Prezidents Bērziņš: Čaļi, pa galvu vajag!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Prezidents Bērziņš: Čaļi, pa galvu vajag!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157098
    buldozers
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RPYbVoNm3rE[/youtube]

    Vedot dēlu uz Valda Zālīša sākumskolas pirmo klasi, Valsts prezidents, izkāpjot no automašīnas, kļuva nikns uz TV3 ziņu operatoru, kurš filmēja prezidenta un viņa dēla došanos uz skolu. Bērziņš nevēlējās, ka tiktu filmēts viņa dēls. Mediju pārstāvjus šokēja prezidenta izteiktie draudi. „Čaļi, pa galvu vajag, ja. Ilgi neesat sisti, ja…” Š ādi prezidenta vārdi dzirdami TV3 operatora uzfilmētajā videomateriālā.

    #289781
    Garinsh
    Participant

    Bērziņš parāda mugurkaulu, tas labi!

    #289782
    Willis
    Participant

    Pareizi pateica! Ja tā darītu kādas dzeltenās preses (Vipi.LV) operatori vai žurnālisti, es to saprastu, bet kad viena no lielākajām Latvijas televīzijas pārraidēm tā dara, uzskatu tā ir necieņa pret savu profesiju .

    No otras puses skatoties, Bērziņš ir Valsts prezidents un viņam ir jārēķinās ar tādām situācijām, jādomā ko runā un kādu rezonansi tas izsauks .

    Kokam ir divi gali – patiesības arī divas …

    #289783
    ruukjis
    Participant

    Es ne tikai druadētu, es sistu arī. Nenormāli kaitina kretīni, kuriem liekas, ka viņiem ir visas tiesības piedalīties katrā manā dzīves brīdī.

    #289784
    samurajs
    Participant

    Nekādā gadījumā neaizstāvu to dzelteno TV3, bet publiski šitā izteikties nav politiķa cienīgs gājiens. Paredzu, ka šitas ieies folklorā tāpat kā “nasing spešal” 😀

    #289785
    nevertell
    Participant

    No vienas puses viņam ir pilnībā taisnība.

    Taču kandidējot par valsts prezidentu, ir jāzin, ka nu nebūsi tu vairs parastais pilsonis. Valstij jau jāzin/intresē tas, kas notiek ar prezidentu. TV3 bāž purnu kur nedrīkst, bēt šitā brēkt uz viņiem ar nav labi, it īpaši ja tas ir valsts galva.

    #289786
    piwchix
    Participant

    Plusoju

    #289787
    romajo
    Participant

    Valsts Prezidents ir publiska persona un viņam ir jārēķinās ar to, ka gan viņš, gan viņa ģimene tiks palikta zem mēdiju lupas un tiks sekots katram viņa solim. Neuzskatu, ka dēla vešana uz skolu ir kkāds mega intīms un personisks pasākums. Ja gribēja izbēgt no liekas publicitātes, vajadzēja domāt agrāk un uzdot saviem sulaiņiem to nokārtot. Kārtējais tupais mūsu politiķu izlēciens, par kuru tagad nāksies tikpat tupi taisnoties.

    Liels mīnuss!!!

    #289788
    Willis
    Participant

    Man tikko ienāca galvā doma, varbūt pats sīkais skolnieks pačukstēja vectēvam-Prezidentam ka viņam nepatīk televīzijas kameras .

    Es iedomājos kā es justos Prezidenta skolnieka vietā, kā baltā vārna-pretīgi, no visas klases skolniekiem pastiprināta uzmanība veltīta tikai tev .

    🙂 Nu vectētiņš arī uzsprāga .

    #289789
    romajo
    Participant

    Kāds nafig mugurkauls, izrādīja vājumu, ka mēdz būt nesavaldīgs un var būt ietekmējams!

    #289790
    romajo
    Participant

    Iespējams, pat visticamāk tā arī bija, bet tas tikuntā viņu neattaisno, ja nu vienīgi puikas acīs, kas no cilvēciskā viedokļa nebūtu nemaz slikti, taču šoreiz runa neiet par kkāda fabrīķa direktoru, kuram tāds gājiens būtu, kā kompliments un izraisītu cieņu.

    Tāpat visi klasē zinās, kas viņš ir, nebūs viegli.

    #289791
    fufcix
    Participant

    Valsts prezidents publiskā vietā ir publiska persona un viņam neklājās sprēgāt kā rokzvaigznei.

    #289792
    fufcix
    Participant

    ruukjis

    Neticu, kad Tavā katrā dzīves brīdī ir prese, Tu publiski neesi interesants un nesaņem algu no nodaokļu maksātājiem. Varbūt es kļūdos ?

    #289793
    Evers
    Participant

    Atbalstu Bērziņa gājienu. Rīkojās kā normāls cilvēks. Tie dzeltenās preses seski neko citu arī nav pelnījuši kā kārtīgu kāvienu. Dzeltenā prese vispār būtu jāaizliedz.

    Pats personīgi ar Bērziņu neesmu ticies, taču draugu lokā ir cilvēki, kas ar viņu ir ietusējuši, riktīgi sakarīgs vecis pa dzīvi esot. 🙂

    #289794
    ruukjis
    Participant

    Nē nekļūdies. Es tikai ļoti slimīgi uztveru iejaukšanos savā privātajā telpā, tāpēc arī saku: par mani (ja es būtu prezidents) presei būtu daudz interesantāk rakstīt skandālus, jo, redz, kārtējaiš žurnaļuga ir dabūjis šķirties noa kameras un pāris zobiem. Tā kā es tikai atbalstu Bērziņa izgājienu – ir laiks, kad tev jāievēro etiķete un ir laiks, kad jāsaka: “dabūsi pa viepli!”, manās acīs tas Bērziņu padara tikai cilvēcīgāku.

    No otras puses, mēs te ar kolēģiem brīnījāmies, kur tad Bērziņa miesassargi? Tak varēja neuzkrītoši noklepoties: “*cough* no *cough* sist” 🙂

    #289795
    BSOD
    Participant

    Nav brīnums, ka mūsu valsts ir tur kur ir. Palasot komentārus vis top skaidrs.

    Valsts amatpersona paliek valsts amatpersona un tas uzliek savus pienākumus. Saprastu, ja kāds līstu pāri žogam un filmētu viņu privātmājā, tad te varētu runāt par privātās telpas pārkāpumiem, bet tiem kas to vēl nezin, tad iela ir publiska vieta un kāda te vēl runa par kaut kādu privātumu? Filmēju kaut kaimiņKoļas ikrīta kodienu… Ja reiz tik sparīgi grib pasargāt savu bērnu, tad kas liedz uz skolu sīci aizvest kādam citam ģimenes loceklim? 100% tādā gadījumā neviens nebūtu skrējis pakaļ. Kaut vai šajā pašā gadījumā, kas liedz mēdijiem kulturāli paprasīt, lai neatklāj bērna seju? Ä€ pareizi, pie mums jau kultūra nav… Ja reiz nav iespējams izturēt šādu uzmanību, tad amatā jau neviens netur, ir tak iespējams arī atkāpties, ja jau ir tik traki…

    No offense, bet palasot komentārus vietām smagi nāk ārā šaurās pierītes sindroms…

    #289796
    Aldis
    Participant

    Jānodala divas dažādas lietas, privātas vajadzības un nepieciešamības, un publiskās.

    Sāksim ar to, bērna aizvešsana uz skolu skaitijās prezidenta diena kārtībā, un pat publiskota oficiālajā valsts prezidenta mājas lapā.

    Ja negribēja lieku uzmanību, tad neievieto šo zem “prezidenta” pienākumiem publiski pieejamā veidā.

    Nevajadzēja neko tādu ievietot, vai vismaz pierakstīt – Prezidenta privātais laiks ar ģimeni. Ja tad līstu iekšā “privātajā laikā”, tad gan, varētu palūgt nefilmēt un izrādīt cieņu.

    #289797
    ruukjis
    Participant

    Ä€āā, OK, to es nezināju – ņemu savus vārdus atpakaļ, ja reiz pats esi pasākumu nopubliskojis, nu tad tāda attieksme nav pieņemama. Es nezkāpēc biju iedomājies, ka prese viņu turpat vai izspiego.

    #289798
    akms47
    Participant

    Protams, varēja paklusēt un pa kluso likt miesassargiem “tik galā” ar ierakstu un uzbāzīgajiem.

    Bet…

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=n8kuv2kpYME[/youtube]

    [img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/308412_426436744069769_1982324666_n.jpg[/img]

    #289799
    Evers
    Participant

    Rāmīši, rāmīši. :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā