NVA uzbāšanās!?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība NVA uzbāšanās!?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #334662
    albertinos
    Participant

    nu labi, ka es tiesiibs nolik pirms 23 gadiem pa 60 latiem 🙂 muusdienas izskataas ka kaartigi izpakaļo un noslauc kaartigu čunguru

    #334663
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    nu labi, ka es tiesiibs nolik pirms 23 gadiem pa 60 latiem 🙂 muusdienas izskataas ka kaartigi izpakaļo un noslauc kaartigu čunguru


    Nu,bet tā tai rīgē ar vaig…lai tik pisss visos cauromos….A ko gaidījat no maukumaaaaajas!?

    #334664
    albertinos
    Participant
    #334665
    albertinos
    Participant

    3Dklucis wrote:


    albertinos wrote:


    nu labi, ka es tiesiibs nolik pirms 23 gadiem pa 60 latiem 🙂 muusdienas izskataas ka kaartigi izpakaļo un noslauc kaartigu čunguru


    Nu,bet tā tai rīgē ar vaig…lai tik pisss visos cauromos….A ko gaidījat no maukumaaaaajas!?

    https://youtu.be/Is9gdTqAoEQ?t=620

    CAK pat nenoliek

    #334666
    3Dklucis
    Participant

    Es redzēj… Nu vaidzēj kadus 100g. iepērt vis būt bijis labi

    #334667
    zigzelli
    Participant

    Izkritu jau 6.reizi. Apgriežoties neieņēmu tramvaju sliedes, gribēju nogriesties tur kur nedrikst un gandrīz nobraucu balodi.

    Besis. Brīžiem šķiet – varbūt tas nav man varbut mest mieru, bet no otras puses- jau 1400 eiro iegūldīti tiesību likšanas procesā.

    Plus, radi, paziņas zāģē, ka bez tiesībām pie sievas netikšu. Ģimenes galvai jābūt tiesībām , ar ko vedāt bērnus uz dārziņu utt.

    #334668
    3Dklucis
    Participant

    zigzelli wrote:


    Plus, radi, paziņas zāģē, ka bez tiesībām pie sievas netikšu. Ģimenes galvai jābūt tiesībām , ar ko vedāt bērnus uz dārziņu utt.


    Tev tie radi un paziņas ir dalbajobi! Un naxuj tev kāda sieva, ka pilnas malas ar maukām kur nu točna bešā nepaliksi ar vai bez tiesībām + ari pilni bērnu nami ar bērniem kuri jau nu paši var aizvilkties uz mācībaiestādēm!

    Domāt vaig ar galvu nevis tikai ar pipeļgalvu….!

    Un jekas ir taxsis,vai ka manā gadījumā visus kur vaig izvadā kaimiņš par daudz mazāku cenu neka tie takši!

    Nu būs tev tiesības,būs atkal problēma,domāsi kā tik kādu sodu neizķer,atkal riepu problēmas, izplužgazu problēmas ,degvielas cenas… A ta tas viss uz kaimiņpleciem!

    #334669
    zigzelli
    Participant
    #334670
    3Dklucis
    Participant

    zigzelli wrote:


    Otrdien bez tabu rādīja. Citiem arī iet traki.

    https://skaties.lv/beztabu/satiksme/esmu-izterejusi-1500-eiro-bet-lidz-brauksanas-eksamenam-neesmu-tikusi-toposa-autovaditaja-atklaj-apmacibu-enas-pusi/

    Tā jums tai jobanā riga vaig….. :’) Apisiens aiz apisiena….. tā tam būts būt!!!

    #334671
    zigzelli
    Participant

    es otrdien atkal izkritu, jau 8 reizi. Šoreiz patiešām bija ērcīgs inspektors. Atnāca jau īgns un tāds arī palika. Un beigās, izkāpa no mašinas un pateica: “Nekas personīgs, tikai bizness”. Nu forši, ko vēl lai saku.

    Veda viņš mani tiiik riebīgās ielās, kur pilnigi neko nevarēja pārredzēt- visapkārt mašīnas saliktas, nostajos pareizi, kaut bija ļoti grūti iespraukties priekšā stavosajai mašinai, bet, uzsākot braukt, noslāpa! Beigās atzīmeja, ka es neapmierinoši darbojas ar mašīnas iekārtām.

    Man joprojām ausīs skan: “Nekas personīgs, tikai bizness”. Nu kā to citādi saprast, ja ne tā, ka Rīgas CSDD vajag eksāmenu naudu?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā