NVA uzbāšanās!?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība NVA uzbāšanās!?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #334622
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    nekādas tiesības stroikaa nevajag.. mums te pusei nav…nodzeeruši

    naac pie manis straadat uz dragaataju kolektiivu

    https://failiem.lv/u/732d4f6z#/view/dragataji.mp4;play


    Pag tad jau tur toč nevar iet pie jums – tad es ar nodzeršu savas!!! 👿

    Celtniecība un vēl prom no majām,tad labāk pa 9 ero stundā UK pakalpoju tiem”ja reiz prom no mājām” un pats galvenais nav smags darbs….Auto rezervjdaļu izplatītāj firmā varu tikt kaut tulīn….,bet vienīgais ka nepatīk ka prom no savas ģerevņas!!!

    E poxuj,kamer šai galā ir bagātozīdz ar to tiem ir ko nozagt,man te pat tīri labi 😉

    #334623
    albertinos
    Participant

    a kam tev taas tiesiibas.. taa ari nesaprotu… darbu sola, ja buus?

    #334624
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    a kam tev taas tiesiibas.. taa ari nesaprotu… darbu sola, ja buus?

    Nē izklaidei – lai var ar kādu opeli maukās aizlaist 🙂 !

    Darbu jau tagat varu dabūt 3 vietās – tik nepatīk tie darba devēju purni !!!Pareizāk tā-ar gadiem ir sapratis ka labāk kalpot sev neka razpizģejiem!

    Mežš visapkart + udeņi un ja vēl iestād savu dārzu,nesaprotu TAD KAPĒC MAN BŪTU JAIET KUR PAZEMOTIES! Un ja vēl pieprot biznes štelles tad pietiek ar to jā kādam blakus ir nauda-līdz ar to daļa no tās tiek man! :yum:

    #334625
    albertinos
    Participant

    kas tas par celtnieku, kas nedzer… taads vel nav redzeets

    meklee padauzi ar auto… lai vedaa tevi

    #334626
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    kas tas par celtnieku, kas nedzer… taads vel nav redzeets

    meklee padauzi ar auto… lai vedaa tevi

    Es pats gribu pavedināties! 👿

    #334627
    albertinos
    Participant

    nu skaties kaa ies… man te stroikaa ir paligstraadnieki, kas tik ar 7x nolikuši 😀

    Ieliec vāģi šādu verķi

    https://www.youtube.com/watch?v=9HRXWBt1Z-0

    #334628
    zigzelli
    Participant

    Tie, kuri brēc, ka tiesības nokārtot esot tik jau nu viegli un vienkārši – kad paši pēdējo reizi kārtojāt? No tiem, kas tagad to Rīgā dara, var saprast, kāds laika patēriņš, čakars un naudas kāsiens ir tiesību nolikšana. Ja parēķina, cik ir jāmaksā autoskolai, komisijām, un cik obligātās stundas jānobrauc (neatkarīgi no tā, māki braukt vai nemāki, nemaz nerunājot par to, ka braukt mācīšana eksāmenam stipri var atšķirties no reālās braukšanas ikdienā).

    #334629
    albertinos
    Participant

    protams… ar katru gadu sarezgiitaak un jo ilgaak velk garumaa jo dargaak un ilgaak nokaartot

    tiem kam gadi atlavaa vajadzeja to dariit 90tos gados… es noliku 96.gadaa kad man bija 18 gadi, torez man viss tiesibu liksanas process kaadi 60 lati izmaksaja 🙂 brauksanas stunda vispar maksaja 2 lati

    toreiz vispaar nebija taadu csdd mašīnu ar kameraam… ar instruktoru braucaam ar savu masiinju uz csdd …toreiz veel ar ziguli macijos un noliku tiesiibas ar pirmo reizi… kameru nebiju nekaadu… ja avarijas situaciju neaizrasiji eksamena laikaa… tad tiesibas kabata

    skatos, ka UldonsTV ari izgazas un nenolika eksamenu https://youtu.be/BGxneW86n8E?t=1016

    #334630
    3Dklucis
    Participant

    Labi vien ir visādiem p a j o l i e m nedalīs palabi,kreisi tiesības-lielie exstrēmiķi varbūt sāks domāt cik vienkārši šis papisst un cik grūti iegūt!vis ir pareizi….Man būt teikšan vispār būtu “3 gadi” jakārto tiesības…. ar visām negaidītām situācījām….Ņexuj braukāt ka dalbajobiem,examenā izkrīt tā nākamais nākamgad….Ja manāmi ir labs braucējs uzmanīgs braucējs tad skatoties pēc naudas maka biezuma var gadīties ka mēnes atrak tiksi pie tiesībām :D! Sievietēm vispār 5 gadus ar baltajām kādu pavadībā un tad var domāt par pirmo exsāmeni! 🙂

    Pēc tiesību iegūšans ja pirmāja gadā satais tavas vainas pēc sūuudus tad tiesībās uz 36 mēnešiem nost!

    Es ceru ka jūs manu domu saprātāt-Tad vienkāršak braukt bez tiesībām jo tev nebūs ko atņemt-tiktikās ka to vēco opeli :D!

    #334631
    zigzelli
    Participant

    Tiesības jau man vajadzīgas, lai dabūtu meiteni.

    Kā tad aizvedīšu meiteni uz randiņu, ja nav tiesības.

    #334632
    3Dklucis
    Participant

    zigzelli wrote:


    Tiesības jau man vajadzīgas, lai dabūtu meiteni.

    Kā tad aizvedīšu meiteni uz randiņu, ja nav tiesības.

    Nu gan domāšana un degradācija! Ar kājām aiziesi uz norunāto vietu un tālak ar taxi-ja šmarai kas būs nepaticis -tad tev nu tādu točna nevajag!

    Pašā sakūmā tās padlas japiekorektē tā ka neviens ar viņām neauklēsies!

    Man piemēram bāba pati ar savu autiņu laida uz strelku-parasti beidzās tā kā mežā šai piesmidzināj formulu -pati vēl dabū pucēt!

    Un tā tas turpinājas vismaz 3 gadus-Mājas tak nevarēj vest jo vecene!

    Lai tiktu pie pīzdas nevaig nekādas tiesības-galvenais nelaist luni pisoot tās k u c e s-pašas mauksies un skries!

    Tākā tiesības vaig tikai lubrakiem ar domu lai tiktu pie pīīzdass!

    #334633
    zigzelli
    Participant

    Meitenēm jau ir uzskats, ka īsts vecis ir ar tiesībām un auto.

    Vispār daudzviet pasaulē jau tiek testēti pirmie transporta līdzekļi,kuri spēj pārvietoties bez vadītāja. Ļoti iespējams,ka jau tuvākajos gados tie būs pārdošanā. Par cik to reakcijas laiks būs ātrāks kā cilvēkam un tie spēs savstarpēji sazināties,tad jau tuvākajā nākotnē cilvēkiem varētu pat aizliegt pašiem vadīt transportlīdzekļus,lai netraucē satiksmi.Pagaidām gan grūti prognozēt,kad šie jauninājumi tiks ieviesti Latvijā.

    https://www.youtube.com/watch?v=cdgQpa1pUUE

    #334634
    albertinos
    Participant

    3Dklucis wrote:


    zigzelli wrote:


    Tiesības jau man vajadzīgas, lai dabūtu meiteni.

    Kā tad aizvedīšu meiteni uz randiņu, ja nav tiesības.

    Nu gan domāšana un degradācija! Ar kājām aiziesi uz norunāto vietu un tālak ar taxi-ja šmarai kas būs nepaticis -tad tev nu tādu točna nevajag!

    Pašā sakūmā tās padlas japiekorektē tā ka neviens ar viņām neauklēsies!

    Man piemēram bāba pati ar savu autiņu laida uz strelku-parasti beidzās tā kā mežā šai piesmidzināj formulu -pati vēl dabū pucēt!

    Un tā tas turpinājas vismaz 3 gadus-Mājas tak nevarēj vest jo vecene!

    Lai tiktu pie pīzdas nevaig nekādas tiesības-galvenais nelaist luni pisoot tās k u c e s-pašas mauksies un skries!

    Tākā tiesības vaig tikai lubrakiem ar domu lai tiktu pie pīīzdass!

    Letaak te babkas vienā saita pasutit un nopirkt… Nekadu problemu pec tam

    #334635
    3Dklucis
    Participant

    zigzelli wrote:


    Meitenēm jau ir uzskats, ka īsts vecis ir ar tiesībām un auto.

    Beidz muldēt-kuras tā uzskat,tās jau vairs nav meitenes ,bet alkatīgas padauzes un ja kāda trāpās kura tā uzskat…tai jau pie pus vārda ar kāju pa d i r ss u lai piss nāxuj- šāda lai meklē kādu 80 gadīgu veci kam nauda un sūķē tam -būs šai viegla dzīve ! 😀

    #334636
    3Dklucis
    Participant

    zigzelli wrote:


    https://www.youtube.com/watch?v=cdgQpa1pUUE

    Nu vo vismaz pie tādas stūrēs varēs iedomīgās atsūkāt,ja negribēs lai uzkabin šas uz to rotējošo purķi!

    #334637
    zigzelli
    Participant

    Vakar liku jau 3 reizi un izgāza, jo nepaskatījos atpakaļskata spogulī, pārak strauji samazināju ātrumu, kā arī neieņemu pareizo joslu uz Slāva apļa, ieņēmu labējo tālāko, pateica, ka to nevajadzēja ieņemt un eksāmens beidzies. Jau 1200eur esmu izsviedis tiesību iegūšanas procesā.

    #334638
    3Dklucis
    Participant

    zigzelli wrote:


    Vakar liku jau 3 reizi un izgāza, jo nepaskatījos atpakaļskata spogulī, pārak strauji samazināju ātrumu, kā arī neieņemu pareizo joslu uz Slāva apļa, ieņēmu labējo tālāko, pateica, ka to nevajadzēja ieņemt un eksāmens beidzies. Jau 1200eur esmu izsviedis tiesību iegūšanas procesā.


    Nu tad padomaa , vai bez tiesiibsam nebuus leetaak …galvenais skaidra un uzmaniigi brauc tad jau menti virsuu neskrien

    Vai tad tev nav nekaadas tiesiibas? …Man TR2 Maucu…un kad nograab samaksaa sod 40 ero par neatbilstosu kategori un taa pluuc liidz nakamai reizei….

    #334639
    zigzelli
    Participant

    Man ir tikai velosipēda tiesības.

    Jau apnikusi tā epopeja, Rīgā gāž ārā, vadā pa grūtam vietām. Varbūt braukt labāk Talsos likt? Nav tramvaju, sabiedriskā transporta joslu, satiksme ari maza.

    Tu ar traktora tiesībām vadi b kategoriju?

    #334640
    3Dklucis
    Participant

    zigzelli wrote:


    Man ir tikai velosipēda tiesības.

    Jau apnikusi tā epopeja, Rīgā gāž ārā, vadā pa grūtam vietām. Varbūt braukt labāk Talsos likt? Nav tramvaju, sabiedriskā transporta joslu, satiksme ari maza.

    Tu ar traktora tiesībām vadi b kategoriju?


    Grūtās vietas būtu Agenskalns?Itkā jau nav slikti ka iedzen visas nianses,bet ja nauda taa paknapi tad nevaidzēj rīga kartot!

    Jā es ar traktor tiesībām vandu ar vieglo :)….nu bet traktor tiesības ir pielidzināmas smagajam c,c1 xuļi nevarēs ar vieglo plūkt!

    #334641
    albertinos
    Participant

    tā abi divi pie Ronalda mācīties:)

    https://www.youtube.com/watch?v=4TI3jT6qSMI

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā