Pasaules gals 2: Tavas pēdējās 3 dienas…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Pasaules gals 2: Tavas pēdējās 3 dienas…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153586
    samurajs
    Participant

    Š odien, no pēdējām dabas katastrofām ietekmēts, atbilstoši nedēļas grūtākās dienas – pirmdienas – tradīcijām pasapņosim, kā pavadīsim savas pēdējās 3 dienas pirms iespējamā neizbēgamā pasaules gala. Tātad, pieņemsim, ka asteroīds pie debesīm jau redzams ar aci, tas nāk aizvien tuvāk un tuvāk, kļūdas iespēja izslēgta…

    Protams, šādā situācijā maskas krīt, un pamostas viszemiskākie instinkti. Būs šņabja veikalu un baznīcu šturmētāji, būs tādi, kas uz nesodāmības rēķina centīsies pagūt pārgriezt rīkli savam ienaidniekam, un būs tādi, kas dārzā drudžaini raks improvizētu bunkuru cerībā nodzīvot tanī kaut dažas liekas stundas. Un noteikti kāds flegmatiķis vēl centīsies izķert bugus kādā IT projektā…

    Tātad – kā Tu pavadītu pēdējās atvēlētās 3 dienas?

    #264061
    bumbulis
    Participant

    Noteikti ar ģimeni aiz aizbultētām durvīm. Taču tādā situācijā viennozīmīgi justos labāk, ja pa rokai būtu kāds šaujamais.

    #264062
    Taurs
    Participant

    Es pacenstos uzzināt vietu, kur tas asteroīds nokritīs… un pacenstos aizceļot uz zemeslodes pretējo pusi.

    🙂

    #264063
    Evers
    Participant

    Es pievienotos ob1, bet pēdējā momentā, ja glābiņu rast nebūtu izdevies, paņemtu iepriekš sagatavotu kāsi un “Whoaaaa, double rainbow asteroid in the sky, what does that mean?” .

    #264064
    ruukjis
    Participant

    Es nesaprotu, kāpēc jūsu gribat nosprāgt velns-viņ-zin kur… visticamāk okeāna vidū?

    #264065
    Foxsk8
    Participant

    1. Ietu uz kādu veikalu un iztīrītu to pa sauso, droši vien es nebūtu vienīgais 😀 Ko dod izredzes izglābties bez “barības”.

    2. Droši vien īsti prom nekur nebēgtu, jo:

    a) tas maita izsistu zemes asi no savas vietas, un līdz ar to, varētu arī sākties citas dabas “šaizes”, kura rezultātā tā pat nosprāgtu.

    b) Ja arī būtu kāds pleķis uz zemes virsmas, par to vēl nāktos pacīnīties ar visādiem ķīniešiem, aborigēniem un citiem bēgļiem.

    Es droši visdrizāk, paņemtu ar savējiem uztaisītu kārtīgu ballīti, ja jau jāmirst, tad ar smaidu uz lūpām. 🙂

    #264066
    flasherr
    Participant

    1. diena – sazagties ieročus un patrenēties šaut

    ja mani nenošauj, tad

    2. diena – sazagties konservus un popkornu. savākt tuviniekus,videokameru un kādus suvenīrus no Zemes

    3. diena – nolaupīt lidmašīnu,vēlams ar pilotu, atā zeme

    10 minūtes pirms big bang – ērti iekārtoties, atvērt popkorna paku un ieslēgt kameru

    baudām šovu

    izmaksas – tuvu nullei+liels risks tikt nošautam pirmajās 2 dienās

    skatīties kā milzu akmens ietriecas zemē, milzu cunami,putekļu mākoņi utt – PRICELESS!

    #264067
    Mr.Death
    Participant

    Es peedeejaa vakaraa panjemtu snjabiiti, aizbrauktu pie vecaa, pa abiem izklekseetu tuksju mieriigaaa atmosfeeraa, tad manaamaa reibumaa ietu guleet, un no riita (peec pasaules gala) pamostos ar pirmo domu salaapiit pohas, un tiities nah*en atpakalj uz pilseetu straadaat. :>

    #264068
    TrakaisKursis
    Participant

    Pirmajās rindās DZERTU UN DRÄ€ZTOS!

    #264069
    web33
    Participant

    Apšautu,izņirgātos,piesmietu un .t.t visus deputātus un viņa ģimenes !!!!

    Pēdējā dienā paņemtu visīti,cigāru un daudz meitenes.

    #264070
    Kefīrs
    Participant

    Meitenes. 😀

    Ja paliktu laiks, gan jau kaut ko vēl izdomātu.

    #264071
    faq
    Participant

    Ar konserviem un munīciju pielādētu zagtu wrangleri okpētu kādu no Latvijas vecajiem padumjo laiku kodolbunkuriem. Izrautu no wranglera ārā kompi, to kopā ar iepriekš sagādāto 200-1600khz radio iebāztu faradeja kastē un gaidītu triecienu. Problēma būtu ar degvielu wranglerim. Kurš tiktu izmantots kā 12v ģenerātors. Droši vien līdzi paņemtā degviela pietiktu kādām nedēļām. Pa to laiku sērskābes lietum būtu jau jābeidzas un ārā būtu sācies leduslaikmets. Pirmos mēnešus, ja es atrastos samērā patālu no epicentra es varētu izmantot wrangleri lai iztīrītu visu kas vēl nav iztīrīts. Savāktu izdzīvojušos un tad mēģinātu tikt tuvāk uz ekvatora pusi. Pēc pus gada putekļi būtu nosēdušies un parādītos saule. Tad varētu mēģināt sākt audzēt paiku un nostabilizēt sociālās attiecības ar citām izdzīvojušo grupām.

    #264072
    nevertell
    Participant

    Sērskābes lietus pēc nedēļas var arī tikai sākties, nemaz nerunājot par to, ka lietus nebeigsies mēnešus.

    #264073
    faq
    Participant

    Beigsies ātri, ņemot vērā pelnu mākoni, ūdens tvaika koncentrāciju atmosfērā un temperatūras katastrofālu pazimināšanos. Tas būs ātri, kad iestāsies “kodolziema”

    #264074
    Jaunzems
    Participant

    Top Gear – Apocalypse 😀

    #264075
    Brutto
    Participant

    Ja tas “akmenis” būtu tāds palielāks, tad jau slēpšanās bunkurā būtu bezjēdzīga.

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wjk-9yJBIG0[/youtube][/spoil]

    #264076
    faq
    Participant

    Hoho, man šķiet mēs runājam par meteorītiem un komētām, nevis panetoīdiem 1300km diametrā :). Ar tādu jau var uztaisīt vēlvienu zemes pavodoni. Nu vismaz K/T izmēru.

    #264077
    ruukjis
    Participant

    =>faq

    Mēs runājam par asteorīdu (arī tie mēdz būt mazu planētu izmēros) un neizbēgamu nāvi, tāpēc mani pārsteidz bunkuru meklēšana un ceļošana velns zin kur.

    Mēģināšu pārfrāzēt Samuraja domu – “Š o planētu, pēc trīs dienām, viens mega asteorīds pārplēsīs kā Britu karogu. Vienīgais, kas liecinās, ka šeit ir bijusi apdzīvojama planēta, būs manas apenes ar manas sadragātās pēcpuses atliekām, kuras kopā ar citiem kosmiskiem putekļiem un akmens šķembām, orbitēs ap Sauli.” Tātad, ko jūs darīsiet pēdējās trīs dienās?

    Es, visticamāk, atsvaidzinātu atmiņā studiju dienas – dzert 3 dienas no vietas.

    #264078
    faq
    Participant

    Spoileris-nekrofīlija.

    Jopcik razī, kur kas teikts par kirdikc. Ruuķi, citēšu Samuraju “pirms iespējamā neizbēgamā pasaules gala”.

    Pirms “”bja” iespējamā” Ja kautkāda herņa tuvotos zemei, kas ir tavos teorētiskajos aprēķinos, sen naher nevienam nebūtu vajadzīgas “pēdējās trīs dienas”. To s;udu jau visi amatieri būtu ieraudzījuši jau 5 mēnešus agrāk. Un es uztaisītu breiviku 2 38. videnē -3 dienas un 2 mēneši. Tākā nav ko te ļepīt par asteroīdu joslām bet padomāt kā izdzīvot.

    Š ī nekroatbilde protams tika radīta pālī. Bet vēlarvien es domāju, ka jābūt ir atsaldētam padauznim lai ar visīša pudeli sēdētu epicentrā.

    #264079
    Anonīms
    Neaktīvs

    skatītos tv un dzertu alu 😀 un dzīvotu tālāk it ka ne kas nebūtu bijis un nebūs 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā