opera švaki ver vaļā tpb

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas opera švaki ver vaļā tpb

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #286969
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Man arī tas pats – no jebkura pārlūka.

    Pamēģināju tracert – izskatās, ka tbp pārgājuši uz IPv6, bet LTC serveri kaut ko IPv6 vēl pārāk nemīl, jo tracert neiet cauri jau pirmajam serverim.

    #286970
    Aldis
    Participant

    Kāda krāna pēc vispār nepieciešama ir šī objektu uzksaite ko ielādē? Man tas šķiet kaut kā visu pat bremzē, jo lādējot lapu vēl jākruķī atsevišķs kounteris… :]

    Man vai nu interneti kurus lietoju ir par ātru, vai kā, bet viss ielādējas tik normāli un ātri, ka neizjūtu nepieciešamību pat pēc loading bāra, kas sastopams vecākās pārlūka versijās.. :] Pietiek ar to, ka redzu rotējošu bumbuli, zinot ka lapa pagaidām ielādējas.. :]

    #286971
    samurajs
    Participant

    Hm. Zibenīgi veras no Operas tāpat kā no jebkura cita pārlūka. Tracert aiziet līdz 194.68.0.202 Zviedrijā, tālāk gan vairs nē.

    #286972
    atlans
    Participant

    operai 12.00 versija iznākusi kur atslēgts unite lietojums, man operai pieslēgti add ons viss iet labi.

    Standartā jāpārbauda visi softi, pieregulē iestatījumus, noskenē ar antivirusu un malwear bytes

    #286973
    aoma
    Participant

    Veras normāli no visiem pārlūkiem, kas pieejami, gan 32 gan 64 bitu versijās, gan no windows, gan no linux vides.

    #286974
    vrt56
    Participant

    svaigi isntalētai sistēmai, kura savu mūžu nevienu ārējo iekārtu nav redzējusi, izņemot opera.com, ejot caur ie 0.o!?

    Nu sk. Problēma man vienam nu risinājums neizdibināms! Paldies par ieteikumiem 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā