Pie "Vista" neveiksm

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Pie "Vista" neveiksm

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145493
    Foxsk8
    Participant

    Microsoft nav seviðíi apmierinâti ar Windows Vista sniegumu pirmajâs nedçïâs pçc globâlâ iznâciena. Varenais programmatûras izstrâdâtâjs savu vainu neatzîst – tâ vietâ vaino pirâtus.

    Microsoft izpilddirektors Stîvs Balmers preses konferencç kopâ ar tirgus analîtiíiem dalîjâs savos iespaidos par ilgi gaidîtâs Windows Vista operçtâjsistçmas veikumu pirmajâs nedçïâs pçc iznâkðanas. Lieki piebilst, ka Microsoft prognozes nepiepildîjâs, un, par spîti apjomîgajai reklâmas kampaòai un ilgajiem gaidîðanas gadiem, Vista vismaz iesâkumâ lika vilties.

    “Pirâtisma apkaroðana var bût viens no veidiem, kâ uzlabot Microsoft peïòu, un es ceru, ka ðogad mçs panâksim bûtisku progresu ðajâ jomâ.” – Stîvs Balmers netieði norâda uz pirâtiem, kâ Windows Vista slikto pârdoðanas râdîtâju galvenajiem vaininiekiem. “WGA – Windows Genuine Advantage ir mûsu jaunâkais sasniegums pret pirâtisma sfçrâ un to mçs likâm lietâ, izstrâdâjot arî Vista operçtâjsistçmu. Es tieðâm ceru, ka WGA uzlabos Vista pârdoðanas râdîtâjus un uzòçmuma peïòu. Microsoft piedzîvos iespaidîgu klientu pieplûdumu tieði no jaunattîstîbas valstîm un Âzijas.”

    Tieði jaunattîstîbas valstîs (arî Latvijâ) un Âzijâ pirâtisma lîmenis ir visaugstâkais. Atsaucoties uz pirâtisma novçroðanas un apkaroðanas grupas “Business Software Alliance” 2005 un 2006. gadâ veiktajiem pçtîjumiem, Íînâ 86 procenti no visas pârdotâs programmatûras bija nelegâla jeb pirâtiska. Seviðíi labâk programmu izstrâdtâtâjiem neveicâs arî Indijâ, Brazîlijâ un Krievijâ, kur nelegâlâ programmatûra sastâdîja attiecîgi 72, 64 un 83 procentus no visa pârdotâ apjoma.

    #164648
    marr
    Participant

    Cilvçkam, kas mûsdienâs kârtîgi darbojas (strâdâ), manuprât, ir nepiecieðami 2 datori – portatîvais dators, kam, visdrîzâk ka ir windows OS, lai var apskatît un rediìçt visu dokumentâciju, kas nâk biznesam/izglîtîbai utml, un mâjas dators, kas darbojas uz linux/bsd. Ðâdâ virzienâ tiecos arî es…

    Un vispirms, manuprât, Microsoft ir jâizstrâdâ kaut kas, ko ir vçrts pirkt, kas ir cenas vçrts. Vista tâda noteikti nav – ne es esmu mçìinâjis to, ne es to vçlos. Datoram ir jâbût ar veiktspçju, primârajais MS gadîjumâ nekad nav bijis GUI, to tik drîz tas nepanâks. Tâtad jâkonkurç ar veiktspçju, taèu ar Vistu tas diez vai izdosies…

    #163742
    marr
    Participant

    Cilvçkam, kas mûsdienâs kârtîgi darbojas (strâdâ), manuprât, ir nepiecieðami 2 datori – portatîvais dators, kam, visdrîzâk ka ir windows OS, lai var apskatît un rediìçt visu dokumentâciju, kas nâk biznesam/izglîtîbai utml, un mâjas dators, kas darbojas uz linux/bsd. Ðâdâ virzienâ tiecos arî es…

    Un vispirms, manuprât, Microsoft ir jâizstrâdâ kaut kas, ko ir vçrts pirkt, kas ir cenas vçrts. Vista tâda noteikti nav – ne es esmu mçìinâjis to, ne es to vçlos. Datoram ir jâbût ar veiktspçju, primârajais MS gadîjumâ nekad nav bijis GUI, to tik drîz tas nepanâks. Tâtad jâkonkurç ar veiktspçju, taèu ar Vistu tas diez vai izdosies…

    #164650
    shady
    Participant

    Quote:

    portatîvais dators, kam, visdrîzâk ka ir windows OS, lai var apskatît un rediìçt visu dokumentâciju, kas nâk biznesam/izglîtîbai utml, un mâjas dators, kas darbojas uz linux/bsd. Ðâdâ virzienâ tiecos arî es…


    Hms..es no ðitâ sapratu, ka *nix neder biznesam,izglitîbai?

    Btw – es nu gan neuzticçtu naudas pârskaitîjumus no PC, kuram ir win OS..(varbût man vnk ir paranoja:)

    #163743
    shady
    Participant

    Quote:

    portatîvais dators, kam, visdrîzâk ka ir windows OS, lai var apskatît un rediìçt visu dokumentâciju, kas nâk biznesam/izglîtîbai utml, un mâjas dators, kas darbojas uz linux/bsd. Ðâdâ virzienâ tiecos arî es…


    Hms..es no ðitâ sapratu, ka *nix neder biznesam,izglitîbai?

    Btw – es nu gan neuzticçtu naudas pârskaitîjumus no PC, kuram ir win OS..(varbût man vnk ir paranoja:)

    #164652
    marr
    Participant

    Domâju, ka Tev ir paranoja 😀 🙂 😉

    Nç, arî linux der biznesam un izglîtîbai, vismaz daïçji. Pats zinu studentus, kas portatîvajiem datoriem ir salikuði linux un viss notiek, BET…. varbût neprecîzi izteicos, bet doma bija tâda, ka vidusmçra lietotâjam ir ïoti grûti pierast pie tâ, ka visu laiku ir jâuzmanâs, lai nejauði kâdu sûtâmu dokumentu neaizsûta kâdam .odc, jo ir milzîga iespçja, ka saòçmçjs prot apieties tikai ar .doc. Tas pats variants ir ar excel specifiskâkâm iespçjâm, kas augstskolâ izmantojamas. Es, piemçram, nestâdos priekðâ, kâ mani studiju biedri linuxisti var iztikt bez spss, stata, lindo, jo stipri ðaubos, vai kaut kas lîdzîgs ir priekð linux. Taèu bez ðîm programmâm ir praktiski nereâli pabeigt kursu, meklçt alternatîvas arî parasti nav laika, kad kaut ko no prasîtâ ievajagâs. Protams, ir jau arî “skolas datori”, taèu te mçs atkal atgrieþamies pie win lietoðanas.

    #163744
    marr
    Participant

    Domâju, ka Tev ir paranoja 😀 🙂 😉

    Nç, arî linux der biznesam un izglîtîbai, vismaz daïçji. Pats zinu studentus, kas portatîvajiem datoriem ir salikuði linux un viss notiek, BET…. varbût neprecîzi izteicos, bet doma bija tâda, ka vidusmçra lietotâjam ir ïoti grûti pierast pie tâ, ka visu laiku ir jâuzmanâs, lai nejauði kâdu sûtâmu dokumentu neaizsûta kâdam .odc, jo ir milzîga iespçja, ka saòçmçjs prot apieties tikai ar .doc. Tas pats variants ir ar excel specifiskâkâm iespçjâm, kas augstskolâ izmantojamas. Es, piemçram, nestâdos priekðâ, kâ mani studiju biedri linuxisti var iztikt bez spss, stata, lindo, jo stipri ðaubos, vai kaut kas lîdzîgs ir priekð linux. Taèu bez ðîm programmâm ir praktiski nereâli pabeigt kursu, meklçt alternatîvas arî parasti nav laika, kad kaut ko no prasîtâ ievajagâs. Protams, ir jau arî “skolas datori”, taèu te mçs atkal atgrieþamies pie win lietoðanas.

    #164654
    shady
    Participant

    Man slinkusm pçtît tos softus un rakòâties, bet gan jau ir alternatîva.

    Bez tam – kas tev liedz ar vienkârðu peles klikðíi palaist windows softu uz linuxa? m?:)

    #163745
    shady
    Participant

    Man slinkusm pçtît tos softus un rakòâties, bet gan jau ir alternatîva.

    Bez tam – kas tev liedz ar vienkârðu peles klikðíi palaist windows softu uz linuxa? m?:)

    #164656
    marr
    Participant

    jâ, jâ, pârliecinâji 😀 lasîju attiecîgo rakstu 😛 😀

    ar alternatîvâm ir tâ, ka rezultâtu tur vajag âtri un precîzi, tur ir vismaz A4 izmçra printouts, kurâ ir jâspçj âtri orientçties, ja Tu vienreiz esi iebraucis windows vides versijâ, tad pârslçgties uz citu varçtu bût grûti – bet protams, pastâv variants- uzreiz uz linux 😀 man argumenti beiguðies, Tu uzvarçji 😛 😈

    #163746
    marr
    Participant

    jâ, jâ, pârliecinâji 😀 lasîju attiecîgo rakstu 😛 😀

    ar alternatîvâm ir tâ, ka rezultâtu tur vajag âtri un precîzi, tur ir vismaz A4 izmçra printouts, kurâ ir jâspçj âtri orientçties, ja Tu vienreiz esi iebraucis windows vides versijâ, tad pârslçgties uz citu varçtu bût grûti – bet protams, pastâv variants- uzreiz uz linux 😀 man argumenti beiguðies, Tu uzvarçji 😛 😈

    #164658
    shady
    Participant

    Bet taisnîba ir – pie visa ir jâpierod;)

    Parasti jau lielâkâ daïa nobîstas, jo uz fisko nekas nesanâk un aiziet atpakal pie win, bet, ja bûtu paèakarçjuðies, tad iemanîtos un vairs nekur atpakaï ar mietu nedabûtu:)

    #163747
    shady
    Participant

    Bet taisnîba ir – pie visa ir jâpierod;)

    Parasti jau lielâkâ daïa nobîstas, jo uz fisko nekas nesanâk un aiziet atpakal pie win, bet, ja bûtu paèakarçjuðies, tad iemanîtos un vairs nekur atpakaï ar mietu nedabûtu:)

    #164660
    msh
    Participant

    Sasniegums neþçlîgs un viegli apejams 😀 Par klientu pieplûdumu maikrosofts var sapòot cik grib – ja kas pieaugtu, tad linux/unix lietotâju skaits,nevis ms jûzeru skaits 😀

    #163748
    msh
    Participant

    Sasniegums neþçlîgs un viegli apejams 😀 Par klientu pieplûdumu maikrosofts var sapòot cik grib – ja kas pieaugtu, tad linux/unix lietotâju skaits,nevis ms jûzeru skaits 😀

    #164662
    samurajs
    Participant

    Vista man galîgi nesaista ar savu milzîgo resursu patçriòu… kad izies no apgrozîbas XP – metîsim kâdu NIX virsû…

    #163749
    samurajs
    Participant

    Vista man galîgi nesaista ar savu milzîgo resursu patçriòu… kad izies no apgrozîbas XP – metîsim kâdu NIX virsû…

    #164664
    nitro
    Participant

    samurajs wrote:

    Vista man galîgi nesaista ar savu milzîgo resursu patçriòu… kad izies no apgrozîbas XP – metîsim kâdu NIX virsû…

    Un tas veel ilgi nebuus.. Bez tam uz XP tie apdeiti nemaz nav vajadziigi – sakaarto XP ar SP2 uzreiz un izsleedz apdeitus un ilgi ies Windows bez kaitinoshaam ziimiiteem.(:

    #163750
    nitro
    Participant

    samurajs wrote:

    Vista man galîgi nesaista ar savu milzîgo resursu patçriòu… kad izies no apgrozîbas XP – metîsim kâdu NIX virsû…

    Un tas veel ilgi nebuus.. Bez tam uz XP tie apdeiti nemaz nav vajadziigi – sakaarto XP ar SP2 uzreiz un izsleedz apdeitus un ilgi ies Windows bez kaitinoshaam ziimiiteem.(:

    #164666
    Foxsk8
    Participant

    Ja man jataisa kads PC, kuram sistema ir pasvaka, metu virsu Tiny XP. Veiktspeja garanteta. Vieniga problema ar draiveriem. Web serveri ari nevares uzmest un vel dazas lietas. Bet ja novelkam pa jaunu SP2. Tad ari so to var savest kartiba. Uzmetas 7 minutes. Ja nav likas rokas, visu var dabot gatavu. Runajot par Vistu, vel neesmu redzejis, ka kads no maniem pazistamajiem uz vinas butu palicis un lietotu. Visvairak sudzibas par Vistu esmu dzirdejis drosibas joma. Lai izdzestu mapi, failu, tev kadas 5 reizes prasa vai tiesam tu velies dzest. Stulbi. Tad atkal jarokas pa konfigiem, lai atslegtu drosibu. Un ja ta tiek atslegta, tad atkal caurumi rodas. Nesaprotu vienu, Bils tacu ir tik bagats, kapec nevar noalgot hakerus, lauzejus, lai teste vinu OS. Ta vinam butu izdevigak. Mana prognoze pec 5 gadiem lielako dalu advancetako useru sedes uz *NIX vai kadas citas OS, tikai ne uz Microsoft razojumiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā