opera švaki ver vaļā tpb

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas opera švaki ver vaļā tpb

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156714
    vrt56
    Participant

    Lieta tāda, ka opera never vaļā man thepiratebay lapu(zinu, zinu – nemāki zagt – nezodz un blā, blā blā….). Bet ja tā atveras, tad ļoti lēni un tā, ka nebūtu css fails pievienots. Uz darba kompja viss normāli. Uz win 7 pro un win 7 hp 64bit šī problēma(pārgāju no win7 pro uz win 7 hp 64bit). Tika dzēsti dati gan no Local, gan no Roaming mapītēm, pārinstalēta opera, bet bez rezultātiem.kurā brīdī tas sākās, nav ne jausmas. Uz firefox viss zolīdi.

    Chrome negrasos lietot vēl tuvākos gadus, tā kā šo te ieteikumu nemaz neminiet.

    Varbūt migrācijas procesā kaut kāds vēl cits softs ietekmē šo te visu?

    edit: ar opera turbo – 0 problēmu

    #286950
    klinter
    Participant

    nu nez, man arī win 7 pro 64 bit, bet atvēr thepiratebay momentāli (pats brīnos par ātrumu), manuprāt tgd opera palika ašāka. Bet ir daudz dzirdēts, ja daļai pēc update palika labāk, daļai palika sliktāk. Bet es vēl pamanīju to, ka viņš ‘nekorekti’ sāka vērt vaļā tvnet’u – tā rinda, kur ir vārda dienas, datums, temperatūra un vieta ielogošanai atrodas pa virsu rakstu bildēm. Padzīvosim, redzēsim.

    #286951
    valters.vasilis
    Participant
    #286952
    aoma
    Participant

    Lietot torentus automātiski nenozīmē kļūt par zagli, to mums cenšas iepūderēt smadzenēs lielās ierakstu kompānijas un kinostudijas.

    Mēklē vainu kaut kur citur, lapa veras vaļa ne sliktāk par citām.

    #286953
    vrt56
    Participant

    tā piezīme nebija tik ļoti nopietni domāta, vienkārši zinu, ka ir vesels bars nodirsēju,kas pa to kaut ko uzbrauks

    un es jau teicu, ka ar ieslēgtu opera turbo, viss notiek!

    es vienkārši gribu saprast, kas tur pa ķezu ir, varbūt kādam jau tā ir bijis vai vismaz risinājumu zin

    #286954
    valters.vasilis
    Participant

    Jā, es zinu risinājumu – vajag instalēt SRWare Iron un atinstalēt operu -par problēmām varēsi aizmirst:

    https://www.srware.net/en/software_srware_iron.php

    #286955
    valters.vasilis
    Participant

    Vienīgā ķeza ir tā, ka tu esi instalējis nepareizo interneta pārlūku.

    #286956
    vrt56
    Participant

    pašam tev nepareizs pārlūks, izlasi manu PIRMO postu vēlreiz, ja nesaprati nelietošu nekādu hromu un tā izstrādājumus! saprati? How hard can it be?

    #286957
    dzhonsons
    Participant

    Vaina noteikti tavā interneta savienojumā.

    #286958
    vrt56
    Participant

    darbā arī tas pats, slēdzies klāt pie jebkāda neta, nekas nemainās

    #286959
    Wuu
    Participant

    Atvēru otro youtube video, Opera uzkārās ar elements 78/79. Aizvēru Operu. Varbūt tāpēc Operas cienītāju lauks neaug, vienkārši retajam opera strādā bez problēmām.

    #286960
    vrt56
    Participant

    Man jau ar kādu laiku strādāju pilnīgi korekti, bet redz, gļuks uzradās

    #286961
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sainstalē sūdu Vistas un brīnās.

    #286962
    delta128
    Participant

    Kārtējais betona klons?

    #286963
    aoma
    Participant

    Betonu var nekļūdīgi diagnosticēt, ja vien komentārā ir vairāk par 2 vārdiem 😀

    Nu, protams.

    #286964
    RFIELd
    Participant

    Tā problēma ar TPB nav jau tikai tev uz Operas. Man uz Chroma arī tpb veras vaļā pēc kādām 20 sekundēm, bet viss pārējais gandrīz uzreiz. Tā kā nets laikam pie vainas.

    #286965
    vrt56
    Participant

    Nu ta vismaz kāds mani nomierināja!

    #286966
    pats_Toms
    Participant

    Firefox nemaz neparāda skaitli ar elementu skaitu, kuru viņš ielādē. Rodas jautājums – kādēļ gan tas viens elements tev varēja sabojāt video skatīšanos, jo visticamāk vaina bija kaut kur internetā vai arī tajā, ka tas elements vnk bija kāda liela flash reklāma, kura klemmē ielādējoties. Lietojot firefox tu to nemaz nepamanītu un domājams, ka tik pat jauki domātu par to video, kuru tikko atvēri.

    PS. nē, es negribu nekādus flame karus, vienkārši piemetināju…

    #286967
    WordPad
    Participant

    Nu ir operai tadi niķi, tad rāda kursoru, kā gaidošu ar kādu neielādetu elementu, apnicīgi, jaunajās versijās ir labāk un tas gļuks ar css neieladešanu pārsvarā ir pazudis.

    #286968
    darklight
    Participant

    Es ceru, ka jūs necenšaties atvērt veco .org adresi?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā