Kon
    Participant

    Izcils piemērs, Ever. Mans boss lieto internetu izmantojot ie6, kā domā viņu 3.14š tāda lieta kā papildinājumi, vai ka ie6 ir novecojis mēsls?

    Pačukstēšu priekšā, tas 3.14š tikai mūs 😉

    Par m_janis viedokli vispār nav vārdu.

    #250236
    interceptor
    Participant

    Addonu iespēja rausta tikai ITšnikus, parastiem jūzeriem no tā ne silts, ne auksts.

    #250237
    Evers
    Participant

    Nu tā ar nemaz nav, ekur vēl nesen viena meitene, kas ar kompjiem uz “Jūs”, bija sajūsmā par tādu iespēju, ka viņas foxim uzliekams papildinājums, kas ļauj no YouTube praktiski ar 1 peles klikšķi saglabāt dziesmu kā mp3 failu. Tiesa, šie jūzeri paši tā neraksies un nemeklēs papildinājumus, bet ja kāds uzliks, tad novērtēt spēs! 🙂

    #250238
    azazul
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Patiešām lieliski, varbūt no 2.2%* market share Opera iegūs 2,3% [sarkasms]

    Bring the war on biyatch

    * Balstoties uz w3schools datiem.

    Tie ir tās lapas ( kurai nav nekā kopīga ar W3C ) iekšējie dati.

    Varbūt nākamreiz apvelti mūs ar https://apple.com statistiku ?!!?

    #250239
    Kon
    Participant

    Pat ja kļūdījos ar tiem datiem [nez kapēc vienmēr viņus sejā bāž]

    Tad zem “P.S” publicētā what.cd statistika padara Tavu komentāru nevērtīgu :>

    Paskaidrojums, tā arī ir iekšējā statistika, bet kas norāda uz pelēko masu, ikdienas lietotājiem.

    #250240
    nevertell
    Participant

    Da lab, paņemsiet noutpeda statistiku, tā būs daudz savādāka nekā piemēram draugiem.lv vai calis.lv . Objektīvi NEVAR IZMANTOT NEVIENU STATISTIKU.

    #250241
    usins
    Participant

    asdfgfh wrote:

    Nu, lielie “ja Operai būtu add-oni, tad es būt tās lietotājs” bļāvēii, esat gatavi? 😀

    https://my.opera.com/chooseopera/blog/2010/10/14/opera-11-will-have-extensions

    Ak mans dievs. Tagad operistiem nebūs tāds arguments- man nepatīk apkarināt pārlūku ar adoniem utt.

    Bet nu gan jau Opera pieredzēs grūtības ar tiem adoniem- visādi kreisie utt. Jo ir samerā grūti izkontrolēt labus adonus. un j pārāk kontrolēs, tad process ievilksies…

    #250242
    zivs
    Participant

    usins wrote:

    Ak mans dievs. Tagad operistiem nebūs tāds arguments- man nepatīk apkarināt pārlūku ar adoniem utt.

    Nu, paga, ja standarta instalācija saglabājas ar tādu pašu funkcionalitāti kā līdz šim, tad kāpēc lai tas arguments pēkšņi vairs nebūtu? o_O

    #250243
    Aldis
    Participant

    Un taga džeki kaujās vēl vairāk.. 😀 tiem kam nepieciešami add-oni, tie gan jau paši zinās ko lietot, un uz kāda pārlūka visu dzenāt.. 🙂

    Nākošie felimvāri būs par to, cik nu kuram garāks add-ons.. 😀

    #250244
    azazul
    Participant

    Varētu labāk uz 11to relīzi uzlabot IRC klientu.

    /IGNORE joprojām nav pareizi implementēts.

    Un pat ja addon’i būt pieejami, tas neko nemainīs, jo cilveki, kuri tos taisa, kokos neaug.

    IE8 tak arī ir addon’i , bet .. emm .. who cares ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā