peerku kompi

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #180282
    Genādijs
    Participant

    Mazais zīmuls :))) Kad vienreiz tie pokemoni beigs plātīties ar stulbiem delžu sarakstiem? 🙂 Nav jau māksla sataisīt listi ar HIGH END produktiem :))

    #180283
    papagailis
    Participant

    Jā es par cieto disku jau uzrakstīju, ka 2TB pa daudz, jo man jau ir 500GB plauktā. Paprasīju samainīt uz Seagate Barracuda ES.2, 250GB, 32MB, SATAII un rakstītāju uz LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, Black, Sata bez “lightscribe”.

    Kāpēc Xeon vairāk serveriem domāts? Man liekas, ka jebkurš kompis var būt serveris.

    Ko sakiet par šo processoru Intel Core 2 Quad Q9300?

    https://www.metaleks.lv/cenas/88/25943_intel_q9300_core2quad_2_5ghz_s775.php

    Kas vainas Intel platēm? Vai tad nav labāk, ja ir processors un plate no viena ražotāja? Manā prātā, tad pastāv iespēja, ka nebūs nekādu problēmu ar darbību.

    Man vecajā kompī ir intel mātesplate, nezinu nekādas problēmas nebija turēja 5 gadus, tagad saplīsa. 😥

    Kas attiecas uz DDR3 tad šaubos, vai ir jēga pirkt jaunu kompi, ar vecām detaļām, neredzu jēgu.

    Genādīj es neplātos, es patiešām taisos pirkt jaunu kompi, gribu tikai uzzināt jūsu viedokli un ieteikumus, jo tehniski zinošs šējā jomā nēesmu.

    Es šo komplektāciju neliku man metaleks.lv šādu piedāvāja, nosaucu viņiem tikai pieļaujamo cenu un kritērīju, ka kompim jābūt stiprākam par mani. :money:

    m79.lv atsūtīja savu piedāvājumu, lūdzu ieteikumus, kritiku u.t.t.

    Quote:

    Procesors – INTEL C2Q 2500/1333/6M S755 BX Q9300

    Cooleris – GT SILENTBLADE 120X120 BLACK 19DBA EN.BE

    Pamatplate – MB X48/ICH9R S775 ATX DDR2/GA-X48-DS5 GIGA-BYTE

    Atmiņa – KINGSTON KVR800D2E5K2/2G 2GB 800MHZ DDR2 ECC CL5 DIMM (KIT OF 2)

    Atmiņa – KINGSTON KVR800D2E5K2/2G 2GB 800MHZ DDR2 ECC CL5 DIMM (KIT OF 2)

    Cietais disks – SEAGATE BARRACUDA 7200.10 250GB SATAII 8MB ST3250310AS

    Grafiskā karte – XFX GF 9800GX2 PCIE1GB DDR3 DUALDVI HDMI PV-T98U-ZHF9

    DVD – LITEON DVD-/+R/RW/-RAM12X BULK BLACK/DH-20A4P-06C

    Korpuss – Cooler Master Real Power Pro 700W Modular

    Korpuss – Coolermaster 690black RC-690-KKN1-GP

    Programmatūra – MICROSOFT VISTA HOME PREMIUM/32B ENG 1PK


    cena: 986Ls

    #180284
    Creep
    Participant

    kur tāda cena tam m79 komplektam? Rēķinu vienalga kā gribu, bet lai cik rupji un uz augšu apaļojoši rēķinātu, vairāk par 900ls nesanāk…

    P.S.

    Quote:


    Korpuss – Cooler Master Real Power Pro 700W Modular

    Korpuss – Coolermaster 690black RC-690-KKN1-GP


    nu kamoon, cik trulam jābūt lai ko tādu uzrakstītu?

    #180285
    memorex
    Participant

    Cik trulam jābūt, lai nesaprastu ka pirmais ir baroklis otrais case. Nu Q9300 ņem ja netaisies clockot, bet ja domā clockot tad Q6600. Jebkurš kompis nevar būt īsts serveris (tie vairāk tādi wanna be). Nu ar Intel mātesplatēn nevar clockot 🙂 nebūs nekādu problēmu ar citiem ražotājiem.

    #180286
    Genādijs
    Participant

    Ja reiz tu neplāties, tad lūdzams pasaki, ko tu īsti gribi no šeit sēdošajiem dzirdēt? Wow, kāds super megakruts dators, kāda perfomance, kāda jauda WOW @%$#^!%! Ja prasi ko es par to domāju: tu esi zīmulis. Tev pietiek prāta salīdzinoši korekti sarakstīt detaļu aprakstu un nepietiek prāta izdarīt secinājumus? C’mon! Ja no manis gaidi ka teikšu ka tavs plānotais pc ir ūber zauber kruts, nesagaidīsi – ibo to tu vēlies no visiem dzirdēt.

    #180287
    samurajs
    Participant

    Te es Genādijam varētu piekrist… pirms pērk PC, vajag stādīties priekšā, kas ar šo PC tiks darīts. Ja 90% no “muskuļiem” netiks izmantoti – kālab tērēties? Krāns no tā garāks nepaliks!:D

    #180288
    memorex
    Participant

    Daļēji piekrītu, bet ja nu kādreiz izdomā paspēlēties ar 3Dmax, vai samontēt video , vai pēc darba paspēlēt kādu spēli. A nopērkot vecu kasti sāc lamāties ka iebremzēja, neiet kautkas…

    Ja nauda atļauj uzskatu ka jāņem ir sakarīgs PC (varbūt ne gluži HiEnd), vienīgais uz ko iekonomēt var tā ir videokarte, ja 100% zini ka spēles nespēlēsi.

    Lielais pircējs jau nosvīda. 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā