Paspamosim: samurajs pārgājis uz Chrome 5

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Paspamosim: samurajs pārgājis uz Chrome 5

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #231793
    Foxsk8
    Participant

    Lietoju visus, tāds mans darbs. Bet visvairāk ikdienā sanāk lietot FF, ir pielāgoti divi labi moduļi, kuriem slinkums uz citu pārlūku meklēt alternatīvu, tas būtu Firebug un Yslow, kā arī pilns lapas screenšotu veidotājs, vēl varētu pieskaitīt klāt vizuālos bookmarkus, savādāk ja viņu sakrājās daudz, tad vieglāk viņus šķirot pēc attēliem, jo man kaut kā redzes atmiņa diezgan laba, vairāk atceros no redzētā, nekā katru bookmarku tagad saukšu kas tas ir, beigās saputrošos.

    Bet tā uz sistēmas stāv visi pārlūki, vienīgi sanāk ķepa ar IE versijām, standartā IE7, priekš web testēšanas.

    #231794
    samurajs
    Participant

    Professor35:

    Quote:

    Žēl ka Samurajs tā izrīkojas ar savu Firefox, tas nav glīti, rodas asociācijas ar saimnieku kurš ilgi audzina savu suni (vai lapsēnu), kopj to, iemāca tam daudzus trikus. Bet vienā jaukā dienā tas nopērk slavenā suņaudzētavā jaunu un veco nošauj vai atdod uz patversmi.

    A ko darīt, ja suns palicis vecs, smags, un aptaukojas ar katru laidienu aizvien vairāk? Lietoju lapsēnu kopš 1.0.7 – vot tad žiperīgs gan bija! Un nav jau tā, ka nelietoju FF nemaz vairs.

    Uztjūnēt var visu, bet man kaut kā negribas pie katra jauna FF laidiena tērēt tam laiku. Tad labāk kādu rakstu Notepadam uzrakstu.

    #231795
    _Mo3_
    Participant

    jāatdzīst jau ir ka FF lēnīgs, bet tomēr palikšu uzticīgs FF, laikam pie vainas pieraduma spēks :/

    #231796
    KristoZ
    Participant

    Klau, man te tāds jautājums Chrome-istiem, kas lieto Flash bloķēšanu – vai kāds lieto funkcionalitātes ziņā analogu FF AdBlock Plus‘am (un Element Hiding Helper)?

    Respektīvi -> redzi reklāmu -> labais klikšķis uz tās Adblock Plus: Block Image… -> izmet logu, kurā var skaisti norādīt URL bloķēšanas patternus, piemēram “https://b.inbox.lv/b/*”

    Kā arī minētais Element Hiding Helper – ieslēdz – ar peli uzvelc uz objekta, kas nepatīk – ar “w” un “n” paplašini vai sašaurini objekta “robežas” un “s” – select – Voila! ?

    Lūk, kas mani galvenokārt attur pāriet vai vismaz pastāvīgi lietot Chrome vai Operu.

    Uz FF šie rīki tik skaisti strādā, ka gandrīz vai pavisam izlutina un pieradina pie “ad-free browsing“.

    Priekš Chrome arī izmēģinājos vienu lielu daļu reklāmu bloķētāju – tajā skaitā arī Adblock Plus priekš Chrome – tāda sajūta, ka tas (tie) vispār nestrādātu vai strādā minimāli.

    Tātad- labprāt uzklausītu kādu, kam šajā lietā ir kas atspēkojams un/vai sakāms. ;]

    #231797
    nevertell
    Participant

    https://chrome.google.com/extensions/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom

    Ir jau vēl ChromePlus, kas bloķē visu saknē.

    #231798
    rATRIJS
    Participant

    Es bloķēju tikai Flash kontentu un tikai tādēļ, ka man netīk Flash kā tāds. Reklāmas es nekad nebloķēju, jo IMO vajag tomēr atbalstīt lapas, vismaz attēlojot reklāmas (un šad, tad uz kaut ko paklišķinot).

    https://arstechnica.com/business/news/2010/03/why-ad-blocking-is-devastating-to-the-sites-you-love.ars

    #231799
    zivs
    Participant

    Kāpēc es lietoju Opera?

    Tāpēc, ka ieraduma spēks un Operas out-of-the-box gatavība darbam (ieskaitot torentu atbalstu, adbloku. Un jā – itin bieži sanāk pārlikt Linux operētājsistēmas, testējot jaunās, savādākās un ilgi nelietotās), kā arī Unite fīča, ko es izmantoju darbā, lai klausītos mūziku no mājas kompja. Ērti, vienkārši un tas lieki netraucē darbam, kā arī lieki nenoslogo datoru (darbā tāds lēnāks šams pagadīijes).

    Kāpēc man uz datora joprojām ir FF?

    Tāpēc, ka ID Software pagaidām vēl nav parūpējušies par Quake Live spēles Chrome/Opera atbalstu un tāpēc, ka praktiski visiem Linux distributīviem viņš vienkārši nāk defaultā.

    Kāpēc tā īsti nespēju pieņemt Chrome?

    Varbūt es nemāku atrast un neko nesaprotu, bet man kaut kā pietrūkst drop-down adrešu izvēlne (kas vismaz Linux versijā pēc noklusējuma īsti nav).

    Netaisos arī strīdēties, kas ir labāks, kas ir krutāks, smukāks un ātrāks. Manā gadījumā Opera to visu dara (kā lietotājam-parastajam) pietiekoši ātri un vienkārši. Nav smagnēja un derdzīgi lēnīga pat svaigā instalācijas formā kā FireFox. Chrome nespēju iemīlēt dēļ tā sasodītā drop-down menu, bet tā jau laikam vairāk ir mana problēma – nespēja atcerēties visas 100 lapas, ko apmeklēju …

    Lieki piebilst, ka mani neinteresē “inovatīvie būkmarki” un “simtiem tūkstošu add-onu” un tā tālāk. Man galvenais pārlūkā ir tas, lai tas vienkārši strādā tā kā man to gribās jau uzreiz pēc uzinstalēšanas, nevis “vairāku gadu audzināšanas, triku mācīšanas un dresēšanas”. :lala:

    Chrome katrā ziņā ir otrs lietotākais pārlūks uz mana datora – mutere apostīja visus (kā absolūtais newcomer datorlietās) pārlūkus (FF, Chrome, Opera) un atzina tieši Googles pārlūku par labāko esam – vienkāršs, ātrs un tā kaut kā. Opera likās par sarežģītu (tik daudz izvēlnes, ko netīšām saspaidīt!) un FireFox vienkārši par smagnēju (lēnas ielādes, bremzīga slēdzelēšanās caur tabiem un tā tālāk, iz tās pašas sērijas) 🙂

    #231800
    shady
    Participant

    Visu laiku esmu zvērīnāts FF lietotājs – patīk, ka uz to var uzlikt to, ko es gribu. Addonu nav daudz, bet vajadzīgi.

    Paldies samurajam – vakar izlasot šo topiku, ņēmu un uzinstalēju Chromi, atstāju arī es kā defaulto browseri. Tomēr ātrāks par FF un tīri pieņemams. FF atstāju kā sekundāro. Opera ari mētājās uz PC, bet vēl joprojām kaut kas attur no tā lietošanas kā primāro.

    #231801
    Kon
    Participant

    Man personīgi vismaz uz Chrome adblock’s + element hider likās daudz ērtāks kā uz ff :>

    #231802
    Foxsk8
    Participant

    Laikam jau jāpiemin ob1 sen teiktais par ramdisku un kā to lietot kopā ar pārlūku kešu, tad arī lēnīgums, utt… nebūtu problēma. 🙂

    Un protams, viens no aspektiem, nevar gribēt lai jauns pārlūks lido uz veca dzelža, tas nu ir fakts.

    #231803
    Professor35
    Participant

    foxsk8

    Nav jēgas krāmēties ar FF kešu uz ram diska ja var iekš FF about:config uzstādīt tā

    browser.cache.disk.enable – false kešs vairs netiks saglabāts uz cietņa, uzlabojas drošība

    browser.cache.disk.capacity – 0

    browser.cache.memory.enable – true kešs glabājas operatīvajā atmiņā

    browser.cache.memory.capacity – 2 nepārbaudīt lapu bet ielādēt to no keša

    browser.sessionhistory.max_total_viewers – skaitlis, šeit jāievada cik lapas saglabāt kešā

    rekomendētie lielumi, atkarībā no rama

    512MB 5

    1GB 8

    2GB 10

    3GB 13

    4GB 16

    bet labāk FF kešu vispār izslēgt un lietot FF kopā ar programmu HandyCache kura ir kā kešējošs proxy serveris ar daudziem uzstādījumiem un būtiski paātrina FF darbu, kešē arī DNS.

    #231804
    iKey
    Participant

    Kāpēc es lietoju Operu ?

    1. Kā jau daži biedri pieminēja par saviem favorītiem – Ieradums kopš 5-ās versijas. Esmu pieradis pie peles žestiem (slinkums citiem pārlūkiem meklēt pielikumu).

    2. Samērā ņipra uz vecākiem datoriem – nu nav man tās naudas, lai nopirktu zvērīgu PC.

    3. Opera Link fīča – pirms OS pārlikšanas slinkums “bekapot” visus datus.

    4. Iebūvēta meklēšana adreses joslā – vot to es bieži izmantoju

    5. Iespēja nomaskēties par citu pārlūku – bieži vien ir lapas, kuras ir domātas tikai noteiktiem pārlūkiem (IE, Mozilla) un uz citiem pārlūkiem tās nepiedāvā vajadzīgās fīčas.

    6. Plašas personalizēšanas iespējas (ne tikai ar skiniem, bet arī CSS un personiskajām pogām)

    7. Pieejama arī uz Simbas (Opera mobile)

    8. Citi ņigu-ņegu – uz sitiena nepateikšu

    Kas nepatīk?

    1. Adobe Flash papildinājums – jo jaunāka versija, jo vairāk ņammā CPU (ne tikai uz Opera).

    2. Autocomplete trūkums – to varētu uzskatīt par ļoti mazu mīnusiņu, jo mājinieki negrib mācīties izmantot bultiņas, lai izmantotu “notes”

    samurajs wrote:

    Professor35:

    Quote:

    Žēl ka Samurajs tā izrīkojas ar savu Firefox, tas nav glīti, rodas asociācijas ar saimnieku kurš ilgi audzina savu suni (vai lapsēnu), kopj to, iemāca tam daudzus trikus. Bet vienā jaukā dienā tas nopērk slavenā suņaudzētavā jaunu un veco nošauj vai atdod uz patversmi.

    A ko darīt, ja suns palicis vecs, smags, un aptaukojas ar katru laidienu aizvien vairāk? Lietoju lapsēnu kopš 1.0.7 – vot tad žiperīgs gan bija! Un nav jau tā, ka nelietoju FF nemaz vairs.

    Uztjūnēt var visu, bet man kaut kā negribas pie katra jauna FF laidiena tērēt tam laiku. Tad labāk kādu rakstu Notepadam uzrakstu.

    Lapas tad arī bija kudi vieglākas

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā