NVA uzbāšanās!?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība NVA uzbāšanās!?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #334642
    3Dklucis
    Participant

    Viš jau neko no traktoriem nejēdz!!!

    #334643
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    tā abi divi pie Ronalda mācīties:)

    https://www.youtube.com/watch?v=4TI3jT6qSMI

    Pie d i r s ssa ss visi rolandi !

    #334644
    albertinos
    Participant
    #334645
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    veelviens kurs nenolika

    https://www.youtube.com/watch?v=p4Vpy-_MUnk&feature=youtu.be&t=1156

    Zini Rolands izdrāsts talb šis atspēlējās uz biorobotiņiem!

    #334646
    albertinos
    Participant
    #334647
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/csdd-eksaminatoram-piedava-200-eiro-kukuli-par-parbaudijuma-nokartosanu/?utm_source=inbox.lv&utm_medium=latvija&utm_campaign=widgets

    ka tik zigzelli nav paņemts ciet.


    Mūsdienīgā pasaule-iedomājušies ka visu var dabūt par naudu!!!

    Vis jau bij pareizi – tik par maz piedāvāj!!! 😀

    #334648
    albertinos
    Participant
    #334649
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    https://www.youtube.com/watch?v=BGxneW86n8E&feature=youtu.be&t=1499

    Poxuj-pāris reizes sasitīs mašīnu tad sāks manīties!

    #334650
    3Dklucis
    Participant
    #334651
    LooNeY
    Participant

    :upside_down_face: Negribi lai uzbāžas, bet bezdarbnieku pabalstu lai skaita kontā, gan gribi? Vai es sasmaržoju hipokrātiju?

    Stājies ārā no bezdarbniekiem un neviens tev ‘nebāzīsies’ virsū! NVA jau ir pakalpojums, kas tavā vietā meklē darbu, to tev pasniedzot tev priekšā vakances, tas ir viņu darbs.

    Negribi lai ‘bāžas’ virsū stājies ārā un pats meklē entajos saitos tieši to, ko vēlies.

    #334652
    3Dklucis
    Participant

    LooNeY wrote:


    :upside_down_face: Negribi lai uzbāžas, bet bezdarbnieku pabalstu lai skaita kontā, gan gribi? Vai es sasmaržoju hipokrātiju?


    P a j o li ņ š ,man kontā šogad no viņiem tikai tika 80 eiro pa kursiem kā stipendija- a tā man visapkārt mežš talab esmu paeedis!

    Laikam tev neaizgāja!Man ir sezonas darbs -lai sezonas beigās nezustu stāžs man nesezonā ir jaiestājās bezdarbniekos….jo tie padlas man nevar piedavāt līdzvērtīgu darbu kur būtu veselības apdrošināšānas polise un apstākli!

    Man tajos mēnešos vaig svētu mieru no viņu puses …Nevis piedāvā kautkādu preču expidītora darbu ,jebņuļis galīgi!

    #334653
    zigzelli
    Participant

    Es jau teicu, ka tiesības un auto ir svarīgs meiteņu vidū!

    Piektdien atkal nenoliku jau 4x, Mūkusalas aplī pietiekami ātri neuzņēmo atļauto braukšanas ātrumu.

    Bāriņu ielā nogriezos pa kreisi no tramvaja sliedēm, bet vajadzēja no joslas. Eksāmens atkal nenolikts.

    152 eiro esmu iztērējis par likšanu vien 🙁

    #334654
    albertinos
    Participant

    īstie izdevumi tik sāksies pēc tiesību nolikšanas- auto iegāde, remonti, tehniskās apskates, nodokļi, octa, benzīns

    savukaart ja peec tiesibu noliksanas regulaari nebrauc, tad nav jeegas likt- aizmirsiisies brauksana un noteikumi pa gadiem.

    labaak visiem nolikt Riigaa.. kaada jega tiesiibam… ja peec tam bail uz Riigu braukt un nezini kaa tur braukt par intensiivu sarezgiitu satiksmi

    Talsos, kur nav sliežu, mazinstesīva satiksme, maz krustojumi nav nekada maaksla nolikt… tikai ko dariisi ja dziive ievajadzeesies uz Riig braukt a?

    #334655
    albertinos
    Participant

    3Dklucis wrote:


    LooNeY wrote:


    :upside_down_face: Negribi lai uzbāžas, bet bezdarbnieku pabalstu lai skaita kontā, gan gribi? Vai es sasmaržoju hipokrātiju?


    P a j o li ņ š ,man kontā šogad no viņiem tikai tika 80 eiro pa kursiem kā stipendija- a tā man visapkārt mežš talab esmu paeedis!

    Laikam tev neaizgāja!Man ir sezonas darbs -lai sezonas beigās nezustu stāžs man nesezonā ir jaiestājās bezdarbniekos….jo tie padlas man nevar piedavāt līdzvērtīgu darbu kur būtu veselības apdrošināšānas polise un apstākli!

    Man tajos mēnešos vaig svētu mieru no viņu puses …Nevis piedāvā kautkādu preču expidītora darbu ,jebņuļis galīgi!

    nāc šeit rukāt

    https://www.youtube.com/watch?v=cLZH_l2G0VU

    #334656
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    tikai ko dariisi ja dziive ievajadzeesies uz Riig braukt a?


    Parasti sarunā kādu citu….Kādu preču pārvadātāju….Labāk tam samaksā nekā uz kārts liek savu un citu auto!

    Man sievastēvs izbraukājis krustām šķēršām CCCP+pedējos gados eiropu-rīga viņam kā apmīst pirkstus…..!

    Bēt man tā rīga naxuj galīgi riebj lai tur brauktu-labprāt viņu apbraucu!!!

    #334657
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    3Dklucis wrote:


    LooNeY wrote:


    :upside_down_face: Negribi lai uzbāžas, bet bezdarbnieku pabalstu lai skaita kontā, gan gribi? Vai es sasmaržoju hipokrātiju?


    Man te pat labi-sezona jau ka menes iesākusies!

    #334658
    3Dklucis
    Participant

    nāc šeit rukāt

    https://www.youtube.com/watch?v=cLZH_l2G0VU

    _______________________________________________________________________________

    Man te pat labi-sezona jau ka menes iesākusies!

    #334659
    3Dklucis
    Participant
    #334660
    zigzelli
    Participant

    Šodien liku braukšanu 5.reizi un atkal izkritu. Šoreiz dzenāja veselu stundu eksāmenā līdz kļūdījos-kad apstājās trolejbuss, neapbraucu, bet gaidīju. Izrādās, ka tas trolejbuss aizsedza zīmi “vienvirziena ceļš”, rezultātā neieņēmu pareizu stāvokli, griežoties pa kreisi.

    Ja tā padomā, jo biežāk likšu eksāmenu, jo vairāk pieradīšu un mazāk stresošu un lielāka iespēja nolikt. Inspektors teica, ka viņas pieredzē rekords eksāmenu likšanā bijis 30 reizes, bet citi inspektori esot stāstījuši par 50 reizēm.

    Cerams, ka es līdz rekordam neaizvilkšu.

    #334661
    3Dklucis
    Participant

    zigzelli wrote:


    Šodien liku braukšanu 5.reizi un atkal izkritu. Šoreiz dzenāja veselu stundu eksāmenā līdz kļūdījos-kad apstājās trolejbuss, neapbraucu, bet gaidīju. Izrādās, ka tas trolejbuss aizsedza zīmi “vienvirziena ceļš”, rezultātā neieņēmu pareizu stāvokli, griežoties pa kreisi.

    Ja tā padomā, jo biežāk likšu eksāmenu, jo vairāk pieradīšu un mazāk stresošu un lielāka iespēja nolikt. Inspektors teica, ka viņas pieredzē rekords eksāmenu likšanā bijis 30 reizes, bet citi inspektori esot stāstījuši par 50 reizēm.

    Cerams, ka es līdz rekordam neaizvilkšu.

    Nemīz ,amerika viena veca kraņa ar 99x nolika un pec mēnes nosprāga….!Likteņ ironija,,kad sasniedz grībēto tad var mierīgi aiziet! 👿

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā